Design סליחה על המקדם הלא קשור... נטפרי ופיגמה- לא הולך יחד?

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
קרה משהו בנטפרי בתקופה האחרונה.
וזה עצוב מאוד.
מבקשת לפתוח דף נחיתה בשביל לעבוד ללקוחה - וחופרים לי שעעעות מה היא הולכת לשלוח שם. זה לא לעניין!
הולכת להמשיך עם הקורס שלי ביודמי - מגלה שהם שינו את האתר והסינון של נטפרי כבר לא תומך באתר. לא יכולה לצפות בשום סרטון - גם כאלה שנשלחו לבדיקה.
וגם בעניין figma - אין להם פתרון.

אני לא יעבור לשום סינון אחר, כי אני עובדת רק על נקי עם כל הקושי.
אבל אין צורך לקשור לנו את הידיים מאחורי הגב! הסינון של נטפרי עד היום היה נקי ומספק, לא צריך להוסיף לו הידורים וחפירות.

אוףףףףף.

עריכה:
וזה לא סותר את ההודעה הקודמת שלי.
פשוט היום גיליתי כמה הידורים חדשים שנוספו לנטפרי, שהם מיותרים, מעצבנים ומקשים על העבודה. ממש כך.

חגית מסכימה עם כל מילה..
לצערי כרגע נטפרי הסינון הטוב ביותר, ולכן לא נעבור לסינון אחר,
אבל עדין העבודה היא מסורבלת וקשה,
פחות משבוע וכבר לא נשאר לי נקודות לפניות,
כבונתאתרים את ודאי יודעת איך זה, אני צריכה שיפתחו לי קישור לסביבת עבודה ואחכ לאיזה תוסף ואז לעוד משהו, ואחכ לאתר עצמו וכו'.. ונמאס לי לפנות 6 פעמים ביום.. על דברים שיכלו לחסוך אותם מראש.

וכל תמונה שאני מעלה ולוקח לה המון זמן להתעדכן, ויש הגדרות שאני משנה רק את הגודל וכל גודל בפני עצמו טוען שוב ושוב ונבדק על פעם מחדש,
לסנן את האתר שאנ ימעלה בו תוכן מקביל ללסנן את המחשב הביתי שלי. (בתקווה שזה לא השלב הבא..)

וזה חוץ מהתוספים שחצי מהם מתנגשים עם נטפרי.. וכל פעם לשלוח הסרטת מסך וצילום מסך וכו'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה