דרוש מידע ספת עור (אמיתי) בשילוב שני צבעים

estyr

משתמש מקצוען
שימי לב אם את משה ספה ב-2 צבעים:
1. היא יכולה להמאס הרבה יותר מהר מאשר ספה בגוון אחד. שאז תמיד אפשר ע"י אקססוריז בחדר לשנות את עצוב /צבעים של הסלון.
2. שהצבעים יתחלקו בצורה נכונה ומסודרת בחדר.
היום לא הולך 2 צבעים בספה
ואותם 2 צבעים בשולחן וכסאות
ואז שוב בצביעת הקירות.
נותנים דגש לכל אזור בנפרד. וחשיבות לפי עיקר, המשתווה לו. והטפל שהוא קטן יותר. כמו כלי נוי./תמונות. לפעמים הדברים הקטנים הם כל הדגש בחדר.
תודה על הפירוט!
האמת שהמחשבה שלי על ספת 2 צבעים הגיעה מזה שאני ממש לא אוהבת את צבעי הספות הקיימים (חום, שחור, אפור ודומיהם), וספה בהירה גם לא באה בחשבון (אני לא רוצה שהילדים שלי ירגישו בבית מרקחת),
אז השילוב של שני צבעים מאפשר לי לעשות למעלה אפור (שזה צבע הריצוף שלי) ולמטה שמנת.
גם הארון מתוכנן להיות בגווני שמנת,
והשולחן והכיסאות..עוד לא הגעתי לשלב הזה...

גילי מ

משתמש חדש
לי יש ספת עור של אולטימה 2 צבעים אפור ובז
אני קניתי אותה בעודפים של אולטימה היא יפה( למרות ש2 בהירים לא הייתי חושבת לשלב אבל ממש משתלב יפה) ומאוד פרקטית
לא יודעת אם הייתי בוחרת בה מלכתחילה אני נמצאת בשלב של לפני שיפוץ או העברת דירה כך שלא רציתי להשקיע כסף רב בספה.
אם יש לך שאלה ספציפית בשמחה

estyr

משתמש מקצוען
לי יש ספת עור של אולטימה 2 צבעים אפור ובז
אני קניתי אותה בעודפים של אולטימה היא יפה( למרות ש2 בהירים לא הייתי חושבת לשלב אבל ממש משתלב יפה) ומאוד פרקטית
לא יודעת אם הייתי בוחרת בה מלכתחילה אני נמצאת בשלב של לפני שיפוץ או העברת דירה כך שלא רציתי להשקיע כסף רב בספה.
אם יש לך שאלה ספציפית בשמחה
אז יש לי....
מעניין אותי מאד לדעת למה לא היית בוחרת בה מלכתחילה, ואיך האיכות של אולטימה.

גילי מ

משתמש חדש
לא הייתי בוחרת לא מבחינת איכות אולטימה היא חברה איטלקית איכותית מאוד (להורים שלי יש ספות של החברה כבר 15 ש' הנכדים חופשי קופצים ואוכלים עליה והיא במצב מעולה)
מבחינת טעם אני אישית יותר אוהבת סגנון אחר אבל שוב בגלל שלא רציתי להשקיע נסעתי לעודפים ושם את בוחרת ממה שייש מבחינת מה שהיה אז היא הכי מצאה חן בעייני והמחיר היה משתלם

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על הפירוט!
האמת שהמחשבה שלי על ספת 2 צבעים הגיעה מזה שאני ממש לא אוהבת את צבעי הספות הקיימים (חום, שחור, אפור ודומיהם), וספה בהירה גם לא באה בחשבון (אני לא רוצה שהילדים שלי ירגישו בבית מרקחת),
אז השילוב של שני צבעים מאפשר לי לעשות למעלה אפור (שזה צבע הריצוף שלי) ולמטה שמנת.
גם הארון מתוכנן להיות בגווני שמנת,
והשולחן והכיסאות..עוד לא הגעתי לשלב הזה...
צודקת. רק כתבתי לתשומת לבך.
בכל מקרה, אם יש למטה שמנת, יכול להתלכלך פי כמה מהנעלים של הילדים. (אם יש ילדים קטנים)
אבל אולי תשאלי את מי שיש לה בבית.
לי יש ספה כולה שמנת. של קליאה מדלינה. מצוינת ואיכותית. קלה לניקוי (הם מביאים ערכת של חומרי נקיון) ומתלכלך לי למטה גם. (אצלי רובם נשואים. אבל הנכדות מגעות ויודעות שלא עולים עם נעלים על הספה)
הכל ענין של הרגלים של בית. וסלון לא חדר של כל יום. אלא אם הוא פתוח

estyr

משתמש מקצוען
לא הייתי בוחרת לא מבחינת איכות אולטימה היא חברה איטלקית איכותית מאוד (להורים שלי יש ספות של החברה כבר 15 ש' הנכדים חופשי קופצים ואוכלים עליה והיא במצב מעולה)
מבחינת טעם אני אישית יותר אוהבת סגנון אחר אבל שוב בגלל שלא רציתי להשקיע נסעתי לעודפים ושם את בוחרת ממה שייש מבחינת מה שהיה אז היא הכי מצאה חן בעייני והמחיר היה משתלם
תודה על המידע על האיכות שלהם! יש להם ספות ממש יפות ובמחירים לא מופקעים...
מותר לשאול כמה שילמת?
אם הבנתי נכון- בעודפים אין אפשרות לשלב צבעים שאני רוצה, זה רק מה שקיים במקום?

estyr

משתמש מקצוען
צודקת. רק כתבתי לתשומת לבך.
בכל מקרה, אם יש למטה שמנת, יכול להתלכלך פי כמה מהנעלים של הילדים. (אם יש ילדים קטנים)
אבל אולי תשאלי את מי שיש לה בבית.
לי יש ספה כולה שמנת. של קליאה מדלינה. מצוינת ואיכותית. קלה לניקוי (הם מביאים ערכת של חומרי נקיון) ומתלכלך לי למטה גם. (אצלי רובם נשואים. אבל הנכדות מגעות ויודעות שלא עולים עם נעלים על הספה)
הכל ענין של הרגלים של בית. וסלון לא חדר של כל יום. אלא אם הוא פתוח
צודקת...אבל זה בכל זאת לא מתלכלך כמו כשהכל בהיר,
ואין אצלי לעלות לספה עם נעליים... (ליתר דיוק הם כמעט לא לובשים אצלי נעליים בבית...מבחירה שלהם...)
מה היית ממליצה לעשות עם השולחן והכסאות?

גילי מ

משתמש חדש
אני שילמתי לשלישיה 3000 ש"ח (ספה ברמת עור גבוה יש לה גם ריקליינרים חשמליים אבל אני ביקשתי לבטל אותם...)
יש להם בעודפים 2 אולמות תצוגה. של ספות שנראות כחדשות יתכן שהם קולקציה קודמת ולכן הם בעודפים.
ואולם תצוגה גדול של ספות עטופות לפעמים עם פגמים קלים את עוברת עם המוכר מה בדיוק את רוצה וכו... הם עושים חידוש לספה כך שאת מקבלת ספה שאין זכר לפגם ונראת כחדשה לכל דבר

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש חברות שיש להם צבעים נוספים פחות מוגדרים
לקליאה יש צבע קפה- לא בהיר כמו שמנת אבל ממש לא כהה
פרקטי מאד! וצבע ממש יפה!

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת...אבל זה בכל זאת לא מתלכלך כמו כשהכל בהיר,
ואין אצלי לעלות לספה עם נעליים... (ליתר דיוק הם כמעט לא לובשים אצלי נעליים בבית...מבחירה שלהם...)
מה היית ממליצה לעשות עם השולחן והכסאות?
אם את לוקחת ספה ב-2 צבעים.
מתאים לקנות שולחן וונגה-חום כהה רגיל. וכסאות שמנת. יש מבחר של רפודים. הרבה יותר מספות. (אגב, גם ספות יש רפודים בהירים שמתנקים בקלות. ואת לא חייבת ממש שמנת בהיר. יש סוגי בז/ קפה/אפור בז' פרקטים מאד9
ואת הקפה של הספה משתמשת רק בעוד מקום אחד. כגון וילון/מסגרת לתמונה.
צריך לראות מה יכול להתאים לקפה. כי בספה זה בד. אבל בחפצים אין כמעט את הצבע הזה. יש חומרים שיתאימו בגוון.
רק שא"א להסביר כאן. צריך לחפש/לראות אחד ליד השני/להבין בזה.

בהצלחה

estyr

משתמש מקצוען
אם את לוקחת ספה ב-2 צבעים.
מתאים לקנות שולחן וונגה-חום כהה רגיל. וכסאות שמנת. יש מבחר של רפודים. הרבה יותר מספות. (אגב, גם ספות יש רפודים בהירים שמתנקים בקלות. ואת לא חייבת ממש שמנת בהיר. יש סוגי בז/ קפה/אפור בז' פרקטים מאד9
ואת הקפה של הספה משתמשת רק בעוד מקום אחד. כגון וילון/מסגרת לתמונה.
צריך לראות מה יכול להתאים לקפה. כי בספה זה בד. אבל בחפצים אין כמעט את הצבע הזה. יש חומרים שיתאימו בגוון.
רק שא"א להסביר כאן. צריך לחפש/לראות אחד ליד השני/להבין בזה.

בהצלחה
תודה,
אבל אני לא הולכת על כיוון של קפה אלא של אפור...

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
איפה החנות עודפים שלהם?

אמא של כולם

משתמש פעיל
שואלת בשביל חברה שאין לה הרשאה בפורום,
@עיצוב קונקט רוצה לרהט בספה שולחן וכסאות חדשים.
מה יש לך להמליץ, ואיזה שילוב צבעים מומלץ לבחור לריהוט שישתלב עם הארון הקיים.

קבצים מצורפים

• IMG_2585.JPG
    IMG_2585.JPG
    2 MB · צפיות: 151
  • IMG_2594.JPG
    IMG_2594.JPG
    1.8 MB · צפיות: 140

למד מכל אדם

משתמש פעיל
אשמח גם לקבל כתובת מדויקת יותר בשביל הוויז. או מס טלפון שלהם אם אפשר.
תודה מראש
מהאתר:
אולטימה סניף רחובות - מחלקת עודפים גדולה ימים א-ה: 10:00 – 20:00, יום שישי: 9:00 – 14:00, מצאת השבת ועד 22:00 טלפון סניף - 072-3953716 רח' שרה ושמואל גוטהילף (צמוד לאולמי רימונים)

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שואלת בשביל חברה שאין לה הרשאה בפורום,
@עיצוב קונקט רוצה לרהט בספה שולחן וכסאות חדשים.
מה יש לך להמליץ, ואיזה שילוב צבעים מומלץ לבחור לריהוט שישתלב עם הארון הקיים.
לא מוכר לי הסלון הזה
מתי ולמי רשמתי שאני רוצה לרהוט בחדשים.מה לא טוב בזה.
או שלא הבנתי מה כתבת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה