מידע שימושי ספרי פסיכולוגיה, טיפול רגשי

artheraphy@

משתמש חדש
מחפשת ספרים מתחום הפסיכולוגיה והטיפול הרגשי,
אשמח אם יש למישהי למסור או תמורת תשלום סמלי את הספרים הבאים:
-רוח החומר, של נונה אורבך (טיפול באומנות, שלושה כרכים)
- ספרים של ויניקוט : חסך ועבריינות, עצמי אימיתי עצמי כוזב
ועוד.
אשמח שתכתבו כאן :)

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תצליחי יותר למצוא בספריות עירוניות, לא בערים חרדיות יש לך אפשרות לעשות שם מנוי.
וממליצה מאד על האתר של קפה ספר קניתי שם המון ספרים יד שניה במצב מעולה.

artheraphy@

משתמש חדש
תודה
חשבתי על זה אבל אני רוצה לפתח לי מאגר קטן של ספרים משל עצמי
מה זה קפה ספר?
אני מכירה סיפור חוזר... ואין להם מה שאני מחפשת

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עכשיו פתחתי
ואני רואה שהמחירים שלהם לא זולים
אם את מוצאת ספרים שאת מחפשת יד 2, זה יוצא זול יותר מחדש, נכון שלא כמו סיפור חוזר, אבל ס"ה כל הספרים שקניתי היו במצב מעולה. והם כן נמכרים בחצי מחיר מהמחיר מחירון הרגיל.
(חלקם ממהדורות ישנות והיה לי כן חבל כי לפעמים יש תוספות משמעותיות במהדורות חדשות, אז שווה לברר קודם.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה