התייעצות סיפור הזוי - מה עושים בכזה מצב?

מצב
הנושא נעול.

neomi126877

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני מחפשת עבודה ושולחת קורות חיים דרך כל מיני אתרים שאני אפילו לא יודעת מי המעסיק , יום אחד לפני החגים התקשרו אלי ממספר של חו''ל ואמרו לי שהם קיבלו את הקורות חיים שלי ושאני אשלח להם ת.ז. תיק עבודות ושאלו אותי עוד שאלות על ציפיות שכר וכו',
אני עניתי להם ושלחתי ישר ת.ז. ולאחר שעה הם חוזרים אלי ואומר לי שהבוס שלו יש לו שאלות עלי מכיוון שהם לא מכירים אותי ורוצים לדעת עלי פרטים במקום ראיון, השאלות היו הזויות כגון למי אני קשורה במשפחה שלי ומה אני עושה בשעות הפנאי ועוד שאלות שלא כאן המקום לפרטן והם אמרו לי שיחזרו אלי, שלחתי להם לאחר שבוע סימן שאלה ולא היתה תגובה, היום התקשרו אלי שוב ואמרו שלום ראינו את הקורות חיים שלכם ועניתי שכבר דיברו איתי והם ביקשו תמונה שלי וכמה שורות לגרפולוגיה, אני עניתי שזה לא יתכן ולא צריך את זה ואם כך אז המשרה לא רלוונטית.
האם זה מקובל?, הגיוני?, עשיתי טעות?

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני מחפשת עבודה ושולחת קורות חיים דרך כל מיני אתרים שאני אפילו לא יודעת מי המעסיק , יום אחד לפני החגים התקשרו אלי ממספר של חו''ל ואמרו לי שהם קיבלו את הקורות חיים שלי ושאני אשלח להם ת.ז. תיק עבודות ושאלו אותי עוד שאלות על ציפיות שכר וכו',
אני עניתי להם ושלחתי ישר ת.ז. ולאחר שעה הם חוזרים אלי ואומר לי שהבוס שלו יש לו שאלות עלי מכיוון שהם לא מכירים אותי ורוצים לדעת עלי פרטים במקום ראיון, השאלות היו הזויות כגון למי אני קשורה במשפחה שלי ומה אני עושה בשעות הפנאי ועוד שאלות שלא כאן המקום לפרטן והם אמרו לי שיחזרו אלי, שלחתי להם לאחר שבוע סימן שאלה ולא היתה תגובה, היום התקשרו אלי שוב ואמרו שלום ראינו את הקורות חיים שלכם ועניתי שכבר דיברו איתי והם ביקשו תמונה שלי וכמה שורות לגרפולוגיה, אני עניתי שזה לא יתכן ולא צריך את זה ואם כך אז המשרה לא רלוונטית.
משהו מוזר מאוד בהתנהלות!
עשית חכם
בהצלחה לך בהמשך החיפוש

זושא כץ

משתמש מקצוען
השאלות היו הזויות כגון למי אני קשורה במשפחה שלי ומה אני עושה בשעות הפנאי ועוד שאלות שלא כאן המקום לפרטן
והם ביקשו תמונה שלי וכמה שורות לגרפולוגיה
התמונה די בהירה.
מדובר האנשים מסוכנים.
טוב שעצרתם ולא נפלתם בידיהם.

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם לי קרה סיפור דיי דומה
גם כן פרסמתי את קורות חיי באתר של דרושים, לא כ"כ שלחתי אבל הבנתי שמעסיקים יכולים לקבל בעצמם קו"חים של מועמדים
על כל פנים התקשר אלי אדם ממספר חסוי (!) שסיפר שיש לו משרד תיווך והם מחפשים מזכירה ל3 שעות ביום (משרת סטודנט) והם משלמים 50 ש"ח לשעה!!! בלי נסיון ועבודה משרדית פשוטה!!
בשלב הזה התחלתי להיות סקפטית כי זה נשמע מדי טוב, ואז הוא התחיל לחפור לי על המראה החיצוני
טען שמאד חשוב לו מזכירה יפה כי מגיעים לקוחות למקום וחשוב שיהיה מראה מושך ומענין ללקוחות מה שיגרום להם להרגיש בנח ולקנות.....
אחרי חפירה של כמה דקות על מראי החיצוני (כל מה שאמרתי לו שאני לא עושה - לא מתאפרת, לא מתלבשת מדי אופנתי הוא החליק ואמר שלא משנה....) אז הוא רצה להיפגש איתי כדי לראות האם אני מספיק יפה לטעמו
אמרתי לו שאין לי זמן (חשדתי כבר) ואני לא רוצה להיפגש עם גבר לכאלו מטרות אז הוא אמר שהמנהלת מוכנה לבוא אלי לכל מקום שאני יהיה מוכנה לפגוש אותה - לסמינר, לבית, בגינה, איפה שאני אוכל היא תבוא עם רכב לפגוש אותי....
סיימתי איתו את השיחה בזה שהוא אמר שיחזור אלי (לקראת הסוף הייתי מאד לא נחמדה וייצוגית) ומאז לא שמעתי ממנו...
אני חושבת שכחלק מההכנות של הסמינרים לבנות לקראת השמה בעבודה ולקראת החיים בכלל צריך מאד להדגיש את הנושא הזה!!
בנות תמימות ולא מודעות יכולות ליפול בפח עמוק ומסוכן!!!!

פנדורה

משתמש מקצוען
היה לי מקרה דומה, משהו שעבד עלי שיש לו משרד בבסר בב"ב, התקשר כמה פעמים, שאל שאלות מוזרות...
מה שהדליק אצלי נורה אדומה שביקש שנפגש במרכז מסחרי בפ"ת, מיד שאלתי את עצמי למה לא במשרד שלו בבסר?!
לא זוכרת איך זה נגמר בדיוק, אולי אמרתי לו שיתקשר לבעלי או משהו כזה.

ayala1010

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מכירה בחורה שמחפשת עבודה בגרפיקה וקרה לה אותו סיפור בדיוק.
היא היתה תמימה וזה נסחף קצת יותר...
אנשים מסוכנים בלי שום ספק!

neomi126877

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
השאלה היא אם יש אפשרות לאתר את מספר הטלפון באפליקציה כלשהי וזה בטוח מבלגיה כי כתוב לי את הארץ ממנה מתקבל השיחה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כל הכבוד שתפסת את עעצמך ואמרת שלא רלוונטי!
לצערנו הרבה נשים במצב הזה עדיין לא קולטות ונותנות לזה להמשיך...

ועל מקרה קיצוני היה מסופר במגזין עמי באנגלית לפני כמה חודשים (סיפור אמיתי עם שמות המעורבים בדבר!) על נערה שנשרה, והגיעה למצב של הומלסית. 2 ישראלים פנו אליה בהצעה לעבוד בסין שנה וחצי ואז לחזור לארץ עם הכסף שתרוויח. למעשה לישראלים הללו יש קשר לעסק ששולח כלות לסין, בגלל שיש שם חוסר בנשים! (בעבר היה חוק שמותר לגדל רק ילד אחד למשפחה, בגלל פיצוץ האוכלוסין. ההורים מעדיפים שיהיה להם בן ולא בת)
הבחורה הזו ב"ה ניצלה בדרך לא דרך, אבל לפי הכתבה לא ננקטו שום אמצעים נגד הישראלים הללו...
אז כמה שזה נשמע הזוי, אם אתן מכירות נוער בסיכון ומציעים למישהי עבודה בסין...

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
השאלה היא אם יש אפשרות לאתר את מספר הטלפון באפליקציה כלשהי וזה בטוח מבלגיה כי כתוב לי את הארץ ממנה מתקבל השיחה

אין שום אפשרות רגילה, יש היום אפליקציה שדרכה ניתן להתקשר לכל טלפון מכל מספר טלפון שתבחרו.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היום אפשר לפברק מספרים בשניות...
ולבקש ת.ז. לפני שנקבע ראיון עבודה מסודר נשמע באמת מתכון למשהו מסריח.

neomi126877

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
את האמת כל פעם זה היה ממספר אחר אבל תמיד מבלגיה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה