ספר טרי

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אשמח לחוו"ד

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    KB 139.7 · צפיות: 8
  • 8 תיקון.jpg
    KB 148.3 · צפיות: 6
  • SEFER.jpg
    KB 39.8 · צפיות: 9

2OR770

משתמש רשום
קודם כל - ציורים ממש יפים וחמודים.
בתמונה הראשונה - קידוש לבנה. הירח (לפענ"ד. תשאלי את המומחים) - אמור להיות בדיוק הפוך. בתחילת החודש האור שלו בצד ימין, ומתחיל להתמלא לכיוון שמאל עד אמצע החודש. בזמן קידוש לבנה הוא אמור להראות בצורה של יותר מחצי עיגול (ופחות משלם), כשהחלק המואר שלו הוא בצד ימין.
התמונה השני' - אם זה ספר שמיועד לילדים, זה נראה קצת מפחיד מידי. למרות שזו האמת, לא כדאי שתמונה כזו תהי' חקוקה במוחם גם כשהולכים לישון בלילה וכדו'.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
בתמונה הראשונה הים והשמים צבועים נהדר!
אני בדיוק רציתי להעיר על התמונ ההשניה שלא מספיק מבולגן אחרי ההתפרצות של החיילים, אבל אולי באמת לא כדאי להרתיע יותר מידי? לא יודעת.
אולי כסא הפוך, צלחת שהתעופפה והתנפצה,וכו'.
אהבתי מאוד את הגוונים החמים של התמונה.

dassyk

משתמש חדש
ממש אומנות! נהנתי מאד מהציורים! צבעים חיים ואנטומיה מדוייקת! מושלם לטעמי. בהצלחה!

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הראשון........ וווווווווווווואאאאאאאאאאווווווווווו

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י 2OR770;483638:
קודם כל - ציורים ממש יפים וחמודים.
בתמונה הראשונה - קידוש לבנה. הירח (לפענ"ד. תשאלי את המומחים) - אמור להיות בדיוק הפוך. בתחילת החודש האור שלו בצד ימין, ומתחיל להתמלא לכיוון שמאל עד אמצע החודש. בזמן קידוש לבנה הוא אמור להראות בצורה של יותר מחצי עיגול (ופחות משלם), כשהחלק המואר שלו הוא בצד ימין.
.
דווקא כיוון האור של הירח נכון! (למדתי את נושא מופעי הירח היטב והייתי בקשר מקצועי עם האסטרונום ד"ר ניסים וידאל) כשהירח מואר במידה כזו - הצד המואר שלו פונה אל קו האופק ולא כלפי מעלה. לגבי מועד קידוש לבנה - יש נוהגים לקדשה אחרי ג' ימים שלמים ויש דווקא אחרי ז'. המופע בציור הוא של ג' (אם מדובר בשעות הערב המוקדמות. אם זה לפנות בוקר אז זה סוף החודש, והירח נמצא בצד מזרח), ואילו אחרי ז' (בד"כ בליל ח' בחודש) הירח הוא בדיוק (או כמעט בדיוק) חצי עיגול. בליל י"ד או ט"ו הוא מלא, ואז כבר עובר זמן קידוש לבנה.אם זה ספר על חב"ד יש לבדוק מה מנהג חב"ד לגבי מועד קידוש לבנה ולהתאים את מידה ההארה שלו לפי זה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ציורים יפים ומלאי עניין
נראה מסוג הספרים שילדים לא שוכחים...

נ.ב. המרחק בין נגה למערכת הכוכבים שמשמאל, לא פרופורציונלי....

;)

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מיוחד במינו !!!
מסוג הציורים שאפשר לומר עליהם ווווווואאאאאאאאאאוווווווווווו

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זינוק אדדדדדיר, פשוט לא נורמלי! הציור הראשון עוצר נשימה, והשני חם ומלא מתח וענין,
ורואים השקעה של שעות!!!!
עלי והצליחי, פשוט ליגה גבוהה!

חריק

משתמש צעיר
.

הציורים מקסימים עם אווירה מיוחדת במיוחד הראשון​
(בציור השני נראה שהפרספקטיבה מדי מוגזמת, במיווחד באזור השטיח בחלק התחתון של הציור, פחות שפיץ, קצת יותר מקביל לקו העליון)

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י רותיק;484158:
הציורים מקסימים עם אווירה מיוחדת במיוחד הראשון​
(בציור השני נראה שהפרספקטיבה מדי מוגזמת, במיווחד באזור השטיח בחלק התחתון של הציור, פחות שפיץ, קצת יותר מקביל לקו העליון)

ציטוט מדוייק של מה שעמדתי לכתוב...
הפריע לי גם הסדר בחדר, כדאי להוסיף קצת יותר באלגן.

דבר נוסף- אולי אני טועה אבל החייל בציור הראשון יושב עם הגב לאור הירח אז מהיכן מגיע אור על הפנים וכפות הידיים שלו? זה אמור להיות צל עצמי לא אור, לא??

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ציורים מדהימים, בהצלחה!

rutistrul

משתמש רשום
מדה---ים!
יופי של ציורים! רמה לא נורמלית, הים נראה כ"כ אמיתי! וגם הדמויות חמודות מאד, התמונה השניה בזוית מענינת, הצביעה יפה מאוד

אלף

משתמש מקצוען
מירי הציורים מיוחדים במינם. הזוית הלא שיגרתית של התמונה השניה נותנת תחושה שהחדר מסתחרר וזה מתאים לסיטואציה.
שאלה לי אליך, האם את נעזרת בתמונות בשביל השראה לרקעים המעניינים הללו או שהכל פרי דמיונך?

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י 2OR770;483638:
.

נכתב ע"י אפכא מסתברא;483720:
דווקא כיוון האור של הירח נכון! (למדתי את נושא מופעי הירח היטב והייתי בקשר מקצועי עם האסטרונום ד"ר ניסים וידאל) כשהירח מואר במידה כזו - הצד המואר שלו פונה אל קו האופק ולא כלפי מעלה. לגבי מועד קידוש לבנה - יש נוהגים לקדשה אחרי ג' ימים שלמים ויש דווקא אחרי ז'. המופע בציור הוא של ג' (אם מדובר בשעות הערב המוקדמות. אם זה לפנות בוקר אז זה סוף החודש, והירח נמצא בצד מזרח), ואילו אחרי ז' (בד"כ בליל ח' בחודש) הירח הוא בדיוק (או כמעט בדיוק) חצי עיגול. בליל י"ד או ט"ו הוא מלא, ואז כבר עובר זמן קידוש לבנה.אם זה ספר על חב"ד יש לבדוק מה מנהג חב"ד לגבי מועד קידוש לבנה ולהתאים את מידה ההארה שלו לפי זה.
:eek:
לא חשבתי שאכנס לכזו סוגיה...

נכתב ע"י רותיק;484158:
(בציור השני נראה שהפרספקטיבה מדי מוגזמת, במיווחד באזור השטיח בחלק התחתון של הציור, פחות שפיץ, קצת יותר מקביל לקו העליון)​
צודקת, תודה

נכתב ע"י קול-התור;484371:
מירי! אני גאה. מותר לי?
:) בהחלט! מורתי היקרה.

נכתב ע"י אלף;484885:
שאלה לי אליך, האם את נעזרת בתמונות בשביל השראה לרקעים המעניינים הללו או שהכל פרי דמיונך?
החדר הוא ממש פרי דמיוני, אבל באופן כללי בספר הספציפי הזה נתבקשתי לצייר דמויות מסוימות או מקומות מסוימים שאינני מכירה וגם חשוב היה לדייק בעובדות לכן קיבלתי מהם תמונות רבות וניסיתי להיכנס לאוירה ולשלבה בתוך הציור. למשל בתמונה הראשונה הייתי צריכה לצייר את המבצר, קיבלתי תמונה לא כ"כ ברורה כי לא היה משהו אחר וניסיתי לצור משהו דומה שיזכיר ויהיה דומה פחות או יותר למקור. גם ברב העומד בסירה ניסיתי להתאים את מראה פניו לציור המקורי, אמנם לא היה לי ציור מזוית כזו אבל ניסיתי לתפוס סממנים מאפיינים ו'להזיז' את הדמות וכך כל פעם ציירתי אותו בתנוחה ובזוית שונה. אם תרצי אוכל לשלוח לך עוד ציורים שבהם ציירתי ציורי רבנים או מקומות שבהם הסתמכתי על תצלומים חדשים ואפילו ישנים חלקם בשחור לבן, ושילבתי עם שאר העלילה.
נדרשה כאן עבודה בעיקר בתפיסה של מאפייני הדמויות כדי ליצור להם תנוחות שונות אבל אחרי הכל זה רק ציור כך שאם לא ממש דייקתי זה לא נורא...
אין ספק שקל לצייר רק מהדמיון כך אפשר להתעלם מדקויות ולצייר מה שיודעים ואוהבים, אבל היה חשוב כאן הפן ההיסטורי.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מירי, את מוכשרת ברמות!!!!!!
מקצועי ומושלם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  43  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה