עזרה עגלת סטוקי

מצליחה

משתמש מקצוען
יש להם צבע שחור? כי בבני ברק מצאתי רק בבייבי לנד, אגב חנות עם שירות אחד בעולם ועכשיו גם מורחב ומשופץ .
ולגבי כל הדיון אני מאוד אוהבת ייחודי ונראה לי שזה ההגדרה הנכונה של העגלה הזאת, הבי 6 יוצא מהאף, טוב טעם וריח...
אני חושבת שכן. ראיתי פרסומת שלהם שעכשיו הגיע מלאי חדש. סביר להניח שגם צבעים חדשים. תתקשרי לשאול אותם.

דית

משתמש חדש
ידוע לכם האם ניתן לפרק את הבסיס של עגלת סטוקי?

מאיר הקלידן

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אנחנו קנינו לפני כחודשיים סטוקי שחור זהב במחיר מטורף (הכי זול בארץ)
פנו אלי באישי

דית

משתמש חדש
לא מצליחה לפרק וגם לא מוצאת הוראות.
תודה בכל אופן

תות

משתמש פעיל
כי המימה היא מעור וזה נראה שלילד רותח בפנים​
ממש לא נכון. החלק החיצוני מעור ובכלל לא משפיע על הילד שיושב בפנים. ודווקא זה קל מאד לניקוי
ממליצה עליה.
(בעלי פחות, הוא יותר בקטע של סירבול הקיפולים והמקום בפגאז
;)
)

מציפה פה מעלה וחיסרון של העגלות ה"גדולות":
הם מאד כבדות ומסורבלות. למי שיש רכב זה פחות נוח.
תופס המוווןןן מקום גם בבית וגם בקיפול לרכב.

מצד שני הילד מרגיש בפנים מלך ! לא מרגיש את כל הבורות שבמדרכה (ויש המון...)
הבת שלי באורות כל פעם שהיא רואה שלוקחים את העגלה הזאת (ולא את הטיולון)

מציאותי

משתמש פעיל
מישו יכול לעזור לי איך להסיר את הבד הפנימיהלבן של המבטיה בסטוקי, מצרפת תמונה למה אני מתכוונת-
כמה שאני מנסה , לא מצליחה.. נתקע בסוף ברוכסנים

קבצים מצורפים

• סטוקי.png
    סטוקי.png
    KB 866.1 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה