דרוש מידע סינכרון בין 2 מחשבים - יש?

The special one

משתמש פעיל
אני צריך לסנכרן בין מחשב שנמצא בעבודה במשך היום ושעובדים אחרים משתמשים בו,לסנכרן את כל זה למחשב במקום אחר
הם משתמשים בOUTLOOK,שכל מה שהם מקבלים/שולחים יופיע גם בOUTLOOK שלי
כנ''ל בWORD (למשל,שאם יש במחשב בעבודה קובץ WORD פתוח והם כותבים דברים,שאני אוכל לראות את הכל במחשב שלי)
וגם EXCEL

אני לא רוצה השלטה מרחוק,אני רוצה כביכול DESKTOP אחד ב2 מחשבים

וכנ''ל אפשר לסנכרן וואטסאפ באותה צורה?

יש?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני צריך לסנכרן בין מחשב שנמצא בעבודה במשך היום ושעובדים אחרים משתמשים בו,לסנכרן את כל זה למחשב במקום אחר
הם משתמשים בOUTLOOK,שכל מה שהם מקבלים/שולחים יופיע גם בOUTLOOK שלי
כנ''ל בWORD (למשל,שאם יש במחשב בעבודה קובץ WORD פתוח והם כותבים דברים,שאני אוכל לראות את הכל במחשב שלי)
וגם EXCEL

אני לא רוצה השלטה מרחוק,אני רוצה כביכול DESKTOP אחד ב2 מחשבים

וכנ''ל אפשר לסנכרן וואטסאפ באותה צורה?

יש?
אני הייתי עושה את זה ע''י תוכנת הגיבוי של גוגל שמותקנת על שני המחשבים ומחוברת לאותו חשבון.
זה כמובן יעזור רק לקובץ וורד שנשמר, אם כותבים ואתה רוצה לראות בלייב אז זה רק דרך ''מסמך משותף'' של גוגל דוקס.

ולגבי אאוטלוק זה יותר פשוט - פשוט שהחשבון מייל יהיה מחובר בשתיהם
וואטסאפ אני לא יודע אם ניתן להתחבר פעמיים לאותו חשבון, אם כן זה הפיתרון כנ''ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה