דרוש מידע סרט חדש רעכי אליאס , מישהי היתה???

גרפירמה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הייתי היום ואין דברים כאילה. אני הולכת רק לסרטים של אליאס, אין לי זמן ועצבים לדברים אחרים, כי הם הכי ברמה ומלאים ברגש. הפעם הרגשתי שההפקה היתה מעל ומעבר. זה כמו לראות את הקליפ " מנחה" של גרטנר במשך שעתיים. למי שאוהבת טעם של פעם במקצעויות זה תענוג שלא נגמר.... רחפנים וכו', שיא השקעות המילה האחרונה באיכות.

המסר היה מיוחד ונוגע מאוד, אחד החזקים שכל אחד יכול להתחבר. אהבתי שהיו כמה שירים ולא רק אחד בסוף. והיו המון לוקיישנים למי שהגיבה שזה היה ניראה שהוסרט בצמצום, ממש לא. בקיצור, תותחי, כהרגלה.

Menifa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי
מי יודעת לשער לי כמה זמן זה היה?
חשוב לי אורך הסרט כדי לדעת איך להערך כי אני צריכה לנסוע.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני הייתי עכשיו, היה מושששששלם! אין לי מה להוסיף על הקודמות לי אבל מומלץץ בחום!
ואולג/קטרינה... איך היא שתיינית מקצועית... הורס!

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גמני הייתי היום ומאוד מאוד נהניתי. מהעלילה, מההפקה, מהשירה לאורך כל הסרט ומעצם העובדה שזה מבוסס על סיפור אמיתי ולא דמיוני לגמרי.
אני מוצאת את עצמי מנסה לנתח איזה חלק אמיתי ואיזה קטעים הוסיפו... ומגיעה למסקנה שהקטע הדמיוני הוא... (לא רוצה להרוס לאלו שעוד לא ראו... :rolleyes:)
כי יש משהו לא כל כך הגיוני שרק כמה שעות אחר כך חשבתי עליו
מוזמנות להתכתב באישי וליישב את הקושיא שלי ;):p

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רווקות בפנים, אין שום בעיה.
מוזמנת בחום!
לי אמרו שלא מתאים אולי כי זה היה בהתחלה אבל ממש לא דחוף לי
אתמול קיבלתי כותרת חדשה!כרגע זה מספיק לי...

אולי שווה רק בשביל שיראו שאני אישה:) נחשוב על זה......(לי זה אישית זה ממש עוזר )

שעשוע

משתמש פעיל
איזה סרט של אליאס הכי מומלץ:
- פתאום
- מתנת האש
- שוב לחיות
- או הסרט הזה החדש - לא פשוט ?
תודה!

רוגע

משתמש מקצוען
פתאום, מתנת האש , שוב לחיות
ברור שמתנת האש!

את הסרט החדש לא ראיתי

ליצ'י

משתמש מקצוען
הייתי אתמול.
הפקה פצצה!
ממש ממש נהניתי לראות שהרמה בציבור שלנו עולה
השידרוג הוא מעלילה רדודה (ואפ' בביצוע מקצועי) ליצירה ואומנות של ממש!
ובכלל כל המארג של הסיפור...כ''כ מעניין, שונה ומשולב יפה עם ההיסטוריה!
הלכתי עם ציפיות נמוכות, והופתעתי מאוד לטובה!

גיטרה

משתמש מקצוען
תודה!
אשמח לשמוע ממי שכן ראתה את הסרט החדש
הייתי היום בסרט החדש. משום מה הוא די הזכיר לי את הסגנון של מתנת האש. הסגנון, האוירה, הדרמה, הדמויות המתחבאות, הדמות הכפולה, טירה עלומה, כך ההרגשה שלי.
בכל מקרה סרט יפהפה. (אם כי לאורכו לא מספיק נהנתי. אהבתי יותר את השינוי הדרמטי בסוף שתהיתי לאור הסרט איך בדיוק היא תצליח לעשות אותו ולהשאיר את כל הצדדים מרוצים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה