דרוש מידע סינון לסמארטפון

ליבר12

משתמש רשום
לא הבנתי, לדוגמא אחת שתרצה עכשיו אפליקציה של פייסבוק לצורכי פרנסה
הם כאילו יזרמו אתה על זה או לא ?
לא ממש לא.
אין יוטיוב, פייסבוק ואינסטגרם.

יש מסלול של ווצאפ
ואם יש אפליקציה שאת רוצה לפתוח את שולחת בקשה והם שואלים רב ואחר כל הם מאשרים אותה..

תמר שרייבר

משתמש רשום
ברור שהם לא יפתחו כמו שאת לא מצפה מהם שיפתחו לך עכשיו גם טוויטר
רק באמת השאלה היא למה לא מצליחים לעשות סינון בתוך פייסבוק כמו שיש סינון בהרבה אתרים אחרים
זה בהחלט היה מונע מהרבה נשות עסקים חרדיות לבחור באופציה של סינון מינימאלי ואם בכלל

sk1203

משתמש מקצוען
היא תצטרך לבקש מהועדה ואם הועדה תאשר לה אז יפתחו לה את פייסבוק או חלקים מסויימים בפייסבוק

sk1203

משתמש מקצוען
יש מסלול של ווצאפ
ואם יש אפליקציה שאת רוצה לפתוח את שולחת בקשה והם שואלים רב ואחר כל הם מאשרים אותה..
יש כל מיני מסלולים של ווצאפ (בלי צ'אטים, מספר מוגבל של צ'אטים, בלי סטטוס...)
יש חנות אפליקציות של הדרן שפתוח בה אפליקציות לכל אחד לפי המסלול שלו
וחוץ מזה מי שצריך אפליקצייה מסויימת יכול לבקש ואז הוא צריך אישור של הועדה

sk1203

משתמש מקצוען
זה באמת מעניין, כי מישהי באשכול אחר כתבה, שאם היא לא עם נטפרי אז היא כבר עם פרוץ לגמרי.
כלומר, אנשים שלא טוב להם הסינון המסויים של נטפרי כבר הולכים לפרוץ לגמרי.
חבל שלא מצליחים למצוא פתרונות סינון טובים יותר.
ייתכן שלאנשים מסוימים סינון אחד יהיה טוב ואחר לא מבחינת עבודה וכו'
יש כאלה למשל שלא יכולים להתקין תוכנת סינון, אחרים שצריכים סינון מסויים דווקא בגלל דרישות של אבטחת מידע וכו'

21228

משתמש צעיר
ברור שהם לא יפתחו כמו שאת לא מצפה מהם שיפתחו לך עכשיו גם טוויטר
אני מקווה שאת מבינה בעצמך למה ההשוואה היא לא נכונה
רק באמת השאלה היא למה לא מצליחים לעשות סינון בתוך פייסבוק כמו שיש סינון בהרבה אתרים אחרים
זה בהחלט היה מונע מהרבה נשות עסקים חרדיות לבחור באופציה של סינון מינימאלי ואם בכלל
הלוואי שזה היה קורה והשאלה האם לרימון דוגמא כן יש מסלול שפותח פייסבוק למי שזה יכול לעזור לה לדוגמא בעבודה ?

21228

משתמש צעיר
זה באמת מעניין, כי מישהי באשכול אחר כתבה, שאם היא לא עם נטפרי אז היא כבר עם פרוץ לגמרי.
כלומר, אנשים שלא טוב להם הסינון המסויים של נטפרי כבר הולכים לפרוץ לגמרי.
חבל שלא מצליחים למצוא פתרונות סינון טובים יותר.
אני חושבת שזה רק הרגעת הנקיפות מצפון שלה למה אין בזה היגיון

21228

משתמש צעיר
איך זה בדיוק מרגיע את הנקיפות מצפון?
זה לא באמת משהו אמיתי זה הכי קל כאילו להאשים בזה את הרבנים והחסימות
תכלס' זה לא נכון כי היא צריכה להתאים לעצמה חסימה שמתאימה לה ומשקפת את עולם הערכים שלה

sk1203

משתמש מקצוען
אתם מכירים כזה דבר שאישרו פייסבוק ?
יש בכלל כזאת אפשרות לפתוח רק חלקים מסוימים ?
כמו שכתבתי אני לא מכירה אישית מישהו עם הדרן שיש לו פייסבוק, אבל ייתכן שלמי שצריך בשביל העבודה יאשרו פייסבוק בקונסטלציה כזו או אחרת - ושוב, לא מידיעה על מקרים שפתחו אלא מידיעה על צורת הסינון שלהם,
מי שרוצה לבדוק על אפליקצייה ספציפית מוזמן לפנות אליהם.

לגבי האפשרות הטכנית לפתוח רק חלקים מסויימים - אפשר.
אמנם לא כל אחד יודע לעשות את זה, אבל מי שיודע להגביל את כמות הצ'אטים בווצאפ אמור לדעת גם לפתוח רק חלקים מסויימים מאפליקצייה כזו או אחרת

נפטון

משתמש פעיל
לי יש עסקן ומאוד מרוצה.
לא מעצבנים, מה שביקשתי פתחו, מענה מהיר למדי.

פייסבוק, אין סינון חרדי שמאפשר! ובניגוד למייל ווטסאפ וכו' אין שום הכרח עסקי בפייסבוק.
(גם אם יש מיעוט שמרגישים ש"חייבים" בשביל העסק כמו מאפרות וכו' ואז כמובן צריך גם אינסטגרם... תכל'ס אין לזה הכרח עסקי אלא יותר תירוץ...)
לי יש חשבון פייסבוק שאני נעזר בו מדי פעם לדברים שונים, אבל בהחלט אפשר להסתדר בלעדיו!!!

sk1203

משתמש מקצוען
לי יש עסקן ומאוד מרוצה.
לא מעצבנים, מה שביקשתי פתחו, מענה מהיר למדי.

פייסבוק, אין סינון חרדי שמאפשר! ובניגוד למייל ווטסאפ וכו' אין שום הכרח עסקי בפייסבוק.
(גם אם יש מיעוט שמרגישים ש"חייבים" בשביל העסק כמו מאפרות וכו' ואז כמובן צריך גם אינסטגרם... תכל'ס אין לזה הכרח עסקי אלא יותר תירוץ...)
לי יש חשבון פייסבוק שאני נעזר בו מדי פעם לדברים שונים, אבל בהחלט אפשר להסתדר בלעדיו!!!
תתפלא אבל יש כאלו שצריכים פייסבוק
ולא כולם עצמאיים שיכולים להחליט שלפייסבוק הם לא נכנסים

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיון בכמה מכשירים של הדרן וכמה מכשירים של עסקן אני יכול לומר שהדרן יותר שמור, עסקן גם כן די שמור (למשל בשום אופן לא יאשרו פייסבוק, וגם הסינון שלהם בדפדפן ממש טוב), בהדרן יש יתרון של דפדפן נטפרי
אני אישית במכשיר האישי שלי לא הסתדרתי עם עסקן (למשל דבר הזוי, אני שומע הרבה שיעורי תורה ורציתי אפליקציה שאפשר פשוט להפעיל נגן משיעורים שיש לי בקבצים במחשב, נכון ללפני 4 שנים בהדרן לא היתה אפשרות! זה פשוט לא יאומן בעיני).
מצד שני בעסקן ראיתי כמה בעיות קטנות של סינון, למשל אפליקציית קנווה פתוחה לגמרי ויש שם הרבה חומר בעייתי, ספוטיפיי הם גם פותחים למי שמבקש (עם סינון תמונות חלקי), וגם דיסקורד כנ"ל.
לא הייתי ממליץ על עסקן לאברך סקרן, אבל לאיש או אשת עסקים אין כל כך ברירה.

קוויק

משתמש מקצוען
בלת"ק
נתיב הם בסדר, הידברות פתוח כולל סרטוני נשים אם זה מה שחשוב לך, יש לי איתם ניסיון תקופה קצרה בלבד, ועל פניו נראה סינון הרמטי יחסית
כשר פליי הייתי איתם תקופה ארוכה, עם לתרץ לעצמי הרבה תירוצים שזה בסדר, ועכשיו ב"ה שהפסקתי איתם, מודה בפה מלא שצריכה לחזור בתשובה על התקופה, למי שמחפש סינון, זה טוב להרגעת מצפון אבל סינון זה לא!
יש שם טלגרם כשר לדוגמא, שהם פותחים קבוצות לפי בקשות ספציפיות, והמוני קבוצות נפתחות כי כנראה לא נחסמו תקין או איכשהוא התפספס.. וזאת רק דוגמא קטנה. תכלס, היה אפשר להגיע כמעט לכל מה שרוצים והכל עם חותמת על הטלפון :(
בנוסף למי שצריך ומבקש, אין להם בעיה לפתוח אינסטגרם או פייסבוק פרטני.
כמובן שאין לי ענין להוציא עליהם לעז, יש להם שירות מעולה והם משתדלים, פשוט יתכן שהם מתאימים לקהל מסוים, וכל אחד יעשה את השיקול שלו איזה רמת סינון מתאים לו.
בהצלחה רבה.

רעות כה

משתמש רשום
קופצת לכם...
אבל אני התקנתי פיסבוק של הדרן לצרכי פרסום זו אפליקציה שאי אפשר לראות
שם כלום -רק לפרסם) כדברם(
אני לא מצליחה לפתוח אותה היא באנלית ואין אפשרות תרגום יש למישהו
דרך לעזור לי? תודה מראש...😟

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה