דרוש מידע סקר, מה עדיף המכירה השכונתית או משנת יוסף? כנסו הצביעו והשפיעו

לאנגער

משתמש מקצוען
אני יותר נהנה מהמכירה השכונתית, אבל ייתכן שזה קשור לתחנות ספציפיות.
במשנת יוסף מפריע לי שאין שקיות ושהביצים לא עטופות.

שולי איטח

משתמש מקצוען
אמנם רשמתי משנת יוסף אבל נראה לי זה מאוד ספציפי
לי אישית יותר קרוב לבית בשעות שיש לי ילדים שיכולים לאסוף את זה

המכירה השכונתית במיקום ובשעות פחות נוחים
דוקא אצלינו השירות של שתיהם מצוין

מבחינת האתר שתיהם מעולים ונוחים

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ממש לא נהנים מהמכירה השכונתית. בשעות ממש תקועות, (בין 15:00 ל 15:30) במקום מזעזע, לא מאורגן בעליל, ההרגשה היא ממש לאסוף כקבצנים מהרצפה... אין סדר וארגון... לא מזמינה שם, וחבל! כי המחירים כן טובים, אבל לא קונים בכל מחיר...

ברוך קנל

משתמש צעיר
המכירה השכונתית כיום לא יעילה בעליל.. האתר שלהם מיושן ולא נח כלל להזמנה...
מה גם שצריך להזמין את הכל יומיים וחצי לפני המכירה שזה ממש לא פרקטי...
צריך להבין שלא קונים כאן מכונת כביסה מדובר כאן על מוצרי יסוד לחם וחלב וכו' כך שלתכנן מה היה בעוד יומיים וחצי זה לא לענין...
במשנת יוסף אפשר להזמין עד אותו יום או יום לפני ב4:00 לפנות בוקר האתר שלהם מאיר עיניים ויעיל...
דבר נוסף במכירה השכונתית אם משתנה זמן המכירה בעקבות גשם וכו' אז יוצא שצריך לחכות עוד יום מעבר למה שכבר מחכים.. וזיכוי ע"מ לבטל את המוצרים מאן דכר שמיה...
השירות שלהם ממש לא יעיל ולא נעים..
אין ספק שכיום משנת יוסף הרבה יותר מתקדמים והרבה יותר נוחים

מה שאני

משתמש מקצוען
במשנת יוסף אפשר להזמין עד אותו יום או יום לפני ב4:00 לפנות בוקר האתר שלהם מאיר עיניים ויעיל...
תלוי כל עיר מתי המכירה שם אצלינו משנת יוסף המכירה ביום שלישי ונסגר להזמנות בראשון בלילה

שירה 34

משתמש מקצוען
צריך להבין שלא קונים כאן מכונת כביסה מדובר כאן על מוצרי יסוד לחם וחלב וכו' כך שלתכנן מה היה בעוד יומיים וחצי זה לא לענין...
מענין..
כי אצלינו במשנת יוסף צריך להזמין עד יום ראשון בלילה והמכירה ברביעי ערב.
ככה שצריך לשער מראש כמה נצטרך.

וגם במשנת יוסף מידי פעם חסר מוצר ממש בסיסי כמו חלב / לחם ומעצבן שלא מודיעים קודם שנתארגן.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
דבר נוסף במכירה השכונתית אם משתנה זמן המכירה בעקבות גשם וכו' אז יוצא שצריך לחכות עוד יום מעבר למה שכבר מחכים.. וזיכוי ע"מ לבטל את המוצרים מאן דכר שמיה...
השירות שלהם ממש לא יעיל ולא נעים..
אין ספק שכיום משנת יוסף הרבה יותר מתקדמים והרבה יותר נוחים
חחחחח
כמה לכלוך
על מה אתם כל כך כואבים?
לא טוב לכם? לכו לאפשריות אחרות...

אתר - נח ויעיל גם אם לא חדיש .
להזמין יומיים מראש - מה הבעיה להתארגן לקניה שבועית? לא כל אחד רץ כל יום להזמין 5 מלפפונים ו4 תפוחי אדמה...
מקובל מאד לעשות קניה שבועית.
שינוי בזמנים בגלל גשם וכו' - בכל מקום לפי הנוהל.

לא טוב לכם? תמיד אפשר לקנות במכולת...

ברוך קנל

משתמש צעיר
חחחחח
כמה לכלוך
על מה אתם כל כך כואבים?
לא טוב לכם? לכו לאפשריות אחרות...

אתר - נח ויעיל גם אם לא חדיש .
להזמין יומיים מראש - מה הבעיה להתארגן לקניה שבועית? לא כל אחד רץ כל יום להזמין 5 מלפפונים ו4 תפוחי אדמה...
מקובל מאד לעשות קניה שבועית.
שינוי בזמנים בגלל גשם וכו' - בכל מקום לפי הנוהל.

לא טוב לכם? תמיד אפשר לקנות במכולת...
אם לא הובנתי נכון זה לא אומר שזה לכלוך...
דבר אחד אמרתי שכשקונים מצרכים בסיסיים אי אפשר לדעת מראש את הכמויות בעיקר לא יומיים וחצי קודם...
ואם בסוף המכירה לא יכולה להתקיים במועד שתהיה ג"כ אפשרות לבטל א"א לתכנן את כל השבוע לפי אותה מכירה מהוללת...
אז כל מה שאמרתי זה כהצעה לייעול המערכת להקטין ככל האפשר את הזמן בין סגירת ההזמנות לחלוקה...
לא ענין של לא טוב לכם ולא של לכלוך...
אם את נהנית מהמכירה אני שמח בשבילך אבל אני מאמין שישנם דברים שיהנו גם אותך יותר ע"י ייעול המערכת...

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אם לא הובנתי נכון זה לא אומר שזה לכלוך...
דבר אחד אמרתי שכשקונים מצרכים בסיסיים אי אפשר לדעת מראש את הכמויות בעיקר לא יומיים וחצי קודם...
ואם בסוף המכירה לא יכולה להתקיים במועד שתהיה ג"כ אפשרות לבטל א"א לתכנן את כל השבוע לפי אותה מכירה מהוללת...
אז כל מה שאמרתי זה כהצעה לייעול המערכת להקטין ככל האפשר את הזמן בין סגירת ההזמנות לחלוקה...
לא ענין של לא טוב לכם ולא של לכלוך...
אם את נהנית מהמכירה אני שמח בשבילך אבל אני מאמין שישנם דברים שיהנו גם אותך יותר ע"י ייעול המערכת...
מדובר בד"כ במוצרי צריכה בסיסים
כל אחד יכול לתכנן יומיים מראש כמה ירקות יצטרך השבוע, כמה חלב וכמה לחם ואפילו - כמה קמח...
מי שקשה לו, יכול לרדת למכולת 3 פעמים ביום ולקנות ל5 שעות הקרובות...

ברוך קנל

משתמש צעיר
מדובר בד"כ במוצרי צריכה בסיסים
כל אחד יכול לתכנן יומיים מראש כמה ירקות יצטרך השבוע, כמה חלב וכמה לחם ואפילו - כמה קמח...
מי שקשה לו, יכול לרדת למכולת 3 פעמים ביום ולקנות ל5 שעות הקרובות...
רק שכחת להוסיף או לקנות במשנת יוסף...
כנראה שעדיין לא הובן מה שכתבתי....

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה פתאום.
תראי גפילטע פיש ב'יש' באזור 28 - 30
במשנת באזור 20 ועוד כהנה וכהנה.
לא יודעת מה גפילטע פיש
מבדיקה שלי של האקסל, מול הרשתות ליד הבית שלי (לא מוצרי יסוד כמו קמח וכו, כבר ציינתי)
הוכיחה לי לא פעם שהם היו יקרים יותר.
אם אני ממשיכה לקנות שם, זה מסיבות אחרות
לא המחיר.

• תודה
Reactions: T5
לא יודעת מה גפילטע פיש
מבדיקה שלי של האקסל, מול הרשתות ליד הבית שלי (לא מוצרי יסוד כמו קמח וכו, כבר ציינתי)
הוכיחה לי לא פעם שהם היו יקרים יותר.
אם אני ממשיכה לקנות שם, זה מסיבות אחרות
לא המחיר.
רוב המקרים זה לא כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה