מידע שימושי סרטון ליל הסדר עם רבי אלתר- יש מצב שהוא חינמי?

• פותח הנושא YRN
  • פורסם בתאריך

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ראיתי פעם ביוטיוב, יש גם לפורים

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כן. זה אותו אחד.

אני רוצה את טו בשבט של ר אלתר.
גם אני בנטפרי. והסרטון מהידברות וחסום לי. (זאת אומרת רואים אבל אין שמע)

אם יש למישהי את טו בשבט בקובץ אשמח לקבל למייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה גדולה
זה בנטפרי

נדיבה

משתמש מקצוען
רבה אלתר עדיין מופיע במתנסים. הילדים מאוהבים בו. הוא בלי עין הרע במטיבו.
אפשר לשאול אותו אם מותר להוריד כדי להיות רגועים שזה בסדר.
אני עם נט פרי ובתחילה גם פרוג היה חסום בתור אתר ממכר [אל תגלו לנט פרי אבל כמתמכרת אמיתית הם לא טועים שזה ממכר, אבל מה אכפת להם] וגם הידברות היה סגור. קרה נס ושתיהם עובדים לי. רק בהידברות יש תכנים סגורים כמו למשל התכנית המהממת של אפרת ברזל. רק בעבודה נפתח לי.

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
אאל"ט רבה אלתר לא גר בארץ
עריכה: טעיתי, אומרים שהוא חזר, ברוך הבא!!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה