דרוש מידע עברתם טסט? איך מתקדמים?

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עברתי ב"ה טסט וקיבלתי הודעה ממשרד הרישוי שעלי להיכנס לאיזה אתר ולקבל תדפיס של הרישיון.
אבל אני לא מוצא שום אתר כזה, וכתובת האתר שהייתה בהודעה לא מספיק ברורה.
איך אתם עברתם את זה?

גביע האש

משתמש מקצוען
מזל טוב!
אני חושבת ש כאן
לפי מה שאני זוכרת צריך לשלם אגרה (משהו בסיסות 92 ש"ח), לאחר מכן מונפק לך היתר נהיגה (המשמש רשיון לכל דבר)
בהמשך תקבל את הכרטיס עצמו.
בהצלחה!!

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מזל טוב!
אני חושבת ש כאן
לפי מה שאני זוכרת צריך לשלם אגרה (משהו בסיסות 92 ש"ח), לאחר מכן מונפק לך היתר נהיגה (המשמש רשיון לכל דבר)
בהמשך תקבל את הכרטיס עצמו.
בהצלחה!!
תודה רבה.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מזל טוב...
לא המורה נהיגה צריך להביא לך?
ככה לי היה הוא הביא לי למחרת את הרישיון...
האמת שזה לא אני, אלא חבר (וכבר מסרתי לו את איחולי ה'מזל טוב'), כך שאין לי שמץ, רק מנסה קצת לעזור לו...
אבל ממש תודה רבה, עבד מצוין!

חברה שלי רוצה להצהיר על סיום תקפות ליווי אבל נעלם לה ההיתר נהיגה ואין לה מושג מה המספר רישיון שלה איך מוצאים דבר כזה????

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עברתי ב"ה טסט וקיבלתי הודעה ממשרד הרישוי שעלי להיכנס לאיזה אתר ולקבל תדפיס של הרישיון.
אבל אני לא מוצא שום אתר כזה, וכתובת האתר שהייתה בהודעה לא מספיק ברורה.
איך אתם עברתם את זה?
תתחדש!
אני כבר כמעט שנה ועדיין לא קיבלתי כרטיס קשיח...

כנראה השם שלך בלועזית לא מעודכן אצלם צלצל לרשות האוכלוסין *3450 תחכה שעה בטלפון ומעדכנים לך אוטומטית את השם ורק אז הם שולחים כרטיס אחרת הם לא שולחים בחיים

ערער בערבה

משתמש מקצוען
אם אתם פחות מגיל 24 ועדיין צריכים ליווי,
כדאי לבצע את ההליך כמה שיותר מהר,
כי מיום ביצוע התשלום והנפקת הרשיון זמני מתחילה תקופת הליווי.
בהצלחה!!
בכל מקרה כדאי לבצע את ההליך מהר, כי גם תקופת "נהג חדש" מתחילה מאז הנפקת הרישיון.
(ויש לזה הרבה משמעות, בשכירות רכב, ביטוחים וכו')

r:)

משתמש רשום
הפקות ואירועים
אני לפני טסט חיצוני , המורה כבר הזמינה תאריך לטסט, הבעיה שלא אוכל לקבל ס.מ.ס על מועד הטסט וכן האם עברתי אותו כי יש לי טלפון כשר
מה עושים???
למה המערכת הממשלתית לא מותאמת גם לטלפונים כשרים...

רפרפת

משתמש פעיל
אני לפני טסט חיצוני , המורה כבר הזמינה תאריך לטסט, הבעיה שלא אוכל לקבל ס.מ.ס על מועד הטסט וכן האם עברתי אותו כי יש לי טלפון כשר
מה עושים???
למה המערכת הממשלתית לא מותאמת גם לטלפונים כשרים...
מקבלים הודעה קולית
שים לב לענות גם למספרים לא מוכרים

יהודי חשוב

משתמש פעיל
לא תמיד מקבלים
השאלה היא האם רשמו אותך למערכת ברוש על מספר הטלפון שלך
אם לא, תצטרכו להתעדכן דרך המורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה