דרוש מידע סלמון במשקל כ2 קילו איכותי עבה וללא עצמות... ובעלות סבירה.

saralulu

משתמש מקצוען
איפה יש בבני ברק, נראה לי של בלדי אבל הסוג האיכותי, יש כמה סוגים. אם קניתם לאחרונה סוג שהייתם מרוצים מטעמו איכותו ומרקמו, אשמח שתשתפו.
וסליחה שאני חופרת ע"ז לאחרונה...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
של בלאדי הכי זול מצאתי ביש עלה בסיבות ה40 ש''ח ובמקומות אחרים זה הגיע גם ל60 ויותר...

אישית לדעתי הכי טעים וטוב זה הדג הטרי ואז זה לא כ''כ משנה מאיפה קונים טרי זה טרי!....

saralulu

משתמש מקצוען
של בלאדי הכי זול מצאתי ביש עלה בסיבות ה40 ש''ח ובמקומות אחרים זה הגיע גם ל60 ויותר...

אישית לדעתי הכי טעים וטוב זה הדג הטרי ואז זה לא כ''כ משנה מאיפה קונים טרי זה טרי!....
אבל טרי עולה בסביבות ה100? או שרק בחנות מסוימת ששאלתי?
שמתי לב שיש הבדל עצום באיכויות ואחרי שקניתי באור שי דג משובח, קניתי בחנות שפירסמה על מבצע משתלם וראיתי את ההבדל בעובי הדג בעצמות ובטעם... אני לא מתכוונת לשלם מחיר הזוי אבל משהו באמצע. אם אני הולכת על דג טרי אז איפה את ממליצה?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אבל טרי עולה בסביבות ה100? או שרק בחנות מסוימת ששאלתי?
שמתי לב שיש הבדל עצום באיכויות ואחרי שקניתי באור שי דג משובח, קניתי בחנות שפירסמה על מבצע משתלם וראיתי את ההבדל בעובי הדג בעצמות ובטעם... אני לא מתכוונת לשלם מחיר הזוי אבל משהו באמצע. אם אני הולכת על דג טרי אז איפה את ממליצה?
קניתי ביש ברח' השומר אני לא זוכרת בדיוק את המחיר אבל זה ממש לא עלה 100 ש''ח.
אנחנו לפעמים מגוונים גם עם דג בורי טרי שזה גם מעדן בפני עצמו.(במיוחד אם עושים אותו בסגנון מזרחי...)
אגב-
צריך לקחת בחשבון שעכשיו זו תקופה שהדגים עולים יקר.כך שבכל מקום המחיר של כל השנה משתנה בד''כ..

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חשוב לבדוק גם בטרי שיהיה נורבגי, יש חנויות שמרמים את הלקוחות, הם מוכרים צ'ילאני בתור נורבגי, יש הבדל.
ו-100 ש"ח. זה מחיר נורמלי, ועל זה אני אומר פחות מזה תבדוק למה זה זול.

saralulu

משתמש מקצוען
חשוב לבדוק גם בטרי שיהיה נורבגי, יש חנויות שמרמים את הלקוחות, הם מוכרים צ'ילאני בתור נורבגי, יש הבדל.
איך אפשר לזהות אם זה נורבגי?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באמת יש שם שני סוגים ושני מחירים אבל השני ממש אין לי מושג מהו ואיך כי אנחנו קונים רק נורבגי כל השאר פשוט...

saralulu

משתמש מקצוען
אולי אתם מכירים מכירות דגים ביתיות? שם בוודאי חשוב להם האיכות וכן כנראה יותר זול מהחנות.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך אדע לזהות את הנורבגי? וכמה עולה?
בד''כ רואים כי זה הרבה יותר איכותי. אני אישית שאלתי ובררתי לפני גם אצל משהי שקונה שם קבוע וגם עם הבן אדם עצמו בקשתי מדבקה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני אישית סומכת עליהם כבר קניתי כמה פעמים ותמיד היה טעים וטוב גם בסלמון וגם בבורי וגם במושט שלם וכ'..
מי שבאמת רוצה ''לעוף'' על העניין מוזמן לגשת לחנויות הפרטיות שם הוא יקבל משהו אולי טיפה יותר טוב אבל עם מחיר פי כמה וכמה.

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אצלי בחנות. (אני לא כותב פרטים עקב איסוור פרסום ללא תשלום).
פרטים באישי

חיוש חיותה

משתמש פעיל
לא מספיק שיהיה כתוב סלמון נורבגי, צריך לראות שכתוב שזה יוצא מנורבגיה ולא מצ'ילה לדוג' .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה