דרוש מידע סל קל דונה GOLD

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אחריותך
מכירה ילדים שהלכו לפיזוטרפיה
שמעתי מאורטופד בכיר מאוד באיכילוב שעגלת דונה פרקטית מאוד להורים אך גרועה מאוד להתפתחות הילדים הישיבה בה לא טובה לילדים
משהו אחד אם משתמשים בה רק לנסיעות אבל להשתמש בזה כהעגלה העיקרית לא מומלץ בכלל!
אז כן אני כותבת מנסיון
כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה ומה שטוב לו
אבל אני היה לי את הדונה לא השתמשתי איתו מלא אבל בהחלט היה בשימוש
ותכלס היום אני אוכלת את מה שבשלתי אני רצה פעם בשבוע לפיזותרפיה ובטוח לי שזה מגיע מזה
וכשהלכנו לרופא בהתחלה היינו עם עגלה אחרת ומיד איך שהוצאתי את התינוק והוא בדק את זה
הוא אמר לי ''נכון יש לך עגלת דונה''
והוא טען לי שאפשר לראות את זה מיד על ילדים גם אני לא האמנתי לו והתווכחתי איתו
אבל היום תכלס אני לא משתמשת איתה בכלל
היא תקועה במחסן!

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש מלא דונה ביד 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה