סקריפט של זמני הלכה

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם מישהו מכיר את זה אפשרות של הטמעה של זמני הלכה. או בצורה של html+js או עדיף תוסף של וורדפרס.
ושיהיו שם נתונים של הרבה מיקומים. וכן אפשרות להזין קאורדינטות.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י יריב;946814:
מה דעתך על זה: זמני היום במועצה הדתית אשדוד
כן. משהו ברעיון.
אני מבין שאתה עשיתי את זה - חזק מאוד!

נראה גם, שניתן להתאים או לשדרג את זה די בקלות, כי יש שם API נוח לקבלת זמני הלכה.
הבעיה היא רק, שלפי הנראה, בAPI מעבירים את המיקום לפי שם העיר, ולא לפי קאורדינטות. ולכן אי אפשר להשתמש בזה (בסקריפט היושב בשרת שם) מאתר אחר (כשרוצים לקבל נתונים לעיר שלא קיימת ברשימה). אלא צריך שינויים בסקריפט. וכן, צריך שינויים, בשביל תמיכה בשפות אחרות.
זה חינמי?

יריב

משתמש רשום
אני כתבתי את זה מתוך חישוב שכתב מישהו אחר
מעולם לא תמחרתי את זה, זה נעשה לראשונה לפני 6 שנים לישיבה מסויימת ומאז....
ניתן לשנות את הקוד ע"פ כל צורך, עדיין ישנם פינות שלא סגרתי.
אפשר לראות את התצוגה הייחודית גם בדף הבית, בזמני היום וזמני השבת
לגביי תרגומים, לא בעיה גדולה.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא הבנתי, האם זה בחינם מבחינתך (כמובן שאני מדבר על הדבר הקיים, ולא על דברים נוספים).

גבי הנוסחא, השוותי את זה עם Kaluach וזה מתאים. אז כנראה שזה בסדר גמור (אף כי גם הוא לא לוקח בחשבון הפרשי גובה, כך שבסופו של דבר יכול, הלוחות האלה אינם מדויקים).

דרך אגב, האם זה נותן רספונס רק בHTML או יכול גם בJSON ?

mat

------- Magicode -------
אם אתה רוצה יש פונקציות מובנות בphp לחישוב זריחה ושקיעה ע"פ קואורדינטות. (אני לא בדקתי את מידת הדיוק שלהם).

http://php.net/manual/en/function.date-sunrise.php
http://www.php.net/manual/en/function.date-sunset.php
את שאר החישובים אתה יכול לעשות בקלות. למשל אתה מקבל unixtime של זירחה ושל ושקיעה מהפונקציה. אז אתה עושה אחד פחות השני אתה מקבל בשניות את השעה הזמנית, זריחה פלוס שלוש שעות זמניות שווה סוף זמן קריאת שמע 4 שעות סוף זמן תפילה 6 שעות חצות. וכו'.

חוץ מעלות השחר שוצאת הכוכבים שאתה משנה את הזינט. בפונקציה של זריחה ושקיעה.

יריב

משתמש רשום
עקרונית קשה למצוא אצלי משהו פרי ידי שאני נותן בחינם, זה עניין עקרוני.
אבל אני פתוח להצעות.....

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י יריב;947448:
עקרונית קשה למצוא אצלי משהו פרי ידי שאני נותן בחינם, זה עניין עקרוני.
אבל אני פתוח להצעות.....
גם על מכות ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה