סקר הצלמות יוצא לדרך!

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הופה,
מירלה, מה קורה?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרה פיין;2335603:
זה אמת שם הסכומים של מעל ל8,000 בחודש?
אני צלמת ארועים שזה תחום יותר רווחי וזה נשמע לי מופרך.

יש כאלו שמרוויחות כך בפחות משבוע...
מידיעה.

לא נכתב לצורך גרימת חלישות הדעת. ההיפך הוא הנכון.

Rivki W

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מירלה אנחנו מחכות בקוצר רוח לתוצאות...:)

שרה פיין

משתמש רשום
נכתב ע"י userit;2345317:
יש כאלו שמרוויחות כך בפחות משבוע...
מידיעה.

לא נכתב לצורך גרימת חלישות הדעת. ההיפך הוא הנכון.

בדקתם איתם גם עם שבוע אחר כך הם גם הרוויחו 8000? ושבוע לפני?
.
נשמע מופרך

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלום לכולם!
תוצאות הסקר התפסמו בין הצלמות כבר לפני כמה ימים
אני מבינה שזה מסקן ומעניין אך לא ראיתי ענין לפרסם אותו בין כולם
שלחנו את הסקר לאנשי מקצוע שנתחו את התוצאות והעלו רעיונות
בגדול- המצב לא שונה משאר המקצועות- יש את המרוויחים ויש את הנגררים...
זה כמו לשאול האם פאנית מרויחה- יש שמרויחות מצויין ויש שלא גומרות את החודש כנל בכל המקצועות
אם יש צלמת שמעונינת לקבל את התוצאות אשמח לשלוח לה במייל

בנוסף- מתארגנת קבוצת נטוורקינג וצמיחה עסקית לצלמות- מבית תמך
נפגשים בב"ב פעם בחודש
אם יש צלמת שמתענינת היא מוזמנת להתקשר לענב אור- מנהלת הקבוצה לקבלת פרטים
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, או לפרטים נוספים בטלפון 054-8182148.
אני ועוד צלמות כבר נרשמנו
ממצליצה בחום!

שיר שמח

משתמש רשום
נכתב ע"י שרה פיין;2345602:
בדקתם איתם גם עם שבוע אחר כך הם גם הרוויחו 8000? ושבוע לפני?
.
נשמע מופרך

בדיוק.
להציג שבוע אחד בו צלמת הרויחה (ןלא נכנס להבדל בין רווח להכנסה) 8000 - זה לא מסובך .
להציג שנתון בו היא הרויחה מעל 400000 זה קצת יותר קשה .

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממתי בעל עסק מציג הכנסה של שבוע?
עצמאי עושה ממוצע שנתי
כולל החודשים המתים

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא דיברתי על הכנסה לשבוע, היא שאלה אם יש צלמות שמרוויחות 8000 בחודש ואמרתי שיש שמרוויחות יותר מכך בפחות משבוע. גם לו יצויר ומדובר בשבוע אחד בחודש- זה עדיין יותר משהיא מאמינה שאפשר להרוויח בחודש.
ואני מדברת נטו.
כדאי לך להציץ במחירונים של צלמות. יש כאלה שהחבילה הגדולה ביותר שהן מציעות, היא 1,500 שח והן לא מציעות הגדלות או תשלום נוסף על דיסק. זה אומר שהן לא יכולות להכניס (ברוטו, במקרה הזה) יותר מ1,500 על לקוח. נכון?
עכשיו, הענין הוא שיש צלמות שבמחירון שלהם יש הרבה יותר אפשרויות. כך שכאשר נופל לידם לקוח שמן, או כאשר נופל לידם לקוח שמתלהב מהתמונות- והן מציעות לו הגדלות מסוגים שונים לכל קיר ולכל מטרה, אזי- יש להן אפשרות להכניס יותר. אין צורך לציין שאת ההגדלות הן מוכרות עם פערי תיווך, כן?
ודבר אחרון- נגיד שלצלמת יש לקוח אחד כל שבוע, 4 לקוחות בחודש. ונגיד... שהמחיר ההתחלתי שלה הוא לא 500 ולא 800 אלא הרבה יותר. למה שלא תגיע ליותר מ8000 בחודש??
אני לא באה לאמר לצלמת להעלות מחירים בלי פרופורציה לרמת העבודה שלה. אני רק באה לאמר שאי אפשר להגיד - לא יתכן שמכניסים כך וכך. הרי זה יתכן לגמרי.

הצלחה רבה!

חיילי פייג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י userit;2345764:
לא דיברתי על הכנסה לשבוע, היא שאלה אם יש צלמות שמרוויחות 8000 בחודש ואמרתי שיש שמרוויחות יותר מכך בפחות משבוע. גם לו יצויר ומדובר בשבוע אחד בחודש- זה עדיין יותר משהיא מאמינה שאפשר להרוויח בחודש.
ואני מדברת נטו.
כדאי לך להציץ במחירונים של צלמות. יש כאלה שהחבילה הגדולה ביותר שהן מציעות, היא 1,500 שח והן לא מציעות הגדלות או תשלום נוסף על דיסק. זה אומר שהן לא יכולות להכניס (ברוטו, במקרה הזה) יותר מ1,500 על לקוח. נכון?
עכשיו, הענין הוא שיש צלמות שבמחירון שלהם יש הרבה יותר אפשרויות. כך שכאשר נופל לידם לקוח שמן, או כאשר נופל לידם לקוח שמתלהב מהתמונות- והן מציעות לו הגדלות מסוגים שונים לכל קיר ולכל מטרה, אזי- יש להן אפשרות להכניס יותר. אין צורך לציין שאת ההגדלות הן מוכרות עם פערי תיווך, כן?
ודבר אחרון- נגיד שלצלמת יש לקוח אחד כל שבוע, 4 לקוחות בחודש. ונגיד... שהמחיר ההתחלתי שלה הוא לא 500 ולא 800 אלא הרבה יותר. למה שלא תגיע ליותר מ8000 בחודש??
אני לא באה לאמר לצלמת להעלות מחירים בלי פרופורציה לרמת העבודה שלה. אני רק באה לאמר שאי אפשר להגיד - לא יתכן שמכניסים כך וכך. הרי זה יתכן לגמרי.

הצלחה רבה!
ברור שפשר להרויח כך ואפילו יותר
אבל את המסקנה הזו א"א להסיק מהדרך שאת הסקת אותה.
מי באמת מבטיח לך כמה לקוחות יש להן בחודש?
ואיפה כל ההוצאות שיש לצלמות? לא מתחילה למנות אותם. כי כבר כתבו עליהם פה והרבה.

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום לכולם!
תוצאות הסקר התפסמו בין הצלמות כבר לפני כמה ימים
אני מבינה שזה מסקן ומעניין אך לא ראיתי ענין לפרסם אותו בין כולם
שלחנו את הסקר לאנשי מקצוע שנתחו את התוצאות והעלו רעיונות

אם הסקר הוא אנונימי למה לא לפרסם בין כולם???
כן, אני לא צלמת ולא עובדת כלל בענף הזה
אני עובדת קשה מאוד מחוץ לבין ומעניין אותי מאוד לשמוע סוג כזה של עבודה כמה מרוויחים...

שרה פיין

משתמש רשום
נכתב ע"י userit;2345764:
ואני מדברת נטו.

הצלחה רבה!

לבוא ולנופף במחירון או בהתנהלות של שתי צלמות שהיו מהראשונות כאן בתחום
והם ממותגות היום בצורה מטורפת ולכן לוקחות 4000 לסט ופערי תיווך על הגדלות כפולות חמש ממה שהחנות מוכרת זה לא מדד לשוק בכלל מאיפה לך כמה לקוחות יש להם בחודש? אולי 2 וחצי? ואולי יש חודשים שכלום?
בכלל להסיק מסקנות ממחירון זה ממש טפשי.............
אני צילמתי את ילדי אצל שתיים מהנחשבות כאן בפורום שעדיין לוקחות מחירים הגיונים עבורי בין 1000-2000 והם לא לקחו לי פערי תיווך על הדפסה !
ההפך אחת מהם ספגה נזק כי הדפיסה לי בטעות גודל יותר גדול ולקחה על כך את כל האחריות ולמרות זאת צלמות אוהבות שמדפיסים אצלם כדי לראות שהכל יוצא טוב .
ואני מכירה את מחירי החנויות כמו רוט והמעבדה שהרוב עובדות איתם.

שרה פיין

משתמש רשום
וגם תוצאות הסקר הגיעו אלי וממה שיצא רובם מרוויחות הרבה פחות ממאה שקל לשעת עבודה

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היי ..
איך אפשר לקבל את הסקר??
אני ממש ישמח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה