עדיין קיים ניוד חשבון חשמל בזול עם 10% הנחה!!

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עברתי לפני שבוע בערך החברת החשמל לסופרגז
אני יכול עכשיו לעבור אליהם?

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המונה חכם של חברת החשמל
זה מותר בשבת???
כי בעצם יכול לשדר ולתעד בשבת
או שזה אוטומט ואין בעיה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הזמנתי אתמול
וכבר היום הותקן המונה החכם.

איזה זריזות...

לא לפרסום

משתמש פעיל
לכן מה כי כולם אז כנראה שזה בסדר
יכול להיות אבל זה לא אומר שלא דורש בירור
אתה בטוח שאתה הראשון שבירר זאת...ואין לך את זה....
וכל החרדים שגרים בבני ברק בדירות חדשות לא ביררו....
כן יש מושג"פוק חזי מה עלמא דבר"

A052

משתמש סופר מקצוען
המונה עובד אוטומט ומשדר אוטומט ללא מגע יד אדם.

פקידי החשבונות בחברת חשמל לא עובדים בשבת.

כך שאין לזה שום קשר לחילול שבת. כל עוד לא הדלקתם אור בשבת...

לא לפרסום

משתמש פעיל
לחברה קוראים "פפאי חשמל

כולם עוברים, כמובן (בזכות @צצבי ). כלומר כל מי שיש לו מונה חכם. מי שעדיין אין לו, רץ להזמין.
עזרה דחופה ממי שעבר לפופאי חשמל...
בעקבות הקישור השארתי פניה חזר נציג מיד...ביקש חשבונית...אח"כ אישור יפוי כח למייל...עכשיו התקשר נציג ביקש פרטי אשראי...האמת פחדתי להביא לו...אפילו חוזה לא שלחו לי...והתחלתי לשאול את הנציגה אם אני יכול למלא לבד בלי להביא פרטים בטלפון...היא אמרה לא...תכלס היא שלחה לי למייל את הפרטים..אבל בלי לוגו או חוזה...
אם מישהו עבר ובאמת כך זה עובד... ומרוצה...אם יוכל להגיב....

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
בעקבות הקישור השארתי פניה חזר נציג מיד...ביקש חשבונית...אח"כ אישור יפוי כח למייל...עכשיו התקשר נציג ביקש פרטי אשראי...האמת פחדתי להביא לו...אפילו חוזה לא שלחו לי...והתחלתי לשאול את הנציגה אם אני יכול למלא לבד בלי להביא פרטים בטלפון...היא אמרה לא...תכלס היא שלחה לי למייל את הפרטים..אבל בלי לוגו או חוזה...
בינתיים זה עובד. לא נסגרה לי עדיין חשבונית, אבל נוידתי מסלקום (זה אני יודע כי סלקום התקשרו אלי.)
והחשמל זורם...
ולא שדדו שום דבר מהאשראי.

Bin26

משתמש פעיל
תאמת שאני גם עברתי עכשיו וזה באמת הפחיד אותי כל הקטע עם היפוי כח ופרטי אשראי בפרט שזה נשמע איזה חברה קיקיונית ולא מוכרת..

חתואל

משתמש צעיר
@צצבי בהחלט תודה!!
לפני שבועיים התקינו אצלי מונה חכם ובזכותך שלחתי היום אליהם לניוד.
(רק על החשבון האחרון אם הייתי מחובר אליהם כבר היה חיסכון של 240ש"ח...)
לפני חודש וחצי פניתי אליהם, חזרו אלי למחרת שאשלח להם חשבון למייל ומאז נעלמו עקבותיהם, חברה מוזרה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה