עזרה סימוני העכבר לפעולות מילוי וגרירה

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הסימון היחיד שהעכבר נותן לי הוא של בחירת תא, והוא לא נותן לי את האפשרות של הזזת תא וגם לא של מילוי תאים..

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אסביר את עצמי יותר:

באקסל ישנה כמה אפשרויות עם העכבר:

• בחירת תאים
  • הזזת תאים
  • מילוי תאים
    {כל אחד מהאפשרויות יש לו סימן משלו, כאשר עומדים עם העכבר בתוך תא מופיע הסימן של בחירת תאים, כאשר עומדים בגבול תא מופיע סימן ההזזה וכאשר עומדים בפינה השמאלית התחתונה של התא מופיע סימן המילוי}
ואצלי הוא נותן רק אפשרות לבחירת תאים, ולא להזזה או מילוי, וגם לא משנה את סימן העכבר כמפורט בסוגריים...

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה זה יעזור?

אולי לא הבנת אותי נכון - לא התכוונתי הזזה מתא לתא - אלא הזזת תא ממקום למקום, ונכון , אני ידוע שאפשר לעשום גזור/הדבק, אבל את המילוי למשל - א"א??

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז למה אתה לא מבין את הסיטואציה?

עשית לפעמים גזירה והדבקה? איך עשית את זה ע"י הכפתורים ברצועת הכלים ובלחיצה ימנית>גזור? או שהעברת עם העכבר?

אתה יודע מה זה מילוי נוסחה? א"כ איך אתה עושה זאת?

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
עשית לפעמים גזירה והדבקה? איך עשית את זה ע"י הכפתורים ברצועת הכלים ובלחיצה ימנית>גזור? או שהעברת עם העכבר?
גזור והדבק / ctrl+c ctrl+v
אתה יודע מה זה מילוי נוסחה? א"כ איך אתה עושה זאת?
פחות בשימוש..
ובכ''א בחר את התא עם הנוסחה ואת התאים הסמוכים שברצונך למלא. לחץ על בית > מילוי, ובחר למטה, ימינה, למעלה או שמאלה.
קיצור מקשים: באפשרותך גם להקיש Ctrl+D כדי למלא את הנוסחה עמודה, או Ctrl+R כדי למלא את הנוסחה ימינה בשורה.
בהצלחה.

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מה זה יעזור?

אולי לא הבנת אותי נכון - לא התכוונתי הזזה מתא לתא - אלא הזזת תא ממקום למקום, ונכון , אני ידוע שאפשר לעשום גזור/הדבק, אבל את המילוי למשל - א"א??

לא מכירה את הבעיה הזו ספציפית -
אבל תבדקו אם מקש הCAPSLOCK פעיל.

קורה לפעמים (בפקודות אחרות) שכשהוא פעיל חלק מהסימנים לא פעילים / הופכים למשהו אחר.

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גזור והדבק / ctrl+c ctrl+v
טוב! אז לא ניסית עד כמה זה מקל לעשות זאת ע"י גרירה עם העכבר...
פחות בשימוש..
ולכן - אתה מציע לעשות זאת ע"י רצועת הכלים.
לא מכירה את הבעיה הזו ספציפית -
אבל תבדקו אם מקש הCAPSLOCK פעיל.
לא עוזר...

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מצאתי את זה
בקובץ, אפשרויות.
צריך לסמן את הפקודה הזו -
1680470628612.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה