דרוש מידע עגלת מקלארן אטום - למישהו יש?

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחפשת בנרות המלצות או דיס - מניסיון אישי.
המחיר שלה מאוד ירד ,
ואני רוצה לדעת אם זה מחוסר פופולריות או שהיא אכן בעייתית ואם כן במה זה מתבטא
תודה

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כן, מידי פעם העמסתי עליה נוסף לתינוק גם את אחותו בת ה5.

אבל עשיתי כאלו דברים עם המקלרנים הישנים שלי, והם שרדו יופי.
מבינה. תכלס כל הזמן הרגשת את החולשה שלה או רק בסוף שהתפרקה?
ומקווה שלא שילמת עליה את המחיר ההתחלתי.....

עט להשכיר

משתמש מקצוען
הרגישה חלש מהרגע הראשון. כל המבנה שלה שברירי, והיא קלה מאד, מה שלא תורם כנראה לעמידות שלה.

אבל היתה יפה, וממש אהבתי אותה.

לא שילמתי מחיר שוק, קניתי אותה באיביי ב900 ש"ח.

LEVAVOT

משתמש פעיל
כנ"ל
שרדה שנה ו-5 חודשים
גם אצלי שימוש מסיבי, אבל עגלה קודמת הייתה יויו באותו שימוש- שרדה 6 שנים
קניתי את המקלרן כי רציתי לגוון ולא לקנות שוב את אותה עגלה, טעות.
ואגב, האחריות היא רק לשנה.
ואני שילמתי את המחיר ההתחלתי!
לא לחינם המחיר שלה ירד.. שיהיה ברור. לא מחלקים פה מתנות .
ולעומת היויו שהתנסיתי בה קודם- אכן הרגשתי שהשלד שלה חלש יותר כל הזמן. אם על היויו העמסתי בכיף 2 ילדים- במקלרן הרגשתי מלכתחילה שזה רק לשעת חירום.

מסקנה שלי- אם את בקטע ללכת על הטופ ולא משנה המחיר- רק היויו נותנת תמורה מלאה למחיר.
אם את מחפשת עגלות עד 1000 שח- כבר עדיף לקנות עגלת ביניים שלא תצטערי אם תחזיק רק שנתיים .
המלצה שלי לא מנסיון אישי - לבדוק את עגלות איזי ווקר בשילב. כשיש מבצעים או למי שיש הנחות בשילב- משתלם ממש. מחיר מלא 900 שח.

תמי ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי אותה כבר 3 חודשים ואני ממש מרוצה
היא בהחלט לא מרגישה מאוד חזקה אבל היא נראה לי כן שווה את המחיר שלה כי לדעתי היא ממש יפה וכל העלות במחיר כזה לא מאוד חזקות.
מה שכן זה מאוד נוח לתינוק הבת שלי מאוד אוהבת אותה ולדעתי המושב שלה רחב ונוח הרבה יותר מעגלות אחרות
בהצלחה!!

LEVAVOT

משתמש פעיל
סתם נקודה מעצבנת שאפילו אם זאת הייתה עגלה מצוינת וחזקה והייתה לה רק הבעיה הזאת- כנראה לא הייתי קונה אותה...
יש לה כפתורים על הגלגלים הקדמיים שנועדו לאיזה צורך אנגלי מוזר שמטרתו לנעול את הגלגלים הקדמיים שלא יסתובבו לצדדים אלא יסעו ישר בנתיב סרגל.
הבעיה- הכפתור הזה מנחש מתי את כנראה רוצה להתשמש בו ונלחץ מעצמו.
זה קורה בכל פתיחה של העגלה לאחר קיפול ובעוד זמנים אטרקטיביים.
המשמעות- כל פרק זמן יש לגשת לקדמת העגלה וללחוץ על הכפתור כדי שהעגלה תסכים לנטות לימין או לשמאל.
הכי לא נוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה