סליקה באתר

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אנחנו רוצים לסלוק באתר שלנו בתקן PCI כדרישת כל חברות האשראי כיום.
יש למישהו ניסיון מה הדרך הקלה, המהירה, והזולה לעשות זאת?
תודה מראש
בקרו באתר החדש שלנו:
www.otli.co.il

יריב

משתמש רשום
הדרך המהירה ביותר היא להשתמש בטופס של של הסולקת, אשמח לעזור באופן מקצועי.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יריב;853637:
הדרך המהירה ביותר היא להשתמש בטופס של של הסולקת, אשמח לעזור באופן מקצועי.
מראש העדפתי לחייב בצורה שהלקוח יבצע הזמנה, יקליד את מספר האשראי לא למטרת חיוב מיידי, ורק כאשר ההזמנה מוכנה למשלוח לחייב אותו בצורה ידנית במערכת פשוטה כמו שיש בכל חנות שלמעשה זו הזמנה טלפונית רגילה.
כל 3 חברות האשראי בודקות מידית אם יש לך אתר עם פוטנצייל מכירה ולא נותנות לך לעשות זאת ללא תקן PCI.
מכיון שאנחנו לחוצים לפתוח את האתר למכירה בזמן הקרוב וזה כמעט הדבר היחיד שמעכב,
הייתי שמח לקבל חו"ד מקצועית איך עושים זאת בדרך פשוטה מבלי לטבוע בים של טפסים ובמחיר סביר.
תודה מראש.
אפרים 0522-751584

KingYes

משתמש צעיר
למה לא להשתמש ב-PayPal להתחלה אם אתה כזה לחוץ?..

אגב, אתה תמיד יכול לעשות "החזר" לכל רכישה בפייפל.. ופייפל תחזיר לבעלים את כל העמלות שהם גבו (עד 60 יום).

יריב

משתמש רשום
אם אתה לא רוצה לבצע חיוב באתר אז אתה לא צריך ואין לך סליקה, נקודה.
אתה חייב SSL בקבלת פרטים אישיים ומספרי אשראי, אבל לא PCI כי אתה לא סולק.
את הסליקה נניח ותבצע ידנית בדיוק כמו שהיום חנות רגילה מגהצת את הכרטיס.

כדאי לך לדעת, במקרה כזה אתה מעביר נתונין אישיים ונתוני אשראי במייל - זה בכלל לא מאובטח, ניתן ליירוט ולא מוצפן. לכן חברות האשראי לא יכולות לאפשר לך לנהוג כך.

אם סליקה באתר אז סליקה מיידית (זה גם תואם את ציפיות הגולש), העברת המידע אליך מהווה סכנה לחשיפת המידע לצד ג'.

דרך צד ג' (טופס של הסולקת) אתה בכלל לא נחשף לפרטים אלא הכסף מועבר אליך ישירות ללא שמירת פרטי אשראי באתר שלך לכן אתה לא צריך לעמוד ב-PCI, ביננו, אתה גם לא ממש יכול.

בהצלחה,
יריב.

Haim

משתמש צעיר
D I G I T A L
בנוסף למה שכתב יריב, כדאי לדעת, שאמנם מבחינה טכנית אפשר, כמובן, לבנות מערכת שתקלוט פרטי כרטיס וכו' על מנת שהמוכר יוכל להשתמש בהם לסליקה טלפונית או להקליד אותם במכשיר סליקה אלקטרוני בחנות.
אבל במידה שהמערכת אינה עומדת בתקן PCI, במקרה של פריצה וגניבת מידע, אתם עשויים להיות מועמדים לדין פלילי ועונש כספי כבד
עיין כאן:
http://www.articles.co.il/article/61761/סליקת כרטיסי אשראי - תקן PCI DSS
למי לא יכול להגיע ללינק הנ"ל, אני מעתיק חלק משם:
תקן PCI - מי חייב לעמוד בתקן?

--- כל ארגון שמחזיק ומעבד נתוני כרטיסי אשראי.
--- כל בית עסק אשר סולק כרטיסי אשראי ו/או מאחסן פרטי כרטיס אשראי.
זהו אחד התקנים היחידים בתחום אבטחת מידע שמפרט דרישות טכניות ליישום.
בנוסף, בצעד לא שגרתי, האגוד מגדיר עונשים לארגונים אשר תתגלה אצלם פרצה באבטחת מידע,
אשר תוביל לאובדן מידע הקשור בכרטיסי אשראי.
הארגון/הקמעונאי אינו מחויב ליישם את דרישות התקן, אך במקרה של אובדן נתונים הקנס יהיה כבד אם יוכח שהתקן לא יושם.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
חיים תודה על המידע אבל...
הבעיה שלי שמעולם לא סלקתי כרטיסי אשראי בעסק ולכן לא היה מכשיר סליקה.
אם היה לי מכשיר 100% הייתי מוכן לקחת את הסיכון של גניבת המידע ונותן את האפשרות להזין פרטי אשראי באתר לתקופה מסוימת ע"מ שהאתר יפתח למכירה בתקופה הקרובה מאוד. אח"כ אולי נטפל ב - PCI.
הבעיה שכל פניה לאחת מחברות האשראי הם שואלים יש לך אתר? אם כן, PCI בלבד!
באחת החברות אמרתי שיש לי אתר אבל הוא לא פתוח למכירה, ואני צריך קורא כרטיסים בלבד, חזרו אלי לאחר זמן עם התשובה "יש באתר פוטנציאל מכירה, צריך תקן PCI"
זאת תמצית כל הבעיה.
פיתרון, עדיין אין...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
א. אני לא יודע למה אתה מוכן כל כך בכיף לקחת סיכונים על הגב של הלקוחות שלך. ויותר מזה, גם להכריז על זה קבל עם ועדה.
ב. אם אתה מחפש פתרון סליקה, יש כאן ניק בשם מיכל123 שמציעים שירותי סליקה במחירים נוחים.
האתר שלהם: http://kesherhk.co.il/

יריב

משתמש רשום
סליקה דרך טופס צד שלישי בתוך יום עסקים אחד, ללא דרישות מקדימות.
אל תיקח סיכונים עם חברות האשראי.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
,

תודה לכל המגיבים.
כרגע הדבר נמצא בטיפול אצל מפתחי האתר.
יהיה פיתרון, נעדכן.
שבוע טוב

נפוליאון

משתמש רשום
נכתב ע"י Shia;854910:
א. אני לא יודע למה אתה מוכן כל כך בכיף לקחת סיכונים על הגב של הלקוחות שלך. ויותר מזה, גם להכריז על זה קבל עם ועדה.

זה לא על הגב של הלקוחות, מי שחושש מגניבת כרטיסי אשראי, הן החברות שמבטחות את בעל הכרטיס מפני גניבות.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
נפוליאון
ממש לא מדוייק
מי שכרטיס האשראי שלו נפרץ, ממש לא חש בנח, יש צורך להסביר, לעבור על כל החיובים [ולזכור את הקניה בחנות שכוכה ששמה באשראי שונה לחלוטין], מלבד הבירוקרטיה

אות לי

משתמש סופר מקצוען
הבטחתי לעדכן...

אין ספק שתהליך הפיכת האתר שלנו לחנות אינטרנטית היה ארוך קשה ומתיש.
חברות האשראי מציבות אין סוף מכשולים בתהליך קבלת מספר סולק אינטרנטי,
מעבר ממחלקה למחלקה מכירות, ביטחון, תפעול כאשר לכל אגף דרישות אין סופיות משלו.
דרישה למילוי טפסים שלאדם מין הישוב אין את הכלים והידע להתמודד אתם.
דרישה לשינוים אין סופיים בתקנון האתר כולל מדיניות החזרת מוצרים וזיכויים.
דרישה לשרות לקוחות פעל וזמין כולל פרוט שעות הפעילות.
דרישה להבטחת האתר ברמה גבוהה ועוד ועוד... כאשר כל שינוי ולו הקל ביותר עובר תהליך ארוך של אישורים ובחינת כל התיק מחדש.
"צדיק אחד בסדום" הייתה חברת טרנזילה המקשרת בין חברות האשראי לחברת ש.ב.א שהייתה הגורם המקצועי, המסייע והתומך, שרות הלקוחות שלהם מעולה, זמין ונותן פתרון ושרות לבעיות כמעט באופן מידי.
למותר לציין את בוני האתר שעמלו לבצע את כל בקשות האבטחה, להטמיע את מערכת הסליקה של טרנזילה באתר ולעשות אין סוף נסיונות ובדיקות על מנת לוודא שכל המערכת פועלת כראוי.
סוף טוב, הכל טוב
מוזמנים להציץ ואולי גם לקנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה