דרוש מידע ספרים חדשים פורים-פסח תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

שרבוטים

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בררתי ואכן בע"ה הולך לצאת ספר של מ. קינן לפסח

יודעת אולי איזה?

הוא נקרא: המלך הבא בתור.
הוא בקטגוריה של ספרי נוער (פורסם בזמנו בזרקור), אבל מבוגרים שאהבו עגור הברונזה, לב של קרח והמחוג הרביעי מסתבר יאהבו גם את זה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
באתי :)
תודה שקראת לי.

וכן, בעזרת השם יהיה ספר חדש. מקווה שיגיע לחנויות בעוד כשבוע.

יצא!!!! איזה כיף

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
החלום הזה תפוס הופיע בהמשכים בעיתון הדרך?
זה זה?

כן, זה זה
עלילה מרתקת שמשלבת בין סוגיות מציאותיות ועכשוויות לבין נגיעות שמרגישות כמו מדע בדיוני. תמהיל מושלם בעיני. יש כאלו שיגדירו אותו כדרמה אנושית ואחרים - כמותחן.

לכאלו ששאלו על סופרות מוכרות - באופן כללי יש לי כבוד לעיתון הדרך שהוא בין העיתונים החרדים היחידים שלא מתעקש על שמות מוכרים אלא נותן צאנס גם לכאלו שזו ההתנסות הראשונה שלהם, וכיום בהחלט כבר אפשר לומר שלא מעט חומרים משובחים שיצאו לאור כספרים עברו דרך כור ההיתוך של הדרך.
אבל פה ספציפית - יודעת שהמקרה שונה. מדובר בסופרת ותיקה שמסיבותיה בחרה להוציא את הספר הנוכחי תחת שם עט.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
כן, זה זה
עלילה מרתקת שמשלבת בין סוגיות מציאותיות ועכשוויות לבין נגיעות שמרגישות כמו מדע בדיוני. תמהיל מושלם בעיני. יש כאלו שיגדירו אותו כדרמה אנושית ואחרים - כמותחן.

לכאלו ששאלו על סופרות מוכרות - באופן כללי יש לי כבוד לעיתון הדרך שהוא בין העיתונים החרדים היחידים שלא מתעקש על שמות מוכרים אלא נותן צאנס גם לכאלו שזו ההתנסות הראשונה שלהם, וכיום בהחלט כבר אפשר לומר שלא מעט חומרים משובחים שיצאו לאור כספרים עברו דרך כור ההיתוך של הדרך.
אבל פה ספציפית - יודעת שהמקרה שונה. מדובר בסופרת ותיקה שמסיבותיה בחרה להוציא את הספר הנוכחי תחת שם עט.
על איזה ספר את מדברת?

שירי שיר

משתמש צעיר
אשמח לחוות דעת עליו או על ספרים אחרים שמתאימים כמתנה
למתנדבות, ספר שאין בו רגישות ולא נשי מידי
תודה :)

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לחוות דעת עליו או על ספרים אחרים שמתאימים כמתנה
למתנדבות, ספר שאין בו רגישות ולא נשי מידי
תודה :)
לא קראתי עדיין אבל יש את הספר של @רחל רבין נראה לי עונה לך בדיוק על הקריטריונים. אמרו לי שהוא מאד יפה.
גם אז תצעקו של תמר מור.
והר הברוגז של שרה מלוביצקי.

יונה ספיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הוא נקרא: המלך הבא בתור.
ממליצה מאוד!!!
אין צורך להאריך על הכתיבה המשובחת של מיה, כמובן, אבל כאן גם העלילה וההתרחשויות מרתקות באופן בלתי רגיל.
ספר נפלא!!!

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
ממליצה מאוד!!!
אין צורך להאריך על הכתיבה המשובחת של מיה, כמובן, אבל כאן גם העלילה וההתרחשויות מרתקות באופן בלתי רגיל.
ספר נפלא!!!
זה המלצה שגורמת לנו לקרוא!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה