שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בהרבה מהסמינרים בסגנון אמריקאי גם לא מקבלים בנות עם סמרטפונים. זה קו אדום גם בהרבה סמינרים פתוחים ופתוחים יחסית.
באמת כתבתי והתחרטתי, לא רוצה לבייש את הסמינרים האמריקאיים המעולים שקיימים.
אבל יש כאלה מאוד מודרנים שכן מסכימים.
וכן יש להבדיל בין סמארטפון עם סינון לבין סמארטפון פרוץ לחלוטין....

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אבל יש כאלה מאוד מודרנים שכן מסכימים.
וכן יש להבדיל בין סמארטפון עם סינון לבין סמארטפון פרוץ לחלוטין....
כו,
מאוד מודרנים.
יש להבדיל בין סמרטפון לסמרטפון אבל ברוב הסמינרים הכלל הוא בכלל לא.

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
סמראטפון מוגן עד כמה שידוע לי הם מעגלים
כל סמינר פתוח פחות מוכן לקבל אליו בנות שרוצות לעבור באמצע כי הוא יותר פתוח (כן, אפילו לוסטיג)

k1234

משתמש פעיל
לגבי סמינר שרנסקי:
נכון שיש שם כמה בנות עם סמארטפון ולהגיד מעלימים עין זה ממש לא נכון כי אולי זה ככה נראה לך מבחוץ אבל אני יודעת בידיעה ברורה ממקור ראשון שמטפלים בזה בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות אז אולי לא מעיפים אותם כי לא תמיד זה הדרך הטובה לטפל בזה אבל מאד מטפלים בזה בצורה מצוינת

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מאיזו שנה את??
מלפני9 שנים עד עכשיו....
כנראה שאת לא מכירה את השרופות... והיום הן הרבה! ולחברה הזאת אנחנו שייכות (לא אני... בנות משפחתי) הבנות שהולכות עם החצאיות הצנועות, מתפללות 3תפילות ביום, שומרות על הלשון וכן מתלבשות יפה סטייל וצנוע. ולא מתקרבות לסמרטפון ומרעיו, ושואפות לבעל אברך כל החיים- ויש כאלה מלא בסמינר!! מה שמטעה שלפעמים הן באות מבתים פתוחים יותר שהאבא לא אברך יום שלם- אבל ההשקפה היא תורנית ומכובדת

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בהרבה מהסמינרים בסגנון אמריקאי גם לא מקבלים בנות עם סמרטפונים. זה קו אדום גם בהרבה סמינרים פתוחים ופתוחים יחסית.
בהחלט.
וגם בלוסטיג לא יקבלו מלכתחילה. בטח לא ברמה ההצהרתית.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
סמינר לפידות בהר נוף ירושלים
יש לי הרגשה שזה בדיוק מה שהיא מחפשת.
(לא מכירה אותו אישית רק ממה ששמעתי עליו)

k1234

משתמש פעיל
מלפני9 שנים עד עכשיו....
כנראה שאת לא מכירה את השרופות... והיום הן הרבה! ולחברה הזאת אנחנו שייכות (לא אני... בנות משפחתי) הבנות שהולכות עם החצאיות הצנועות, מתפללות 3תפילות ביום, שומרות על הלשון וכן מתלבשות יפה סטייל וצנוע. ולא מתקרבות לסמרטפון ומרעיו, ושואפות לבעל אברך כל החיים- ויש כאלה מלא בסמינר!! מה שמטעה שלפעמים הן באות מבתים פתוחים יותר שהאבא לא אברך יום שלם- אבל ההשקפה היא תורנית ומכובדת
יפה אמרת!!!
אני ואחיותי מאלה ויש גם שממש עכשיו בסמינר....

שמרלינג

משתמש מקצוען
לא ביקשתי רמה לימודית נמוכה. ביקשתי רמה פחות גבוהה מלוסטיג - שהוא ברמה מאד גבוהה.
לא מכירה אותה ולכן לא יודעת איך היא מגדירה כל רמה.
ציינתי את הסמינר שאולי יתאים לסגנון, והוספתי את העובדה הזו.
לא חשבתי על סמינר ברמה נמוכה ואז שיתאים גם לסגנונה.
בהצלחה!

אוטוטו כלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
סמינר 'פנינת החינוך' בירושלים.
סמינר איכותי.
מעשיר, כייפי, רמה לימודים טובה- לא קשה מידי.
מגיעות לשם בנות מבתים פתוחים (מאוד), ובסמינר מחזקים אותם!
זה יכול מאוד להתאים, ואני מאמינה שיקבלו בת עם סמראטפון, המטרה שלהם זה לחזק מאוד, אבל זה לא מונע מהבנות להינות. זה מוסד לימוד עם אוירה כיפית, נעימה וחמימה- ממש כמו משפחה!
(רק מיידעת- שהבנות כן מודעות שהן מגיעות לסמינר חרדי במטרה להתחזק..)
בהצלחה.

developer

משתמש חדש
סמינר איכותי.
זה יכול מאוד להתאים, ואני מאמינה שיקבלו בת עם סמראטפון, המטרה שלהם זה לחזק מאוד, אבל זה לא מונע מהבנות להינות. זה מוסד לימוד עם אוירה כיפית, נעימה וחמימה- ממש כמו משפחה!
בהצלחה.
תודה! בדיוק חשבתי לברר על הסמינר הזה..

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סמינר איכותי.
בהצלחה.
תודה! בדיוק חשבתי לברר על הסמינר הזה..
תשכחי מיזה מהררר
ממש ממש ממש לא יקבלו!!!!!!!!
הוא נועד לבנות לא חרדיות שבאות להתחזק ולהיות חרדיות אמיתיות!! עם כל מה שזה אומר!!!
בנות אח"כ יוצאות משם , לסניף, לבנות אלישבע, אופקים וכו'
הם לא מקבלים כמעט בנות שבאו מבית חרדי. ק"ו ממוסד חרדי,
ועוד שהם רוצות לבוא לשם בגלל הפתיחות.
בחיים לא יקבלו!!! חבל לך לנסות.
גם בנות שבאו מבתים חרדים ,הם בודדות. וגם אם סיבות מסוימות. וכמובן ברמה של רצון להתחזקות.

ואגב הרמה הלימודית שלהם גבוהה מאוווד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה