דרוש מידע סמארטפון בסינון 'מהדרין פלוס', מכירים?

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משהו מכיר או התנסה בסינון 'מהדרין פלוס' ויכול לספר לי עליו במה הוא שונה מהדרן ונתונים נוספים חשובים...?

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
חיפשתי קצת מידע וזה מה שמצאתי
חברת מהדרין פלוס
סמארטפון מהדרין פלוס קיים זה כמה שנים כפורצת דרך בתחום סינון לסמארטפון כשר זה בא לידי ביטוי בעלות הזולה של המכשיר, שירות אישי, 7 רמות סינון שונות לבחירה וללא חיוב חודשי, אפשרות תמיכה בכרטיס סים כשר
מי יכול לרכוש מכשיר מהדרין פלוס: כל אחד – המטרה שכל אחד יעבור לסמארטפון כשר.
מחיר המכשיר: 100-300 שקל גבוהה מערך השוק.
עלות חודשית לסינון: אין עלות מלבד רכישת המכשיר
מה כלול בסינון: חנות אפליקציות כשרה, שירות לקוחות לטיפול בתקלות, אפשרות פתיחת אתרים לצורכי עבודה בלבד – ללא עלות.
תמיכה במכשיר רגיל: אין.
תמיכה בכרטיס סים כשר: לא.
עלות משלוח: משלוח חינם לכל הארץ
חותמת בגב המכשיר: "מהדרין פלוס".

הועתק מכאן: https://www.shippingfree.co.il/good-phone/
פרטים נוספים מופיעים בקישור המצורף

קליטה טובה

משתמש מקצוען
חברת מהדרין פלוס
סמארטפון מהדרין פלוס קיים זה כמה שנים כפורצת דרך בתחום סינון לסמארטפון כשר זה בא לידי ביטוי בעלות הזולה של המכשיר, שירות אישי, 7 רמות סינון שונות לבחירה וללא חיוב חודשי, אפשרות תמיכה בכרטיס סים כשר
מה כלול בסינון: חנות אפליקציות כשרה, שירות לקוחות לטיפול בתקלות, אפשרות פתיחת אתרים לצורכי עבודה בלבד – ללא עלות.

אם יש עדכונים וכאילה מי יעדכן?

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חברת מהדרין פלוס

תודה על המאמץ...

דגלית

משתמש מקצוען
חברת מהדרין פלוס

תסלחו לי
אבל זה נשמע מאד חפיפניק
כזה שצריך רשמית הגנה
ולא מעשית

שבכל רגע נתון אפשר לשנות רמות הגנה
ופותחים כל דבר

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מהדרין פלוס זה מושגח פלוס? כי לי יש מכשיר של מושגח פלוס ואני מאוד מרוצה! בלי דפדפן בכלל. יש חנות אפליקציות שיש בה ממש את כל האפליקציות השימושיות (אפילו פרוג;)) ואם יש משהו שצריכים וחסר ניתן לבקש להוסיף. אין תשלום חודשי על החסימה. החסימה מאוד נוחה, לא דופקת את הטלפון (אצלי בכלאופן). מה שלפעמים מרגיז זה שהיא פותחת קישורים רק לדרייב או לאפליקציות שמותקנות על הטלפון.

קליטה טובה

משתמש מקצוען
מהדרין פלוס זה מושגח פלוס? כי לי יש מכשיר של מושגח פלוס ואני מאוד מרוצה! בלי דפדפן בכלל. יש חנות אפליקציות שיש בה ממש את כל האפליקציות השימושיות (אפילו פרוג;)) ואם יש משהו שצריכים וחסר ניתן לבקש להוסיף. אין תשלום חודשי על החסימה. החסימה מאוד נוחה, לא דופקת את הטלפון (אצלי בכלאופן). מה שלפעמים מרגיז זה שהיא פותחת קישורים רק לדרייב או לאפליקציות שמותקנות על הטלפון.
אם אני אבקש מהם יוטיוב רגיל הם יאשרו?

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
מה זה ''אפ' פרוג'' יש לפרוג אפליקציה?

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מסתבר שכן. :) תוך שיטוט בחנות האפליקציות מצאתי אותה, אולי זה סוג של קישור לאתר או משהו כזה.. בפועל עכשיו אני כותבת לך מהטלפון החסום (שאין בו אפשרות להכנס לדפדפן כלשהו) דרך היישומון של פרוג.

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני אבקש מהם יוטיוב רגיל הם יאשרו?
לא יודעת לגבי יוטיוב, משום מה לא היה חסר לי..
מה שכן, כאשר שולחים בווצאפ או גם כאן בפורומים שיתוף מיוטיוב שרואים את הסרטון אז הוא מציג בתצוגת מסך, בלי להכנס ליוטיוב עצמו.

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפחד לא משתמש במהדרין פלוס? או מכיר מקרוב?
חבל!
עכשיו בדקתי בגב המכשיר מה החותמת וזה מהדרין פלוס.
אז הנה, יש לך חוות דעת אחת.
הייתי ממליצה לשנות את הכותרת של האשכול שיותר תסביר. זה יגרום ליותר אנשים שיש להם ניסיון להכנס.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עכשיו בדקתי בגב המכשיר מה החותמת וזה מהדרין פלוס.
אז הנה, יש לך חוות דעת אחת.
הייתי ממליצה לשנות את הכותרת של האשכול שיותר תסביר. זה יגרום ליותר אנשים שיש להם ניסיון להכנס.
איך משנים?

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@Nechami my תודה על האנפורמציה רציתי לשאול:
מה זה 7 רמות הסינון?
האם אני יכולה להתנייד בין הרמות באופן עצמאי...
האם יש אפשרות לחסימת תמונות פרופיל בוואטסאפ?
האם לדוגמא אפליקצית 'מי' מגיעה עם פרסומות כל הזמן ואם כן האם אפשר לשדרג לאפליקציה בתשלום שהיא ללא פרסומות?
איך השרות שלהם?
וחשוב: האם המכשיר והאפליקציות ממשיכים להתעדכן דרך גוגל פליי או שבגלל החסימה הן מתעדכנות על ידי מהדרים פלוס ?

נשמח בכל תשובה, ותודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה