דרוש מידע סמינר בנות חיל

שרה ו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איור וציור מקצועי
שלום:)
אשמח לכל מידע על סמינר בנות חיל- אוהל רבקה בגבעת שאול,
מה הסגנון, עד כמה פתוח, לאיזה סמינר אחר מוכר דומה בירושלים, מה מאפיין\מיוחד, מה אתגרים בו,
תודה רבה מראש!

שחרית

משתמש פעיל
הסמינר הוקם על ידי מורה ממעלות, כך שבאיזשהו מקום זה אמור להזכיר קצת את מעלות של פעם.
לגבי פתיחות, התקנון נשמר שם בקפדנות, תקנון דומה לכל סמינר אחר שמחזיק מעצמו.
(חצאיות ארוכות, סוודרים כחולים בלבד, בלי קפוצון, הפקדת טלפונים וכדומה)
המאפיין אותו, לדעתי, שהוא סמינר מאד קטן ולכן יש תשומת לב לכל בת, אי אפשר להתחבא בכתה ולעשות מה שרוצים.
יש לזכור שיש גם בגרות מאלה, בשונה מסמינרים ברמה הדתית של בנות חיל.
אשמח לענות על עוד שאלות, אם תרצי

ety20

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הסמינר הוקם על ידי מורה ממעלות, כך שבאיזשהו מקום זה אמור להזכיר קצת את מעלות של פעם.
המאפיין אותו, לדעתי, שהוא סמינר מאד קטן ולכן יש תשומת לב לכל בת, אי אפשר להתחבא בכתה ולעשות מה שרוצים.
אשמח גם לשמוע עוד פרטים, ממש יעזור לי,
אוכל לקבל מייל או טלפון ולפנות אלייך באישי?
תודה רבה

S.g

משתמש פעיל
גם אני אשמח לקבל מידע על הסמינר הזה
תודה רבה

S.g

משתמש פעיל
גם אני אשמח לקבל מידע על הסמינר הזה
תודה רבה

שחרית

משתמש פעיל
יש להם ערב הורים ביום רביעי, מי שמעונינת לכולה לפנות למזכירות להודיע שהיא מגיע, אני חושבת שהצצה על ערב כזה יכולה לתת המון. רואים באותה הזדמנות גם את כל הבנות, וגם את כל האמהות. ואפשר להעלם בקהל... כי מי ידע, אולי יש לך בת שם...

shali

משתמש מקצוען
יש להם ערב הורים ביום רביעי, מי שמעונינת לכולה לפנות למזכירות להודיע שהיא מגיע, אני חושבת שהצצה על ערב כזה יכולה לתת המון. רואים באותה הזדמנות גם את כל הבנות, וגם את כל האמהות. ואפשר להעלם בקהל... כי מי ידע, אולי יש לך בת שם...
אפשר לשאול מספר שאלות?
-מה סגנון הבנות מבחינת רמת פתיחות?
-מאיזה סגנון בתים הן מגיעות?
-רמה לימודית?
מה גודל הסמינר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה