דרוש מידע סיליקון לאינדוקציה

טוב טובית

משתמש פעיל
ו
אם הולכים על תבנית - לא צריך רחב, כל מה שגולש נשאר בתוך התבנית, ואחרי הבישול ישר לכיור. וזה הנקודה התועלתית ברעיון שלי, יותר מהחיסכון זה הפרקטיקה.
לא תסתירי את כל המשטח?
אם זה תבניות- אז הכיריים עצמם נשארים חשופים איך אפשר להסתיר אותם?
לנסות אפשר עכשיו- עם תבנית סיליקון משומשת
האמת שאהבתי את הרעיון שזה לא יגלוש ככה

אברהם א.

משתמש רשום
ו

לא תסתירי את כל המשטח?
אם זה תבניות- אז הכיריים עצמם נשארים חשופים איך אפשר להסתיר אותם?
לנסות אפשר עכשיו- עם תבנית סיליקון משומשת
האמת שאהבתי את הרעיון שזה לא יגלוש ככה
אני לא מדבר כרגע על פסח או על הסתרה, אלא על פתרון פרקטי לכל השנה.

חוייי

משתמש צעיר
אני בשלתי על זה שנה שעברה ועשיתי מידי פעם על טורבו, זה מאוד תלוי לכמה זמן ומה את מחממת שם, אם רק מרתיחים מים ומיד מורידים אז זה בסדר כי מים לא יכולים להגיע לחום מאוד גבוה אבל דברים אחרים צריך להיזהר, אצלי פעם אחת זה ניהיה חום הסיליקון מהחום

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מישהו יודע האם יש משהו מיוחד בחומר של הכיסוי הנמכר בחנויות? או שכל תבנית סיליקון שעמידה בחום תעשה אותה פעולה?
כי אם כן - אפשר לקנות בכמה שקלים תבנית סיליקון ולשים בתוכה את הסיר, ואז גם אם יגלוש מהסיר - הכל יישאר בתבנית ולא יצא החוצה.
אשמח לשמוע אם מישהו ניסה או יודע אם זה אמור לעבוד.
נסיתי עם תבנית סיליקון, היו לי כמה, עבד לתקופה, אחת מהם ממש נמסה לי לאחר תקופה.

שופר

משתמש פעיל
קופץ על האשכול לפני קניית כיריים חשמליות (קרמי/אינדוקציה).
יש בעיה בכיריים אלו בהפרדה בין חלב לבשר יותר מאשר כיריים גז? או שזה רק באינדוקציה?

לצו

משתמש פעיל
יש מישהיא שכבר השתמשה ויודעת האם זה מבשל רגיל ?
והאם לא קורה כלום גם בחום הכי גבוה.
שנה שעברה השתמשתי עם זה ומאוד רתח לי סיר ונקרע לי כל התחתית של הסיליקון מתחת לסיר
אם משהו יודע על פתרון לעניין אשמח לשמוע.

פנדורה

משתמש מקצוען
בנית

בניתי על זה שהחברות בפורום זוכרות את האשכול אך כנראה שישנם רבות חדשות או כאלה שלא קראו את כל האשכול
אז במקום לענות לכל אחת בנפרד מה היה בזמנו המחיר וכמה עכשיו
אכתוב שוב המחיר כרגע הינו
100 לגודל 60*60
130 לגודל 60*80
[במידה וישאר לו סחורה לאחר הפסח יחזור המחיר הישן של הקבוצה שזה פחות 10 ש"ח 90/120]
ניתן לפנות אלי למייל @rs5003009 (אח"כ gmail .com נכתב בהפסקה למנוע סינון אוטומטי של כתובת מייל)
של איזה חברה זה?
יש בשוק כמה חברות?
שמעתי רק על סיליפלוס.

ד.ר.

משתמש רשום
אני הזמנתי מאלי מספר יחידות קטן (6) מהמוצר הבא https://he.aliexpress.com/item/33020481814.html
בצבע שחור ובגודל 60/60 וגם 60/80 זה הגיע לארץ וממתין לי בדואר. מי שמעוניין בשבעים ש"ח ל60/60 ובתשעים ש"ח ל80/60 ליצור קשר n0548464029 שטרודל גימייל.
גם אני קניתי את הסוג הזה מהמוכר הזה.
למישהו יש נסיון איתו ויודע להמליץ לגבי האיכות שלו?

מצפה לעוד

משתמש פעיל
עריכה תורנית
של איזה חברה זה?
יש בשוק כמה חברות?
שמעתי רק על סיליפלוס.
הוא לא מוכר זאת כ"כ בציבור החרדי אלא משווק לחנויות אפיה וכדומ' ולכן לא המציא לזה "שם חרדי מפוצץ" [סיליפלוס סיליקשר כשרסיליקון וכו'].
בגדול כל משטחי הסיליקון לא מיועדים לאינדוקציה אלא או לאפיה או לגריל וההבדל ביניהם שלאפיה זה עד 230 מעלות ולגריל זה עד 300 מעלות [אש ישיר]

יראת

משתמש מקצוען
אשמח לדעת אם משהי ניסתה את הסיליפלוס, איך המשטח נראה אחרי בישול (בחום גבוה), ואיך הנקיון שלו. כל הרעיון של אינדוקציה - שיהיה קל לנקות, אבל אם הסיליקון, נראה לא יפה, וקשה לניקוי, מה עשינו?
אני מדברת על סיליקון לחלבי למשך השנה (בעניין פסח, זה בסדר שיהיה פחות נח ויפה

mirist

משתמש פעיל
צריכה הסבר- איך לוחצים על הכפתורים בפסח אם זה מכוסה בסיליקון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה