עגלת טיולון איה בייבי

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבררת לפני קניה
יש למישהו נסיון איתה?

האם היא שבירה?
איך היא נוסעת?
נוחה לילד? וכו'
אשמח לכל מידע

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה דגם?
באופן כללי אני יודעת שהאיכות של כלל העגלות יורדת עם השנים. לגביה- מכירה כאלו שמרוצות מאד וכאלו ש"שורדות"
לפני 6 שנים התלבטתי עליה וכיום אני שמחה שלא קניתי הם נראות די מרופטות.
אבל מציעה לך לבדוק עם מי שקנתה בשנים האחרונות.

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא נראה ל שיש עכשיו יותר מדגם אחד.
היא בצבע ג'ינס ונראית ממש נחמד עם גגון מתארך ואחריות לשנה.

מנסיוני הלא טוב, רוב הטיולונים כולל היקרים, סוחבים מקסימום 2 ילדים. ואח"כ נראים מרופטים [במקרה הטוב]. לכן החלטתי ללכת הפעם על משהו יותר זול, אבל שכן יראה נורמלי ולא סמרטוט אחרי חודש. היא מתאימה לדרישות? אין אותה לאף אחד כאן?

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מנסיון אישי עם הדגם שכתוב בצד אקסלוסיב - לא מומלץ.
עכשיו קניתי חדשה וכשאמרתי למוכרת שלא הייתי מרוצה מהאיה בייבי - היא ענתה לי 'כמו הרבה הרבה', וזו חנות שיודעת מה שמדברת, עם נסיון רב שנים.

העגלה פשוט לא סוחבת, והגלגלים הקדמיים נושרים ממנה ללא הודעה מוקדמת. (לא בהליכה ישרה, אלא ברגע שאת מרימה אותה מעט, נניח כדי לעלות למדרכה).

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מולטימדיה ה;1589174:
לא נראה ל שיש עכשיו יותר מדגם אחד.
היא בצבע ג'ינס ונראית ממש נחמד עם גגון מתארך ואחריות לשנה.

מנסיוני הלא טוב, רוב הטיולונים כולל היקרים, סוחבים מקסימום 2 ילדים. ואח"כ נראים מרופטים [במקרה הטוב]. לכן החלטתי ללכת הפעם על משהו יותר זול, אבל שכן יראה נורמלי ולא סמרטוט אחרי חודש. היא מתאימה לדרישות? אין אותה לאף אחד כאן?

כמעט בטוחה שאנו מדברות על אותו דגם. אבל אם את כבר הולכת על פשוט, הצ'יקו יותר זולות, ויש מביניהם דגמים שנשמרים יפה.

הכל כמובן תלוי גם בך, ובמס' העוללים הנתלים על העגלה, טיולון, מה לעשות , לא יכול לסחוב בקיבעות שניים+קניות.

טיולון נורמלי ששומרים עליו ויושב בו ילד אחד יכול לסחוב 3 משתמשים בכיף, באיה בייבי היתה בעיה בשלד/בגלגלים. היא דווקא נשמרה יפה. הלכתי לקנות טיולון חדש למרות שהיא נראתה גם כמו חדשה.

ר.ב.

משתמש פעיל
לי אישית החזיקה 3 בנים!
לא דגם אקסלוסיב.
הידיות מרופטות זה אמת! וכן הגלגלים מהר מאד נשחקים ונפרד העוטף גלגל מהבסיס שלו.
ובילד רביעי קניתי את הג'וי והיא מדהימה! אני לא מבינה איך הלכתי עם האיה בייבי ......... (גם בקטע של נוחות נסיעה, וגם בקטע של סרבול)

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ר.ב.;1589194:
לי אישית החזיקה 3 בנים!
לא דגם אקסלוסיב.
הידיות מרופטות זה אמת! וכן הגלגלים מהר מאד נשחקים ונפרד העוטף גלגל מהבסיס שלו.
ובילד רביעי קניתי את הג'וי והיא מדהימה! אני לא מבינה איך הלכתי עם האיה בייבי ......... (גם בקטע של נוחות נסיעה, וגם בקטע של סרבול)

אכן, הדגם הקודם שלהם היה חזק, (רק המראה היה פחות, וגם נעשה מרופט מהר יותר) ובגלל החוזק של הקודם, קניתי את החדש - אקסלוסיב, אבל נפלתי.

גם אני קניתי ג'וי ובינתיים מרוצה מאוד מאוד מנוחות הנסיעה, אבל קניתי על סמך בירורים, ין הנסיון שלי עדיין טרי (מפסח..)

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משום מה אני לא יכולה לצלצל לכם. תודה, כנראה שארד מהקניה הזו. נראה לי שהיה מוצמד בצד מין גומי כזה שעליו כתוב אקסלוסיב.
כבר שבעתי מגלגלים נופלים בסייבקס שהייתה לי.

שרה אימנו

משתמש חדש
עגלת איה בייבי

יש לי עגלת איה בייבי ואני מאד מרוצה קניתי לפני חצי שנה
היא רק קצת מתעקמת בסיבובים

שושקה

משתמש רשום
לי יש מקלרן כבר 3 ילדים,
אני שמה עליה את שלושת הילדים ביחד הרבה פעמים (אחד בפנים, אחד מאחורה ואחד מקדימה)
העגלה נראית ממש ממש טוב- הכל שלם ויציב מאוד גם אחרי כיבוסים חוזרים ונשנים במכונה
לדעתי שווה את ההשקעה

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שושקה;1589374:
לי יש מקלרן כבר 3 ילדים,
אני שמה עליה את שלושת הילדים ביחד הרבה פעמים (אחד בפנים, אחד מאחורה ואחד מקדימה)
העגלה נראית ממש ממש טוב- הכל שלם ויציב מאוד גם אחרי כיבוסים חוזרים ונשנים במכונה
לדעתי שווה את ההשקעה

המקלרן עולה פי 3 מאיה בייבי או מג'וי ונהרסת זוועה בנסיעות ובתאי מטען. בררתי עליה הרבה וראיתי אצל שכנות שאוחזות בילד השני. אז אם ממילא הכל נהרס, אני מעדיפה לקנות לכל ילד או שתיים עגלה חדשה וזולה.

sari93

משתמש צעיר
אז שווה לך ללכת על הג'וי (אם זה כן בתקציב)
יש לי אותה קצת יותר משנה, אמנם לילד אחד אבל נראית כמו חדשה
טסה ברחוב, קלה, נוחה
וגם יפה...

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נצל"ש
sari93 איזה דגם יש לך? וכמה עלה? והאם עולה במדרגות טוב?
אני רוצה לקנות עכשיו עגלת ג'וי,
תודה

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מאד ממליצה על טיולון של פג, נראה לי קוראים לו מיני, הוא יפה, קליל ונח, האיכות של פג, עולה סביבות 1000-1200
לי באופן אישי יש מקלרן, לא הכרתי את הדגם הזה של פג, אם הייתי מכירה הייתי קונה אותו.

ר.ב.

משתמש פעיל
נכתב ע"י mali;1589202:
גם אני קניתי ג'וי ובינתיים מרוצה מאוד מאוד מנוחות הנסיעה, אבל קניתי על סמך בירורים, ין הנסיון שלי עדיין טרי (מפסח..)

הג'וי שלי יותר משנה סוחבת שני ילדים + קניות ופשוט רצה!
ס"ד זה היה!
ועוד שהמחיר לא רחוק מאיה בייבי.
בעיני שווה לנסות

הרבה נחת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה