אייפון מקשים

משתמש רשום
לכאורה המקום היחיד שיקבלו אותה ברצון בלי להסתכל עליה כמקולקלת זה בחבד, שם השימוש בסמארטפונים הוא מלכתחילה.
יש להם תיכונים בירושלים, כפ"ח ועוד
אממ
ליתר דיוק- השימוש בסמארטפונים בחבד הוא לא לכתחילה (קל וחומר בגיל הזה)אלא ששם מיטיבים להבין שהדור היום חשוף מאד, כך שבמוקדם או במאוחר יגיעו התמודדויות שכאלו לפתח הבנות, ולכן השאיפה שם היא לאפשר את הסמארט *המסונן בלבד* (שזה כלל ברזל,לא משהו שאפשר לשחק איתו, סמארטפון ללא חסימה מספקת הוא בבחינת שקץ ממש) כדי שלא יווצר מצב בו אוסרים על הבנות להחזיק סמארטפון ואז המצב הוא- "אחד בפה אחד בלב"(או שמא-אחד בסמינר אחד בבית...?) כך, הבת מחזיקה במכשיר אחד בלבד-מסונן כהלכה.

וגם לולא הדיוק הלזה
כדאי לדעת שהקביעה הזו אינה תקפה בכל תיכוני חב"ד,אני עצמי לומדת בתיכון חב"ד והסמרטפון נאסר בו מכל וכל;) המנהלת עצמה משתמשת בנוקיה 105 קטן טפשון וחסר SMS...
לא חושבת שייאפשרו לבת המגיעה ממקום שמור להתקבל אך כדי להרגיש שהגיעה למקום "פתוח" ולהתחיל 'לחפף', רוחנית ולימודית.
(-הרמה הלימודית בחב"ד אגב, גבוהה מאד... וגם רוחנית, השאיפה היא תמיד להתקדם ולהתקדם, וזה מתבטא בכל צעד ושעל בהווי התיכון, איך נכתב למעלה? - מקרבים את הרחוקים ולא מרחיקים את הקרובים...)
א קיצר, מציעה לשקול מילים אם לא מתמצאים היטב;)
לא מתאים כלל לדעתי

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
אבל יש כאלה מאוד מודרנים שכן מסכימים.
וכן יש להבדיל בין סמארטפון עם סינון לבין סמארטפון פרוץ לחלוטין....
ההבדל הוא עצום ! אבל מה עושה סמארטפון אצל בחורה שרוצה ללמוד בסימינר ? איזה סימינר יקבל אותה ??? הלוואי ! כנראה רוצה להתחזק אבל בהצהרת סמארטפון לא נראה שיש סיכוי לסימינר חרדי רגיל אפי' פתוח אוליי למתחזקות , כך לדעתי ח''ו לא לייאש

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
קוק בירושלים.
לא יקבלו בנות עם סמרטפון
סמינר לפידות בהר נוף ירושלים
ממליצה לברר
יכול מאוד להתאים מכירה בנות שממש התחזקו שם זה סמינר שמחנך אך גם מאפשר לבנות...
אם בית שמש רלוונטי יש מצב שפניני חן או כה תאמר מתאים.
פניני חן יכול להיות רלוונטי תבררי אם יקבלו מישהי עם סמרטפון ועוד נקודה זה מאוד מאוד אמריקאי!!!!!
כה תאמר היום סמינר טוב לא כמו שהיה פעם יש שם גם בנות ישראליות מעולות וגם כאלו שקצת יותר פתוחות
אבל בכלל בכלל לא מתאים לבחורה עם סמארטפון....

sk1203

משתמש מקצוען
עד כמה שידוע לי, לא יקבלו לאף סמינר חרדי (מלבד תיכונים לבנות בסיכון) בת שיש לה סמארטפון במוצהר.
בטח לא כשהיא מגיעה באמצע התיכון.
אם מה שחשוב הוא עניין הסמארטפון - אז שתלך לדת"ל, למרות שגם שם אני לא מאמינה שישושו לקבל אותה.
אם מה שחשוב הוא מוסד חרדי - שתזרוק את הסמארטפון, ואז תתחיל לחפש מקום.
ולכל הטענות שעולות פה שבסמינר פלוני ואלמוני יש מלא בנות עם סמארטפון, אז כלל חשוב: יש הבדל בין מי שרוצה להתקבל לסמינר, לבין מי שרק מחכה שהסיוט הזה יגמר...
מי שלומדת כבר בסמינר מסוים א. יותר קשה להעיף בת מאשר פשוט - לא לקבל אותה ב. לרוב עניין הסמארטפון הוא קצת פחות מוצהר ג. לפעמים יש פרוטקציות

להסכים

משתמש פעיל
לא יודעת איך הבנתן שהיא מחפשת סמינר שמקבל רשמית בת עם סמארטפון, אני הבנתי שהמונח הוצג רק כדי להסביר את הסגנון.

בכל מקרה מומלץ לבוא לכל רישום עם מספר ומכשיר כשר....

sk1203

משתמש מקצוען
לא יודעת איך הבנתן שהיא מחפשת סמינר שמקבל רשמית בת עם סמארטפון, אני הבנתי שהמונח הוצג רק כדי להסביר את הסגנון.

בכל מקרה מומלץ לבוא לכל רישום עם מספר ומכשיר כשר....
השאלה אם זה באמת לא מוצהר שיש לה סמארטפון (אני מתכוונת במשפחה, חברות, שכנים) אם כן, אז אם הסמינר מכבד את עצמו הוא לא יקבל אותה גם אם לראיון היא הגיעה עם טלפון כשר ובכל הטפסים היא רשמה מספר כשר.
בכל אופן, לפי מה שהיה נשמע מההודעה של פותחת האשכול זה די מוצהר שלילדה יש סמארטפון.

אלישבע .ט

משתמש חדש
היי,
אחותי לומדת היום בסמינר יחסית סגור, והיא דיי פתוחה - יש לה סמארטפון, אבל בחורה איכותית. ומחפשת לעבור סמינר שנה הבאה, אני מחפשת משהו בסגנון של לוסטיג מבחינת פתיחות, אבל ברמה לימודית פחות גבוהה,
משהו באיזור ירושלים או המרכז (אני גרה במודיעין עילית ככה דלא איכפת לי שתי הכיוונים)
יש כאן משהי שמכירה משהו בסגנון מתאים?
סמינר פתוח, אבל איכותי משהו בסגנון של אפיקי דעת לדעתי? וגם סמינר שלא קשה מידי להיכנס לשם באמצע תיכון.
אשמח לעזרה!
תודה רבה.
אני ממליצה קוק מאוד.
אני מקירה שם טוב מקום מעולה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה