עגלת יויה באליאקספרס

• פותח הנושא ngp
  • פורסם בתאריך

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
שואלת בשביל אחי,
מישהו קנה? מרוצים? אשמח לקבל מידע בנושא
תודה

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קנינו. מרוצים מאד, העגלה מבחינת מבנה וקלילות זהה למקור. המון דוגמאות, שלל צבעים, כביס ומתקפל..
צריך לברר היטב את התאמת המקור למטרת העגלה, למשל- העגלות האלה לא עולות\יורדות מדרגות עם הילד.( העגלה מתקפלת עליו אם מעלים\מורידים.)
לא מתאים לילדים מלאים...
חוצמיזה- שילמנו על מכס ומע"מ,והבנתי שבמכס כבר מזהים את העגלות האלו ומחייבים את כולם בתשלום, כך שהמחיר הסופי בערך 1000 ש"ח.
אגב, יויה שינו את השם עקב תביעה של יויו. "בייבי יויה" או משהו כזה
בהצלחה

osnatl

משתמש רשום
חברה שלי הזמינה והגיעה לה לפני כמה ימים והיא לא שילמה מכס עלה לה 800 שח כולל הכול.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הבנתי גם שאין אחריות לעגלה וכן גם חלפים (החלפים של היויו לא מתאימים ליויה)

יהודיתה

משתמש פעיל
קניתי, מאוד מרוצה משתמשת בזה כ4 חודשים, לא עלה לי מכס ולא מתקפל לי במדרגות אני עולה ויורדת עם זה כל יום...

קפוצון

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יהודיתה;2093968:
קניתי, מאוד מרוצה משתמשת בזה כ4 חודשים, לא עלה לי מכס ולא מתקפל לי במדרגות אני עולה ויורדת עם זה כל יום...

אפשר בבקשה קישור לעגלה שקנית

יהודיתה

משתמש פעיל
נכתב ע"י קפוצון;2094191:
אפשר בבקשה קישור לעגלה שקנית

בגלל שקניתי את העגלה לפני כ4 חודשים הקישור שלה כבר לא פעיל. אבל אפשר דרכו להגיע לעוד מוכר שמוכר עגלות כאלו.
(מצטערת על התגובה המאוחרת, רק עכשיו ראיתי שביקשת...)
http://he.aliexpress.com/item/YOYA-Baby-Stroller/32455186083.html?spm=2114.010208.0.101.iLI9dM

Batyabatel

משתמש חדש
היי

אני קניתי יויה ב 840 ש״ח אבל כשהיא הגיעה לארץ התקשרו מהמכס ואמרו שצריך לשלם עליה 350 ש״ח מכס + 50 ש״ח דמי טיפול וברוב חוצפתם עוד לקחו לי 180 ש״ח על אחסון של. 3 ימים
בקיצור כמעט 1450 ש״ח
א כ ז ב ה
מה גם שהגלגל האחורי התעקם לי במדרגה ואין מי שיתקן לי!!!:(((((

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא מכיר את העגלות האלה אך אם תיכנסו לאתר שלי ותפתחו גם אתם חשבון באתר אונו ותקנו דרך החשבון שלכם, העגלה הזו (וגם שאר המוצרים באליאקספרס או איביי) יהיו לכם יותר זולים ב5% מאשר אם תקנו באופן רגיל

קפוצון

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה