שיתוף סקיצות ראשונות בלוח huion החדש!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תודה ל @מלכי וולף ו @מלכה יזדי על ההמלצה לרכוש דרך פליימק, יצא זול משמעותית יותר מאמזון, והשירות היה בהחללט מסביר פנים.
הדגם: huion kamvas pro 22 2019, ממליצה בהחלט למתעניינים, מרגיש מקצועי מאוד והעבודה בו פשוט זורמת.
סקיצות ראשונות ממש בלוח תצוגה החדש (נראה לי הושפעתי לאחרונה מדמויות של דיסני, כי כמה שם ממש מזכירות.) יש לציין שהתרגלתי תוך סקיצות ספורות ללוח.
סקיצה לדמויות (1).jpg
Untitled-5.jpg

1602417766070.png

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואוווווו!
הסקיצות שלך זה משהו מדהים!
אפשר להתסכל על זה בלי סוף...מושלםםם!!!
תתחדשי :).

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איזה יופי! @אילוסטרייטורית אחת
תתחדשי! אני זומם על הלוח הזה כבר תקופה, יש כמה דברים שהייתי רוצה לברר.

1. הלוח מתהדר בזכוכית מחורצת סטייל וואקום נגד השתקפויות. זה באיכות דומה? זה נותן תחושת חספוס טבעית עם העט?

2. חשוב מאודדדד - התנסיתי בעבר בלוח של אקס פי פן, והוא הרגיש פלסטיקי וזול עד בחילה. המסך שוקע עם כל לחיצה של הזרוע מרגיש מאוד לא יציב והכל בגימור מבריק שייני כזה בקטע רע מאוד. חוויה קשה. איפה הלוח הזה בסקאלה מבחינת גימור, יציבות, חוזק ואיכות בניה, תחושה?

3. רזולוציה. המסך מרגיש מפוקסל או נעים לעין? כלומר, אין ברירה. זה לא יהיה חד מאוד, השאלה אם זה מפריע בעין בשימוש שוטף?

עריכה:
@ניהול האתר מה נסגר עם זה שהאתר הופך מילים קבועות לקישורים בלי קשר..?!

נערך לאחרונה ב:

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תתחדשי ותהני :)
והסקיצות- אליפות!
אוהבת את הציורים שלך!

המסך שוקע עם כל לחיצה של הזרוע מרגיש מאוד לא יציב
יש לי XP-PEN כבר כמה שנים ואני מרוצה - לא שמעתי על בעיה כזו- ואני מכירה כמה וכמה שמשתמשים בזה.
אולי הייתה בעיה עם הלוח שלך ספציפית, כי בשום לחיצה המסך לא שוקע ומרגישה יציב לגמרי
אולי תדבר עם השירות שלהם- אם זה עדיין במסגרת האחריות

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אולי הייתה בעיה עם הלוח שלך ספציפית
למזלי הוא לא היה שלי... אני מדבר על הלוח שחנוך בינר שיווק בזמנו. לא יודע על דגמים אחרים.
לא יודע אם התנסית בלוחות אחרים, כמו סינטיק למשל, אבל הלוח הזה היה מתחת לכל ביקורת לטעמי

NEMESH

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יאיי אילוסית מזל טוב!
כבר עכשיו הפרצופים שיוצאים ממנו עברו מסך בקפיצה והם זזים פה ברוב חופש!
אהבתי נורא את האפיונים בהתחלה, ואת הילדים השושים והשפן הנואם
קו נפלא ושופע! באיזו תוכנה?

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
1. הלוח מתהדר בזכוכית מחורצת סטייל וואקום נגד השתקפויות. זה באיכות דומה? זה נותן תחושת חספוס טבעית עם העט?
זאת זכוכית בהצמדה, כך שאין פרלקסה, מאוד דקה והיא לא מרגישה זכוכית. קניתי כפפה ליד לפני שהגיע הלוח כדי שהיד לא תחליק עליו, וגיליתי שהכפפה מיותרת לחלוטין- ההרגשה מאוד טבעית, ניסיתי סינטיק 24 בעבר ואני זוכרת שהוא היה הרבה יותר מחליק מהלוח שלי, עם זאת- יש מעט מעט השתקפות אם מעמידים את זה כמעט שוכב, אחרי הכל זה מסך-אבל ממילא אני שמה את זה בזווית של 50-65 מעלות ולא רואה השתקפות בכלל. יש גם אפשרות לקנות מדבקה למסך שיוצרת מגע מחוספס ומונע השתקפות. לא יודעת איפה רוכשים אבל אפשר לברר.
2. חשוב מאודדדד - התנסיתי בעבר בלוח של אקס פי פן, והוא הרגיש פלסטיקי וזול עד בחילה. המסך שוקע עם כל לחיצה של הזרוע מרגיש מאוד לא יציב והכל בגימור מבריק שייני כזה בקטע רע מאוד. חוויה קשה. איפה הלוח הזה בסקאלה מבחינת גימור, יציבות, חוזק ואיכות בניה, תחושה?
זאת בדיוק הסיבה שבגללה לא רכשתי אקספי פן! ההרגשה של הזולות והפלסטיקיות, הלוח של הויון מאוד מקצועי, מרגיש איכותי ולא פלסטיקי, את אמת היא שלא התלהבתי בכלל על ההרגשה והמראה של העט שלי בשניה הראשונה, אבל אחרי כמה דקות שהחזקתי אותו ביד גיליתי שהוא נוח ויציב. הגימור מרגיש מעולה, זאת הרגשה כזאת איכותית ומקצועית כזאת שגורמת לך להרגיש- "מה עשית כל השנים האלו ולמה לא החלפת ללוח הזה לפני כן?"
3. רזולוציה. המסך מרגיש מפוקסל או נעים לעין? כלומר, אין ברירה. זה לא יהיה חד מאוד, השאלה אם זה מפריע בעין בשימוש שוטף?
כאן מגיע ה-אבל, הלוח הוא 22 אינץ', גודל פיזי מספק בהחלט אבל הרזולוציה היא רק 1920 על 1080 פיקסלים, שזה אחלה פיקסלים אבל כמות כזאת שנמרחת על גודל של 22 זה לא הכי איכותי שבעולם.
אני גם גרפיקאית ועורכת וידאו- כך שאני רגישה במיוחד לפיקסלים וחיי סובבים סביב גדלים ואיכותיות, בהתחלה זה הפריע לי מעט שאפשר יותר טוב, פיקסול זה לא. אבל חדי עין אולי ירצו יותר פיקסלים.
לשם השוואה- הסינטיק 24 הוא 3840 על 2160 פיקסלים, שזה הרבה יותר. אבל אני יכולה להגיד שאני הפרפקצניוניסטית וחדת העין מצליחה לחיות מעולה עם כמות הפיקסלים הזאת, ובשוטף זה לא מפריע לי וכמוני גם מקצוענים אחרים.
לסיכום- האם הייתי רוכשת לוח סינטיק פרו 24 ומשלמת כמעט פי 3 יותר רק בשביל עוד קצת פיקסלים? לא יודעת. לא כרגע, אולי כשאני אהיה מולטי מיליונרית ואהיה לי 8-9 אלף שקל מיותרים לבזבז, מה גם שלסינטיק יש את החסרונות שלו. אולי בעוד כמה שנים כשאתעשר (אמן) ארכוש גם סינטיק פרו 24.

ואם אנחנו כבר מדברים על איכות תצוגה- הצבעוניות של הויון היא מהטובים בשוק! 120% srgb.
חיברתי אותו למסך המחשב השני שלי שהוא גם ככה טוב כי הוא לעריכת וידאו- וראו הבדל משמעותי- הצבעים הרבה יותר חיים וברורים, תענוג לעבוד ככה.

והדבר שאני אולי הכי מרוצה בו מכל הרכישה- הזרוע (המעמד)!! אני לא מבינה למה סינטיק לא המציאו כזה דבר לפני כן, מתוכנן טוב, חזק!! מתכוונן להרבה זוויות, אפשר לכוונן אותו בקלות, פשוט שולחים יד אל החלק העליון האחורי של המסך יש שם קליפס כזה, שאת אפילו לא צריכה לראות במה את נוגעת, רק לוחצת עליו בקליק כלפי מעלה ומנמיכה את המסך או מעלה אפשר גם אם אותו יד, ממש מהיר, לא צונח פתאום כשמנסים לכוונן ועושה התקפי לב כמו במעמדים מעצבנים אחרים זולים.

סתם ככה מה שאני מרוצה בהויון זה היחס הטוב ללקוחות,
הם יצרפו לך גם כפפה חינם (נתקעתי עם 2 כפפות חמודות שאני לא משתמשת:) )
יביאו לך כל מיני כבלים אקסטרא למקרה שתרצי להשתמש בסוגים שונים, כמו VGA ולא רק HDMI למקרה שיש לך מחשב ישן או משהו או שסתם מתחשק. כמעט צנח לי הלב כשראיתי שהשקע של המסך שמתחבר לתקע הוא אירופאי/ אמריקאי ועכשיו אני צריכה לחכות עוד כמה ימים עד שאני אמצא לכתת רגלי בחנויות ולחפש כבל חלופי, ואז מצאתי בקופסא כבל נוסף שמתאים לישראל. ועוד כמה פיצ'רים נוספים שאני לא זוכרת עכשיו.
וזה לא כזה מובן מאילו- לא כל חברה מביאה את כל הציוד הנלווה הנדרש ביחד עם החבילה.

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
*כפיים סוערות*

תודה רבה מאוד מאודדדד!!

איזו השקעה ופירוט! כ''כ לא מובן מאליו.
הקטע עם המעמד - זה מטורף. וואקום מוכרים סטנד בנפרד במחיר של חצי מהלוח הזה בערך..
זה כ''כ דיל ברייקר שנראה לי הם לא קולטים כמה לקוחות הם מפסידים בגלל החמדנות שלהם.
בקיצור, מצאתי כל מה שחיפשתי. תודה עצומה!

ובעניין אחר, שמעתם על הטאבלט החדש של סמסונג - טאב s7/s7+ ?
הוא כולל קליפ סטודיו (מנגה) שלראשונה מגיעה לאנדרואיד!
ממש גיים צ'יינג'ר. ברמה כזאת שאני מתלבט בינו לבין הלוח הנ''ל. מה דעתכם?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דמויות עשירות ומגוונות אחת אחת.. זה ככ קשה ליצור כזה מגוון וכזה אופי ושעדיין תהיה ניכרת החותמת שלך. זה לא רק אןמנות זה כבר תקשורת.

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
*כפיים סוערות*

תודה רבה מאוד מאודדדד!!

איזו השקעה ופירוט! כ''כ לא מובן מאליו.
הקטע עם המעמד - זה מטורף. וואקום מוכרים סטנד בנפרד במחיר של חצי מהלוח הזה בערך..
זה כ''כ דיל ברייקר שנראה לי הם לא קולטים כמה לקוחות הם מפסידים בגלל החמדנות שלהם.
בקיצור, מצאתי כל מה שחיפשתי. תודה עצומה!

ובעניין אחר, שמעתם על הטאבלט החדש של סמסונג - טאב s7/s7+ ?
הוא כולל קליפ סטודיו (מנגה) שלראשונה מגיעה לאנדרואיד!
ממש גיים צ'יינג'ר. ברמה כזאת שאני מתלבט בינו לבין הלוח הנ''ל. מה דעתכם?
נשמע מעולה, אבל אם כבר רוכשים טאבלט לציור אני ממליצה על האייפד פרו עם העט- העט של אפל פשוט מעולה!
לא מזלזלת בסמסונג אבל לדעתי אפל עוקפים אותם בקטע הזה, ועוד גורם שמהווה שיקול משמעותי- זה תוכנת הפרו קריאייט שנתמכת רק במערכת ההפעלה של אפל- שהיא תוכנה ממש ידידותים עם המון מברשות מקצועיות וכיפיות- מקצועית ממש, כל האמנים הגדולים ממליצים עליה, והיא שמה בכיס הקטן את קליפ סטודיו פיינט ואולי אולי גם את פוטושופ האדירה (למרות שאין תחליף למגוון המברשות הענקי של פוטושופ-) .
גם אני התלבטתי בין הנוכחי לטאבלט והחלטתי שלא כרגע, שהגודל הוא גורם יותר משמעותי לי כרגע, לא משנה כמה התוכנה הזאת כיפית ומוצלחת- אפשר להגיע לאותם תוצאות עם פוטושופ.
תעשה את השיקולים שלך.

ובקשר לזרוע של וואקום- בהחלט מחיר מופקע, אבל אולי המחיר הוא בגלל שהמעמד שלהם נדמה לי שהוא גם מרים את הלוח ממש כמה סנטימטרים באוויר כדי שיהיה אקסטרה כיוונון ושיהיה מקום למקלדת מתחת (?)
אולי בגלל זה.
בעוד שההויון יושב פשוט על השולחן בתנוחה הרצויה ולא עושה שום פעולה אקרובטית באוויר.
אבל עדיין לקחת על זה משהו כמו 2500 שקל זה מטורף! מי ישמע רכשתי מזגן תעשייתי לאולם, כולה מעמד.

נערך לאחרונה ב:

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יאיי אילוסית מזל טוב!
כבר עכשיו הפרצופים שיוצאים ממנו עברו מסך בקפיצה והם זזים פה ברוב חופש!
אהבתי נורא את האפיונים בהתחלה, ואת הילדים השושים והשפן הנואם
קו נפלא ושופע! באיזו תוכנה?
תודה!
פוטושופ. במברשת אינק הכי אהובה עלי שאין לה תחליף! ואם יהיה ביקוש אשתף בה.

מיכל-

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה!
פוטושופ. במברשת אינק הכי אהובה עלי שאין לה תחליף! ואם יהיה ביקוש אשתף בה.

קודם כל, יש לה ביקוש, אז נשמח שתשתפי....
וחוץ מזה, את מציירת מושלם!
עושה רושם שאת כל היום על המחשב....
וזה גורם לי לקנא.... ;)

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קודם כל, יש לה ביקוש, אז נשמח שתשתפי....
וחוץ מזה, את מציירת מושלם!
עושה רושם שאת כל היום על המחשב....
וזה גורם לי לקנא.... ;)
תודה!
אבל ממש לא כך, למעשה אני מלקה את עצמי על זה שאני לא מספיק מציירת ולכן אני משתפרת לאט.
הנה המברשת-

קבצים מצורפים

• ink and sketch.rar
    KB 13.4 · צפיות: 57

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו, אילוס
תודה על כל ההסברים!!! כל הכבוד
מעניין לנסות
תהני ושתיצרי הרבה וטוב:)

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אלישבע, איזה יופי, תתחדשי!

שתצירי (ותשתפי אותנו) בהמון ציורים כיפים ושמחים:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  39  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה