סיפור מדהים מנפלאות הנטפרי

ממממ

משתמש רשום
לאחר שעברנו לסינון הנפלא הנקרא נטפרי התקשרנו לאתרוג להתנתק מהם,
וחזר אלינו נציג משימור לקוחות (אתם יכולים לתאר לעצמכם שנמצאים שם נציגים מומחים לדבר, ולמדו לעמוק ולרוחב את כל הדרכים איך להשאיר את הלקוחות אצלהם, שזה כולל שימת לב שכל ה"חורים" שיש למתחרים שלהם...),
הוא שאל אותנו מדוע עזבנו אותם, ענינו לו שמצאנו חסימה אמיתית (ולא רק נקרא חסימה...), שחוסמת באמת תמונות בעייתיות (ולק רק מצהירה על כך...), הוא שאל מה שם החסימה, אמרנו לו נטפרי, והגיב שלא מכיר, אבל... הוסיף ואמר:
תנו לי לבדוק אתכם כמה דברים לראות שאכן החסימה יותר טובה, כי מסתבר לי שיש בה כמה וכמה חורים שאין אותם אצלינו...
אמרנו לו: נו נו, תנסה לבדוק ונראה,
ואז הוא אמר לנו תנסו לעשות כך, ניסינו ונחסם, תנסו כך ונחסם, ככה כמה וכמה פעמים (את הפועולות שאמר לעשות איני זוכר בדיוק כי איני מבין כלל בכל עניין התכנות, וגם בשעת מעשה לא הבנתי מה אני עושה).
לאחר שניסיונותיו עלו בתוהו הוא הגיב ואמר:
טוב מה אני יגיד לך, כל הכבוד לבנ"א שעשה את זה, אני לא מצליח למצוא בחסימה שום חור, זו באמת חסימה מצוינת.
אז אם יש לנטפרי הסכמה מנציג מובחר מרימון-אתרוג, אז מי עדיין יהסס?...

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הבנתי שנתיב חוסמים הכי שאפשר. הם יותר?

ממממ

משתמש רשום
לא בהשוואה בכלל,
בנתיב הם חוסמים יותר אתרים אבל באתרים שפתוחים אפשר להיתקל בהרבה תמונות לא ראויות,
ואילו בנטפרי פתוחים הרבה יותר אתרים, אבל בחסימה הרמטית, כך שלא תתקלו עם תמונות לא ראויות כלל.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אולי תוכלי לעזור לי.
יש לך כיום רק חסימה של נט פרי או שזו חסימה בנוסף לחסימה נוספת?
ז"א, האם אני יכולה להתנתק מנתיב ולעבור לנט פרי בלבד???

ממממ

משתמש רשום
יש לנו רק חסימה של נטפרי,
התנתקנו מאתרוג,
אכן אפשר לעזוב את נתיב ולעבור לנטפרי.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י חמדה;1579377:
ז"א, האם אני יכולה להתנתק מנתיב ולעבור לנט פרי בלבד???

2 דברים שצריך לקחת בחשבון
1. אם יש לכם מחשב נייד - תוכנת החסימה של נטפרי עדיין לא מופצת.
2. אם יש לכם טלפון SIP (מבוסס אינטרנט) בדר"כ הוא לא יעבוד עם נטפרי [אבל ניתן לנייד דרך RL התנאים מעולים].

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נייד הכוונה לטלפון נייד או מחשב נייד?
דבר נוסף, האם החסימה היא על המחשב או על הרשת?- אם יש לי 2 מחשבים בבית, אני צריכה בנתיב חסימה לכל מחשב. איך זה בנטפרי?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אהרן2;1579388:
2 דברים שצריך לקחת בחשבון
1. אם יש לכם מחשב נייד - תוכנת החסימה של נטפרי עדיין לא מופצת.
2. אם יש לכם טלפון SIP (מבוסס אינטרנט) בדר"כ הוא לא יעבוד עם נטפרי [אבל ניתן לנייד דרך RL התנאים מעולים].

אמרו לי שאפשר להמשיך עם שיחות של 012

ממממ

משתמש רשום
נייד הכוונה לשתיהם,
החסימה על השרת,
אפשר לקבל חסימה גם לנייד, רק זה לא חוסם את המחשב, והבעי' שאפשר להתחבר לאינטרנס של מישהו אחר.
לגבי כמה מחשבים, על ניחים אין צורך להתקין כמה פעמים, כנ"י שזה על הספק, אם זה נייד, אז כנ"ל שצריך להתקין את החסימה על המחשב (וכל מחשב לכשעצמו כמובן), אלא שעדיין לא הסתיים התכנות של החסימה על המחשב הנייד (או כל מכשיר נייד אחר).

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ז"א שאם אני עובדת רק על מחשבים ניידים, אני עדיין לא מכוסה לחלוטין... (אלא א"כ אין לי רשת זמינה נוספת באזור)

יעקב111

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מחכים בכליון עינים לתוכנה של נטפרי למחשבים ניידים.

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אם יש לי על המחשב הנייד חסימה בסיסית של נתיב, זו שעושים לכל מחשב בלי קשר לגלישה-
אני יכולה להתחבר לנטפרי יחד עם זה? כי זה ממש לא שייך שאוכל לגלוש על השכנה לכל מקום! זה חור ענק ענק!

שוצי

משתמש פעיל
D I G I T A L
מחכים מאוד להרחבה למחשבים ניידים וטאבלטים

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני עובדת על נייד, ומעולם לא הצלחתי להתחבר לרשת אחרת, אפילו כשניסיתי סתם בשביל לבדוק את הרעיון.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ולנטסטיק- יש כבר חסימה של נטפרי?

ממממ

משתמש רשום
לגבי נטסטיק זה תלוי בישי גלעד, הוא צריך לספק אינטרנט בנטסטיק (כי נטפרי עובדים בינתיים רק עם ישי - אינטרנט אר אל), ולכן מי שמעוניין שיפנה לישי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או לניק בן מלך, הוא אמר שאם יהי' דרישה מכמות מספיקה, הוא יספק גם נטסטיק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה