סליחה על הבורות ! אבל מעניין אותי לדעת !

כוכב מאיר

משתמש פעיל
מה גורם לאנשים לפרסם אתרי אינטרנט עם חומר חינמי ? מיילא עם זה פרסומת לחברה והחומר החינמי מושך לקוחות, אבל רק מאמרים וכדו' למה ? חסד? באמת רק בשביל חסד ? הרי בניית אתר עולה כסף, תחזוקה, ומקום האחסון שלו, וכו' וכו' יש איזה הכנסה ממס' הגולשים שנכנסים לאתר ?
לדוג' כל קווי הדרשות והנייעס שנפתחים לאחרונה חדשים לבקרים, בעל הקו מזוכה לפי דק' נכנסות, באתר זה גם ככה ?
אם יש לי חומר בנושא מסויים, יש איזה רווח להשקיע באתר ?
כפי שכתבתי בכותרת אין לי אפי' חצי מידע בנושא בניית אתרים, התעניינות גרידא

חיה.

משתמש מקצוען
בד"כ המטרה להרשים לקוחות פוטנציאלים מאיכות הידע והתכנים, ואם יזדקקו בעתיד לשירות או מוצר בתשלום יפנו לבעל האתר ממנו התרשמו.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
הרבה סיבות.

א. כבוד והערכה. מהקהילה ומהגולשים.

ב. פרסום

ג. יח"ץ..

ד. לפעמים זה יושב על סאב דומיין, וזה מקדם את הדומיין הראשי.

ה. לא עולה לי כרגע.

mat

------- Magicode -------
לפעמים זה חסד או אידאל. יש עדיין כאלה דברים בעולם.

תיכנס ל https://github.com/ תראה שם מאות אלפי פרוייקטים בקוד פתוח. אנשים מרגישים שהם תורמים לעולם ועושים טוב לעולם. זה נותן להם סיפוק בחיים יותר מאשר כסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה