סנדלים לטיולים

עדי(נה) ל.

משתמש צעיר
לטיולים הולכים עם נעליים סגורות!
בטיולים של בתי ספר חייבים לוודא שכולם עם נעליים סגורות ולא עם סנדלים.
(אם באים פקחים של משרד החינוך, והם באים, ורואים שילדים עם סנדלים, הם נותנים דו"ח.)
וההמלצה הזאת היא לא סתם.
בטיולים של מסלולים, אפשר להיעקץ ע"י חרקים או עקרבים וכד' שמסתתרים בצמחיה ובין אבנים,
ואם יש נעליים סגורות זה מונע את זה.
כמובן שגם נוחות ההליכה עם נעליים סגורות - היא טובה לרגל בהרבה מאשר עם סנדלים.
לגבי בטיחות אני לא מתווכחת, למרות שתמיד אנחנו שמים לילדים בטיולים סנדלים ואף פעם לא קרה משהו...
אבל הנוחות עם סנדלים זה משהו אחר לגמרי...
כיף להכנס ככה למים, הרגליים מתיבשות ברגע,לא מזיעים נורא ואין גרביים סחוטות אח"כ...
ואחרי טיול היום עם הסנדלי שורש שקניתי לילדים חייבת לציין שזה מאוד נוח!
מה שכן אני רואה שהם יתאימו יותר לחופש,פחות ליומיום...

• תודה
Reactions: nar

מתחדשת❤

משתמש פעיל
לגבי בטיחות אני לא מתווכחת, למרות שתמיד אנחנו שמים לילדים בטיולים סנדלים ואף פעם לא קרה משהו...
אבל הנוחות עם סנדלים זה משהו אחר לגמרי...
כיף להכנס ככה למים, הרגליים מתיבשות ברגע,לא מזיעים נורא ואין גרביים סחוטות אח"כ...
ואחרי טיול היום עם הסנדלי שורש שקניתי לילדים חייבת לציין שזה מאוד נוח!
מה שכן אני רואה שהם יתאימו יותר לחופש,פחות ליומיום...
לא מבינה איך זה נוח סנדלים ?
בטיולים בשטח- נכנסים אבנים קטנות בסנדלים ומציקות....
בנעליים סגורות לא נכנס כלום

עדי(נה) ל.

משתמש צעיר
אם הסנדלים הדוקות היטב לא נכנסים אבנים.
לעומת זאת נעליים סגורות חמות מאוד ומכבידות,
זה נכון אגב לא רק לטיולים...
גם ביומיום סנדלים לילדים הרבה יותר נוח, מאוורר, בריא, וגם יפה, אין לי מושג למה יש כאלה שמתעקשים להלביש בקיץ לילדים נעליים סגורות וחמות...
אצלי אחרי הלימודים(בחופש כל היום...) הבנים הולכים עם סנדלים בלי גרביים, לא רואה בזה בעיה, הם מבסוטים וגם אני...
רק שורש. של שורש.
יש שורש לא של שורש?

sllg

משתמש צעיר
כבר פגשתי אנשים שקנו סנדלים בבזאר עלום שם וקראו להם "סנדלי שורש"
נכון, יש סנדלים שנראים כמו שורש אבל האיכות והנוחות של שורש המקורי היא ללא תחרות,
הילדים שלי כבר עונה שניה ברצף עם שורש כולל טיולים ואופניים ועדיין הם מצויינים,
זה יכול בקלות להראות מוזנח, לכן צריך לכבס מפעם לפעם.

sllg

משתמש צעיר
זה נכון אגב לא רק לטיולים...
גם ביומיום סנדלים לילדים הרבה יותר נוח, מאוורר, בריא, וגם יפה, אין לי מושג למה יש כאלה שמתעקשים להלביש בקיץ לילדים נעליים סגורות וחמות...
אצלי אחרי הלימודים(בחופש כל היום...) הבנים הולכים עם סנדלים בלי גרביים, לא רואה בזה בעיה, הם מבסוטים וגם אני...

יש שורש לא של שורש?
מסכימה לגמרי,
גם אצלי הילדים עם סנדלים בלי גרביים,
מזל שאנחנו מרקע חוצניק וגרים בין חוצניקים כך שזה מתקבל בלי בעיות...
חושבת שזה יותר נכנס היום בפרט אצל ילדים קטנים יותר,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה