דרוש מידע סקר בנושא משלוח מנות VIP הכולל דג סלמון

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמה תהיו מוכנים לשלם על משלוח מנות מכובד הכולל דג סלמון שלם מעוצב ברמה גבוהה ומכובדת. כולל משלוח עד לביתכם?
אשמח מאד שתענו

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מה עוד יש במשלוח חוץ מהדג המכובד מאוד?

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חשוב להדגיש שזה יהיה בהכשר בד"ץ העדה החרדית ירושלים.
ויהיה מעוצב על גבי מגש בשילוב ירקות בעריכה ברמה גבוהה

חושב מחדש

משתמש מקצוען
סעודת פורים בלי סלומון שלם אפוי לתפארה, על מרקם ירקות... זה לא סעודת פורים,
אם זה מעוצב יפה, ומושקע,
500 שקל נראה לי סביר בהחלט.

ezra1989

משתמש פעיל
רק הדג הוא 3-4 קילו. עלות הדג לפני אפיה, עיצוב, מגש, חומרים נוספים מגיעה ל 300₪.
אני הייתי מוכן לשלם עד 500₪ על עיצוב ברמה גבוהה באמת.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני שאתם שולחים כזה דג, אולי תתאימו את המשלוח למשפחה, או לפחות תיידעו את המקבלים קודם.
אישית קיבלתי כזה דג, ולא היה לי מה לעשות אייתו הוא פשוט נשלח אחר כבוד לסעודת פורים בבית כנסת, לא חבל? (-אנחנו משפחה קטנה, ולא כולם חובבי דגים) זה משלוח מידי יקר וחשבו שנהנה ממנו. השקיעו הרבה מחשבה וכסף, והרגשנו שחבל.

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לפני שאתם שולחים כזה דג, אולי תתאימו את המשלוח למשפחה, או לפחות תיידעו את המקבלים קודם.
אישית קיבלתי כזה דג, ולא היה לי מה לעשות אייתו הוא פשוט נשלח אחר כבוד לסעודת פורים בבית כנסת, לא חבל? (-אנחנו משפחה קטנה, ולא כולם חובבי דגים) זה משלוח מידי יקר וחשבו שנהנה ממנו. השקיעו הרבה מחשבה וכסף, והרגשנו שחבל.

בדיוק.
שכן הודיע פעם לאבי שלא יקנה חלות לסעודה, הוא כבר ידאג לזה. ואכן פינק בחלה אדמו"רית שפיארה את השולחן

מצטער שהאשכול מתחיל לסטות מהמסלול אבל לא אני התחלתי ;)

בערל דוב

משתמש פעיל
מעוצב ברמה מכובדת מאד.
דג בגודל 3-4 ק"ג
אני הזמנתי דג מיוחד מאוד זה היה גדול ומכובד (לא זוכר כמה ק"ג)
מצו"פ תמונה,
משלוח מנות דג.JPG

ואם אני לא טועה שלמתי אז בסביבות 700 ש"ח

אילה שולמן

משתמש פעיל
לא יודעת כמה הייתי משלמת אבל זה וודאי שווה לכה"פ 600-700 כי השקלול הוא אחרי מחיר הדג עצמו, ובדרך כלל מי שכבר מוכן לשלם את מחיר הדג זה אומר שחשוב לו משלוח מנות מכובד והוא "עומד בזה" ואל תשכחו שיש עלות משלוח וכדו' לא נראה לי שהמחיר הנ"ל הוא מוגזם אולי אפי' נמוך

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו קונים כל שנה להורים בסביבות 300-350 לא כולל משלוח ואני לא זוכרת כמה קילו.
אבל כן מקושט.
אישית לא הייתי משקיעה המון ירקות על מגש כזה בגלל שדי מהר זה לא אסטטי והכל מתערבב. כך שחבל על הירקות..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה