ספר אקורדים ישיבתי

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז ככה @ברוך ר וכל מי שמתעניין, שאלית את המו''ל והוא כתב לי כך:

0534143139 (בדרך כלל אין מענה ואני חוזר אחרי יום יומיים)
אפשר גם לשלוח למייל lehitey שטרודל ג'ימייל נקודה קום.
כעת יש את הגירסה תשפ"א ניתן להשיג במוקדי מכירה מורים ומורות שמוכרים וכן חנויות בערים - ירושלים בני ברק ק"ס אלעד נתיבות אשדוד צפת ביתר, את הפרטים המדויקים ניתן לקבל בטלפון/מייל שלעיל.
עובדים על ספר חדש עם שירים חדשים שיצאו מתשפ"א עד תשפ"ד בעז"ה בחודשיים שלוש הקרובים.

בהצלחה, אם יש עוד שאלות - לשירותכם...
חנוכה שמח

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עובדים על ספר חדש עם שירים חדשים שיצאו מתשפ"א עד תשפ"ד בעז"ה בחודשיים שלוש הקרובים.
תודה
אז זה אומר שלא משתלם לקנות כעת את החוברת כי הוא מוציא חוברת חדשה ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
החלטה שלכם, לכאורה שווה לחכות כמה חודשים
החומר שכתוב בחוברת של היום יהיה כתוב גם בחוברת החדשה ? או שזה חומר חדש בנוסף על מה שיש בחוברת הקיימת ?

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
החומר שכתוב בחוברת של היום יהיה כתוב גם בחוברת החדשה ? או שזה חומר חדש בנוסף על מה שיש בחוברת הקיימת ?
ני מאמין שחלק ירד וחלק ייכנס, השירים היותר אלמותיים יישארו כמובן, והשירים שזהם זמניים דאז מסתמא ייצאו, אני אשתדל אבל לברר

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ני מאמין שחלק ירד וחלק ייכנס, השירים היותר אלמותיים יישארו כמובן, והשירים שזהם זמניים דאז מסתמא ייצאו, אני אשתדל אבל לברר
זה בסדר שאלתי אותו במייל והוא ענה כך:
בחוברת החדשה יהיה כ90 שירים מעודכן עד תשפ"ד, כ75 מתוכם שירים חדשים
כאמור בערך 75 שירים מתוך 90 יהיו חדשים לגמרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה