עזרה סרבן בקבוקים

כהן גדול123

משתמש צעיר
התינוק שלי בן עשרה חודשים, לא מוכן לקבל בקבוק.
עד עכשיו ינק, ועכשיו מתחיל לזייף...
מה עושים? ניסיתי את כל סוגי הבקבוקים והמשקאות.
אני מתוסכלת, הוא בוכה בלילה, ואין לי איך להרגיע אותו.
גם בבקרים הלחוצים, זה פשוט חסר, לתקוע בקבוק, ולדעת שהוא שבע...
את עזרתכם, פליז....

עברי אנכי 1

משתמש צעיר
ראיתי פה כמה עצות חכמות.....

א ב

משתמש מקצוען
המטפלת אמרה לי שפטמת הבקבוק הכי טובה לסרבנים זה מה שנותנים בביה"ח עם המטרנה.
שווה לנסות להשיג.
בהצלחה

בהמתנה

משתמש פעיל
קצת הזוי, אבל יושם בהצלחה-
לתת לשתות בכוס. אפשר כוס מעבר, אבל גם כוס פלסטיק פשוטה יכולה להיות טובה
קצת נשפך בהתחלה, צריך ללמוד איך לווסת.
תינוק של חברתי, סרבן בקבוקים רציני, בגיל 9 חדשים למד להסתדר עם כוס ולהורים באה הרווחה...

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אצל חלק מהילדים זה עבד-
כשהם מתחילים להיות רעבים, (לא כשהם עצבניים ונכנסים לקטע של ה'אגו'), לטפטף להם מהבקבוק לתוך הפה כמות קטנה שהם יבלעו ואז להכניס את הבקבוק תוך כדי המשך טפטוף.
רק צריך להדגיש דבר חשוב!
ההורה שעושה את זה (או כל שיטה אחרת) צריך להיות רגוע לחלוטין!!! בד"כ מה שקורה התינוק צורח באמצע הלילה בדיוק כשאנחנו סחוטים מעייפות ואנחנו מנסים בלחץ להרגיע אותו, ואז בד"כ כשזה לא עובד אנחנו נכנעים ומאכילים אותו כמו שהוא רגיל, ואז התינוק קולט שכמה שהוא יותר יבכה זה יזרז את הפינוק של ההנקה.
ולכן שוב, לעשות את זה בזמן רגוע ולהתכונן היטב (נפשית!) למשימה.
בהצלחה

יהודי רגיל

משתמש פעיל
אני השתמשתי בעבר בבקבוקי 'פלייטקס' שהיו מיובאים מארה"ב, אצל רב הסרבנים שלי זה עזר (חוץ מאחד) אינני יודעת אם עדיין קיימים והיכן אפשר להשיג. תנסי אולי לחפש בגוגל.
רב נחת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה