דרוש מידע סמסונג יאנג אפליקציות

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני מעונין לרכוש סמסונג יאנג מוכשר ולהכניס בו אפליקציות שימושיות (לוח שנה עברי, שעון מעורר עם נודניק, GPS וכו'), ללא גישה לאינטרנט!!
אשמח לקבל מידע ממי שיש לו אפליקציות שימושיות ע"מ שאוכל לבקש שיכניסו לי את האפליקציות האלו למכשיר,
תודה רבה.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני מעונין לרכוש סמסונג יאנג מוכשר ולהכניס בו אפליקציות שימושיות (לוח שנה עברי, שעון מעורר עם נודניק, GPS וכו'), ללא גישה לאינטרנט!!
אשמח לקבל מידע ממי שיש לו אפליקציות שימושיות ע"מ שאוכל לבקש שיכניסו לי את האפליקציות האלו למכשיר,
תודה רבה.

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
עשה לעצמך טובה ואל תבזבז כסף על מוצר איטי ולא שווה
תקנה מכשיר חדש מהיר ואיכותי דור 4
שלם 180 שקל לשנה והצטרף לנטספרק במסלול מומלץ
אפשר באתר http://mivtsar.com/
ותהנה מעדכונים שוטפים ומכשיר מהיר
בלי להרגיש שנדפקת כי אתה מוגן...
בהצלחה

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עשה לעצמך טובה ואל תבזבז כסף על מוצר איטי ולא שווה
תקנה מכשיר חדש מהיר ואיכותי דור 4
שלם 180 שקל לשנה והצטרף לנטספרק במסלול מומלץ
אפשר באתר http://mivtsar.com/
ותהנה מעדכונים שוטפים ומכשיר מהיר
בלי להרגיש שנדפקת כי אתה מוגן...
בהצלחה
תודה רבה על המידע שלא ביקשתי.....
מי שיש לו מידע על מה שביקשתי אשמח לקבל.
מה לעשות יש כאלה שעדיין מעדיפים להשאר עם מכשיר איטי אבל בלי אינטרנט.!

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
תודה רבה.
כמדומני שרצית GPS שלא יעבוד לך ללא אינטרנט כמובן.
וההבדל בין מה שהצעתי (למרות שלא ביקשת...) לבין מה שתקבל ששניהם יהיו ללא אינטרנט (פתוח כמובן) אבל איכות השימוש תהיה שמים וארץ

5050

משתמש פעיל
הבעיה במכשירים אחרים הוא המראית שאת זה בעיקר אני מאמין שהוא רוצה לחסוך פה ובצדק!
מכשיר יש כמוהו בכשרים ולכןן באופן כללי אין בזה מראית עין

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
מראית עין זה גזירה של חז"ל והחכמים שבכל דור קובעים מה הגדרים שלזה, ואם תשאל חכם כמדומני שהוא יעדיף את החסום באמת (נטספרק) ולא את החזיר (שנראה כשר וקל לפריצה על ידי ילדים בני 10 - אני מכיר אישית אחד כזה)

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@שמחה בהצלחה אנא אל תסטה מהנושא של אשכול זה.
בשמחה/בהצלחה תפתח אשכול אחר ושם תדון מה עדיף וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה