דרוש מידע ספרים חדשים פורים-פסח תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מישהו קנה\קרא כבר ספר כלשהו מהפרים החדשים שיצאו עכשיו?
קניתי את נידונה לכישלון של בתיה ענה, קראתי ממש את ההתחלה וזה נראה מעניין, מחכה כבר להגיע לקטע שהם מגיעים לטאורד כדי שאני אכיר את המקום מקרוב...
ואגב @בתיה ענה הכריכה פשוט גאונית! פתאום שמנו לב שמה שנוצץ בה זה בעצם אותיות שקופות זוהרות מהמם! (וחמוד שכתוב שמי שעיצב את הכריכה זאת חוי מלאכי, גאוני!!!)

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אני גם הולכת לקנות את נידונה לכישלון
טוב שאת אומרת שזה נשמע מצוין

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
קניתי את נידונה לכישלון של בתיה ענה, קראתי ממש את ההתחלה וזה נראה מעניין, מחכה כבר להגיע לקטע שהם מגיעים לטאורד כדי שאני אכיר את המקום מקרוב...
ואגב @בתיה ענה הכריכה פשוט גאונית! פתאום שמנו לב שמה שנוצץ בה זה בעצם אותיות שקופות זוהרות מהמם! (וחמוד שכתוב שמי שעיצב את הכריכה זאת חוי מלאכי, גאוני!!!)
הוא בסגנון של הקודמים שלה.?

שרבוטים

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מישהי מכירה את פעמון ורימון? של רחל פומרנץ? האם זאת הסופרת
שזכורה לי מימי נעורי שספריה מתורגמים מאנגלית?
אם אני לא טועה זה סיפור שמעורב בו הרבה מהדמויות מספרים קודמים, והוא מתורגם מאנגלית. התפרסם בבתוך המשפחה בשם בין הרימונים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה