ספארי - הטבות וקופונים. אשמח לכל מידע

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
טיול בספארי הוא אחד הדברים.
כמו כל דבר, שבדרך כלל הוא אחד הדברים.

אממה, כסף.
כניסה עולה 89 ש"ח לאדם. בין אם אתה מבוגר בן 73, ובין אם אתה ילד/תינוק בן שנתיים ויום.
לא יודע, אפססס לשלם על תינוק בן שנתיים 90 ש"ח נשמע לי קצת הזוי.

אני מבין שיש הרבה מאוד קופונים שמסתובבים לכניסה לספארי.
כך מקובלנו מבית אבא, בכל מקום שיש קופים - יש קופונים.
אך אין לי מושג היכן הם מסתובבים, והיכן משיגים אותם.
אשמח לכל מידע, האם זה בר השגה לאדם פשוט מן השורה לקבל קופון שכזה.
תודה.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בארגון ביחד בשבילך יש כרטיס משפחתי 4 נפשות ב 159.
ובמועדון שלך כרטיס עולה 55.
ובארגון המורים עולה 50.
תודה.
ומכיוון שאיני חבר במועדונים הנ"ל, האם יש מישהו שזכאי ולא מממש, שיכול לעשות עבורי את הטובה הזו.
(איני מתמצא בכללים, אך אם זה גובל באיסור גזל כמובן שבקשתי מבוטלת).

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש בישראכרט ובמאקס 1+1
בבנק לאומי יש ב 52 ש"ח + 20 גודיז

אשר פרידמן

משתמש פעיל
בספארי מהקורונה צריך להזמין מקום מראש. (בלי קשר לקניית הכרטיס), כך לפי פרסום שלהם באתר.
מישהו אולי יודע האם באמת מקפידים על זה?

אס ES

משתמש פעיל
אני מעונין להזמין כרטיסים למחר דרך ארגון המורים באתר אשמורת, בדרך כבר באתר אשמורת יש את הבדיקה לאיזה ימים אתה רוצה והאם נשאר כרטיסים לאותו יום, עכשיו הם לא שואלים אלא נותנים להזמין חופשי,
השאלה היא האם יכולים לעשות לי בעיות בספארי ולומר לי שרק אחרי החג אפשר להשתמש בזה כי עכשיו עמוס???
בדקתי באתר הספארי לגבי הזמנת כרטיסים דרכם וכן כתוב שם שמחר רוב השעות עמוסות אבל כן יש מקום פנוי בשתיים וחצי השאלה האם זה אומר שגם אם אני יזמין כרטיסים באשמורת לא ייתנו לי להיכנס או שאם הזמנת הזמנת??
בקיצור מי שיכול לעזור לי עם מידע בעניין אני אשמח תודה רבה חג שמח.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חג פסח שעברה רצינו להגיע לאקווריום ישראל והיה כתוב באתר שלהם שזה רק הזמנה מראש וכשהגענו ראינו שהם מוכרים לכל דיכפין..

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מעונין להזמין כרטיסים למחר דרך ארגון המורים באתר אשמורת, בדרך כבר באתר אשמורת יש את הבדיקה לאיזה ימים אתה רוצה והאם נשאר כרטיסים לאותו יום, עכשיו הם לא שואלים אלא נותנים להזמין חופשי,
השאלה היא האם יכולים לעשות לי בעיות בספארי ולומר לי שרק אחרי החג אפשר להשתמש בזה כי עכשיו עמוס???
בדקתי באתר הספארי לגבי הזמנת כרטיסים דרכם וכן כתוב שם שמחר רוב השעות עמוסות אבל כן יש מקום פנוי בשתיים וחצי השאלה האם זה אומר שגם אם אני יזמין כרטיסים באשמורת לא ייתנו לי להיכנס או שאם הזמנת הזמנת??
בקיצור מי שיכול לעזור לי עם מידע בעניין אני אשמח תודה רבה חג שמח.
היינו שם.
לא הסתכלו בכלל האם הזמנו מקום ולאיזה שעה. [והזמנו]
כל העסק סביב הקופה היה מאד חפיף, אף אחד לא בדק כמה אנחנו וכו'. [אחת המבקרות שאינה מהציבור שלנו לא הבינה למה דיווחנו על כולם.]
נראה לי שבכלל לא מעניין אותם העסק של הזמנת מקום, זה רק להוריד עומס מראש ולא משהו מחייב.

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@חני101 @דוד פרידמן השני
וכל מי שיכול לעזור..........
אנחנו מחפשים דרך לקנות כרטיסים מוזלים לסופר לנד עבור מטרת חסד,
אולי מישהו יוכל לעזור לנו ברכישת כרטיסים דרך אשמורת או ביטוח ישיר או כל דרך זולה אחרת?
מחיר באתר 170 ש"ח. דרך אשמורת 71 ש"ח.
תודה מראש.

חני101

משתמש פעיל
@חני101 @דוד פרידמן השני
וכל מי שיכול לעזור..........
אנחנו מחפשים דרך לקנות כרטיסים מוזלים לסופר לנד עבור מטרת חסד,
אולי מישהו יוכל לעזור לנו ברכישת כרטיסים דרך אשמורת או ביטוח ישיר או כל דרך זולה אחרת?
מחיר באתר 170 ש"ח. דרך אשמורת 71 ש"ח.
תודה מראש.
במועדון שלך
שזה קשור לכל העובדים ברשויות המקומיות יש כניסה ב39.
אם לא תסתדרו להזמין , צרו איתי קשר

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
במועדון שלך
שזה קשור לכל העובדים ברשויות המקומיות יש כניסה ב39.
אם לא תסתדרו להזמין , צרו איתי קשר
קודם כל המענה שלך הזריז מוערך מאוד
אין לי פרימיום, איך אפשר ליצור איתך קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה