דרוש מידע סיפור הזוי והתנהלות מקוממת!

מצב
הנושא נעול.

מלי וינפלד

משתמש צעיר
הגעתי למרפאה לטיפול שיניים אצל דוקטור....
במרפאה הידועה ומפורסמת בחוסר הדיוק בזמנים ובעיכובים הגדולים
התור שלי היה אמור להיות ב-11:00, כיוון שאף פעם התור לא בזמן שנקבע מראש התקשרתי במיוחד למרפאה ע"מ לברר מתי אפשר להגיע אמרו לי להגיע ב-11:20
הגעתי למרפאה ורק לאחר 20 דקות המתנה נוספות נכנסתי לרופאה, הרופאה הזריקה לי חומר להרדמה, ומיד נעלמה מהשטח, האסיסטנטית יצאה אחריה ונותרתי בחדר לבד לזמן ממושך.
מולי היה שעון, כך שיכולתי לעקוב, ב-11:40 הרופאה יצאה מהחדר, והמתנתי לשווא עוד עשרים דקות!!! בחדר ריק!
ב-12:00 יצאתי לחפש את הרופאה, היא היתה במזכירות והתעלמה ממני, ומקריאתי שאני באמצע טיפול.
לאחר שסיימה את עיסוקיה, היא פנתה אלי ואמרה בהתנשאות שהתדיינה עם רופא אחר לגבי הפציינטים הבאים....:confused:
אמרתי לה שזה ממש לא בסדר מבחינתי, אז היא אמרה לי לקבוע תור ליום אחר ולבוא בליווי מבוגר אחראי שידע להרגיע אותי ושילמד אותי להמתין בסבלנות !!! (אמנם אני עדיין רווקה אך בשום אופן לא ילדה הזקוקה לליווי!)
פניתי למנהל והוא הקשיב, פנה לרופאה ואמר לי שמילת המפתח היא סבלנות ואם אין לי סבלנות אז לא אקבל טיפול (!):(
הדוקטור נזפה בי שלא היה קורה כלום גם אם היא היתה הולכת לשתות קצת קפה ולנוח בזמן הזה, ושאם אמשיך להתחצף היא תסלק אותי מהמרפאה.
ואז היא אמרה לי שאלך לנגב את הנזלת (!) ואקבע תור ליום אחר,
ושהיא אינה מסכימה לטפל בשום אופן בפציינטית קצרת רוח כמוני...:eek:

הלכתי לביתי עם פה רדום וטיפול מותחל כולי מושפלת והמומה!:mad:

מה עושים במקרה כזה? למי אפשר לפנות?
אשמח לתגובותיכם!

בנברקית

משתמש מקצוען
הגעתי למרפאה לטיפול שיניים אצל דוקטור....
במרפאה הידועה ומפורסמת בחוסר הדיוק בזמנים ובעיכובים הגדולים
התור שלי היה אמור להיות ב-11:00, כיוון שאף פעם התור לא בזמן שנקבע מראש התקשרתי במיוחד למרפאה ע"מ לברר מתי אפשר להגיע אמרו לי להגיע ב-11:20
הגעתי למרפאה ורק לאחר 20 דקות המתנה נוספות נכנסתי לרופאה, הרופאה הזריקה לי חומר להרדמה, ומיד נעלמה מהשטח, האסיסטנטית יצאה אחריה ונותרתי בחדר לבד לזמן ממושך.
מולי היה שעון, כך שיכולתי לעקוב, ב-11:40 הרופאה יצאה מהחדר, והמתנתי לשווא עוד עשרים דקות!!! בחדר ריק!
ב-12:00 יצאתי לחפש את הרופאה, היא היתה במזכירות והתעלמה ממני, ומקריאתי שאני באמצע טיפול.
לאחר שסיימה את עיסוקיה, היא פנתה אלי ואמרה בהתנשאות שהתדיינה עם רופא אחר לגבי הפציינטים הבאים....:confused:
אמרתי לה שזה ממש לא בסדר מבחינתי, אז היא אמרה לי לקבוע תור ליום אחר ולבוא בליווי מבוגר אחראי שידע להרגיע אותי ושילמד אותי להמתין בסבלנות !!! (אמנם אני עדיין רווקה אך בשום אופן לא ילדה הזקוקה לליווי!)
פניתי למנהל והוא הקשיב, פנה לרופאה ואמר לי שמילת המפתח היא סבלנות ואם אין לי סבלנות אז לא אקבל טיפול (!):(
הדוקטור נזפה בי שלא היה קורה כלום גם אם היא היתה הולכת לשתות קצת קפה ולנוח בזמן הזה, ושאם אמשיך להתחצף היא תסלק אותי מהמרפאה.
ושהיא אינה מסכימה לטפל בשום אופן בפציינטית קצרת רוח כמוני...:eek:

הלכתי לביתי עם פה רדום וטיפול מותחל כולי מושפלת והמומה!:mad:

אשמח לתגובותיכם!
פשוט אל תבואי לשם יותר!
נשמע לקוח מסרט בדיוני

*דבורי*

משתמש צעיר

מהההההההההההה:eek::eek::eek::eek::eek:
מה הסיפור של הרופאה המוזרה הזאת?
פציינטים נוספים שחיכו בתור לא קמו להגן עלייך?

מסכנה,
בטח לא קלטת שצריך לנגב כי הפה היה רדום....;)
פשוט שערוריה!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני חושבת שאת יכולה להגיש תלונה למשרד הבריאות
בלי הוכחות אין אפשר לעשות כלום במדינה הזו. (חוץ מלהושיב את נתניהו בכלא).....
צריך לעשות תחקיר עיתונאי סודי במקום, ולצלם באופן נסתר.

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בלי הוכחות אין אפשר לעשות כלום במדינה הזו. (חוץ מלהושיב את נתניהו בכלא).....
צריך לעשות תחקיר עיתונאי סודי במקום, ולצלם באופן נסתר.
בוודאי שאפשר
מגישים תלונה ושוכרים עו"ד בפרט שהכל מופיע במחשב ואפשר לראות שהיא לא טופלה
ויפה שעה אחת קודם

בריסקר

משתמש רשום
הזוי לגמרי ומה תגידו על סיפור כזה קבענו תור אצל רופא מומחה באחד מבתי החולים בירושלים תור שנקבע חצי שנה מראש לא אחזנו לפי התאריך הלועזי שזה יצא ביז' בתמוז בכל אופן סידרנו את הילדים ונסענו בצום נסיעה של שעתיים וכשהגענו נאלצנו להמתין שעה נוספת ואז התברר שהרופא נסע לחו"ל ו"שכח" לעדכן ... וזה בשר"פ ישבו שם נשים זקנות ואנשים שהמתינו שעה וחצי . ככה זה אנחנו במקרה הטוב מספרים בלוח המתנה אבל לא בני אדם
ונראה לכם שיעזור להתלונן? ומי יפצה על עלויות הנסיעה והטירחה ?

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הזוי לגמרי ומה תגידו על סיפור כזה קבענו תור אצל רופא מומחה באחד מבתי החולים בירושלים תור שנקבע חצי שנה מראש לא אחזנו לפי התאריך הלועזי שזה יצא ביז' בתמוז בכל אופן סידרנו את הילדים ונסענו בצום נסיעה של שעתיים וכשהגענו נאלצנו להמתין שעה נוספת ואז התברר שהרופא נסע לחו"ל ו"שכח" לעדכן ... וזה בשר"פ ישבו שם נשים זקנות ואנשים שהמתינו שעה וחצי . ככה זה אנחנו במקרה הטוב מספרים בלוח המתנה אבל לא בני אדם
ונראה לכם שיעזור להתלונן? ומי יפצה על עלויות הנסיעה והטירחה ?
הסיפור שלך עוד יותר פשוט
הכל מתועד יש לך זימון יש לך כתובת נסעת חתיכת דרך
זה עניין לתביעה ובד"כ הנפגע מפוצה ולפעמים בסכומים גדולים
נ.ב. אפשר לספר בבית משפט שזה היה ביום צום הם לא מנותקים מהמציאות

.....

משתמש מקצוען
הסיפור שלך עוד יותר פשוט
הכל מתועד יש לך זימון יש לך כתובת נסעת חתיכת דרך
זה עניין לתביעה ובד"כ הנפגע מפוצה ולפעמים בסכומים גדולים
נ.ב. אפשר לספר בבית משפט שזה היה ביום צום הם לא מנותקים מהמציאות
יש לה גם את הקטע שזה בית חולים...

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בוודאי שאפשר
מגישים תלונה ושוכרים עו"ד בפרט שהכל מופיע במחשב ואפשר לראות שהיא לא טופלה
ויפה שעה אחת קודם
אני לא מכיר מישהו שיחשוף את נבכי המחשב של המרפאה שלו בפני עו"ד שיבקש.
רק צו חיפוש של המשטרה מאפשר. וכמובן לא מעניין את המשטרה כאלו סיפורים, זה כסף קטן לעומת הפשעים שמתרחשים היום ובכל יום במדינת ישראל "לתפארת".

הנורמלי

משתמש פעיל
מטורף !
חוסר אנושיות מזוויעה וזה בכלל לא משנה אם יש לך סבלונות או אין לך בחיים רופא לא אמור להתנהל כך!
ברור שדבר ראשון אסור לך לדרוך שם! וכמובן לומר להם שאת מפרסמת את שמם באתרים ע"מ שידעו את התנהלות - את יכולה לשלוח להם קישור לאשכול הזה שהוא בלי פרטים ולומר להם שאת תפרסמי אם פרטים אם וכאשר יהיה צורך
אבל בתכלס מבחינת תביעה אין לך הרבה מה להרוויח כי טיפול שם את בטוח לא רוצה ...... אז מה כסף על השעה הזו?
אבל כדי למנוע עוגמת נפש מאחרים מומלץ לפנות לגורמים הרלוונטיים בטוח שיש איזה מרכז כל שהוא שנותן אישור לרופאי שינים

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נשמע רע ומקומם, הייתי שמח לשמוע את הצד השני

לשם המשחק בלבד, וללא כל רמיזה והאשמה כלפי פותח האשכול - בואו נחשוב על זוית אחרת, דמיונית שקרתה בארץ
רחוקה..

מרפאת שינניתי, צפון מזרח סיביר..
הרופא התורן סגר בחבטה של תסכול את הטלפון, מתי כבר יבינו מנהלי המחוז שכושר הקיבולת של המרפאה חצה מזמן את ה150% ואי אפשר להספיק את כל המשימות שיש לבצע, רק שורת הרווח מעניינת אותם שם בהנהלה, הם לא רואים מה הולך פה..

פציינט צעיר ואנרגטי נכנס לקבל טיפול, הרופא מזריק לו חומר הרדמה שדורש זמן ספיגה של כרבע שעה בהתאם לנתונים הספציפיים של הטיפול המדובר
היות ובחדר ההמתנה הלקוחות עומדים וממתינים - יצא הרופא לנצל את הזמן הזה כדי להתייעץ לגבי טיפולים שממתינים בהמשך
חלפה רבע השעה, והרופא התעכב 5 דקות נוספות בהתייעצות המדוברת שהסתעפה לדיון מעמיק יותר מהצפוי

לפתע הופיע הפציינט שקם מכסא הטיפול על דעת עצמו, והחל קורא בקול אל הרופא: 'הלו, לאיפה נעלמת'..?
הרופא שהיה מרוכז בהתייעצות לא ענה לו..
הפציינט הצעיר החל לעורר מהומה, צעק על המזכירה, הפריע לאחרים לקבל שירות עד שננזף ע"י כמה מבוגרים שהמתינו בתור, 'לאט לך, צעיר נלהב, לא כל דבר בחיים מסתדר כפי שהיינו רוצים'
לאחר מס' דקות נוספות סיים הרופא את הדיון וניגש אל הפציינט הזועם ואמר לו: אדוני, ניצלתי את הזמן כדי לקצר את משך ההמתנה של הפציינטים הבאים, לטובת כולם, בזמן הזה לא יכולתי לטפל בך בכל מקרה משום שיש להמתין לספיגת חומר ההרדמה באופן המיטבי, יכולתי לשבת לידך ולשתות קפה, מה זה היה עוזר לך? יכולתי גם ללכת לנוח רבע שעה.. העדפתי לנצל את הזמן כדי לקצר טיפול בפציינטים נוספים, נכון שהתעכבתי מס' דקות נוספות, תתכבד בבקשה ותתאזר בסבלנות, כולם פה רוצים לסיים הכי מהר שאפשר ואנחנו כורעים תחת העומס, צעקות ומהומות של צעיר בטוח בעצמו ובטוח שכל העולם לשירותו - לא יועילו כאן, אם אין לך הבנה למה שמתחולל פה - קבע לך תור אחר ותבוא עם מישהו מבוגר שיתן לך פרספקטיבה קצת יותר בוגרת על התנהלות במצבים כאלה.. אגב, קח נייר ותנגב את הפה, אתה לא מרגיש כנראה אבל נוזל לך רוק באזור ההרדמה.

ויצא הצעיר, זועם ורותח, ויחשוב היאך הוא נוקם את נקמתו, ויעלה פוסט נוקב, ויזדהו איתו אנשי העיר לאמר: רופא גרוע שבגרועים..

עד כאן סיפור מדומיין לחלוטין, ללא כל קשר לסיפור הנוכחי
רק אולי, אולי, יש דברים שנתונים לפרשנות ולחוויה אישית שלא בהכרח נראים כך מן הצד השני

לעצם החויה הלא נעימה ששיתפת - משתתף בצערך, זה לא נעים בכלל.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אשמח לתגובותיכם!
פני בהקדם האפשרי למשרד הבריאות
ואני הייתי מצרפת למשרד הבריאות העתק למבקר המדינה.
זה סיפור הזוייי!
וכמובן- בחיים שלי לא הייתי חוזרת לשם.
זו מרפאה שקשורה לקופ"ח?
כי הייתי מתקשרת למנהל הקופה ומזהירה אותו שאם אין התנצלות מערכתית וטיפול של הנושא את עוברת קופה ומעבירה...

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מכיר מישהו שיחשוף את נבכי המחשב של המרפאה שלו בפני עו"ד שיבקש.
רק צו חיפוש של המשטרה מאפשר. וכמובן לא מעניין את המשטרה כאלו סיפורים, זה כסף קטן לעומת הפשעים שמתרחשים היום ובכל יום במדינת ישראל "לתפארת".
לא צריך צו חיפוש של המשטרה
העו"ד מגיש לבית המשפט תביעה עם הפרטים והשופט מבקש תגובה מהמרפאה שבתורה צריכה להביא את הנתונים (אין להם כמעט דרך להתחמק חוץ מלשרוף את ההרדרייב)ואם רואים שהלקוח צודק בית המשפט מחייב את המרפאה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה