חברות השכרה סיטי קאר - מחירון חדש 10 ש"ח מהשעה הראשונה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
סיטי קאר יוצאת במבצע מטורף:
* במסלול השעתי המחיר החדש הינו 10₪ בלבד לשעה, החל מהשעה הראשונה, 1.5₪ לק"מ כולל דלק!
* במסלול היומי המחיר החדש הינו 120₪, 1₪ לק"מ כולל דלק!
* מעכשיו אין יותר דמי מנוי!

התחרות עושה את שלה

שייקי ליכטר

משתמש פעיל
* במסלול השעתי המחיר החדש הינו 10₪ בלבד לשעה, החל מהשעה הראשונה, 1.5₪ לק"מ כולל דלק!

התחרות עושה את שלה
עד היום זה היה על הכל הסוגים 1ש"ח לשעה

2980

משתמש פעיל

התחרות עושה את שלה
מאיפה מקור לזה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא יודע אם יאושר ההודעה הזו, או שזה נכלל פרסומת, אז הנה.
prices.jpg

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הענין הוא שהם מתחרים במיי קאר, ומאחר ואצל מיי קאר אין שינוי אחר 50 ק"מ ממילא גם הם הורידו זאת. ולמעשה זה לא מתקזז עם ההורדה אלא הפסד, מאחר וגם עד עכשיו מהשעה השניה ואילך היה התעריף 10 ש"ח, כך שכל הריוח הוא 10 ש"ח על השעה הראשונה, וכנגד זה הפסד של כמה עשרות ש"ח למי שנוסע מחוץ לעיר.
אמנם למי שנוסע בתוך העיר בהחלט יש כאן הטבה נאה.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ולכן זה מתקזז עם ההטבה של 10 שח לשעה
הם לא פראיירים

הענין הוא שהם מתחרים במיי קאר, ומאחר ואצל מיי קאר אין שינוי אחר 50 ק"מ ממילא גם הם הורידו זאת. ולמעשה זה לא מתקזז עם ההורדה אלא הפסד, מאחר וגם עד עכשיו מהשעה השניה ואילך היה התעריף 10 ש"ח, כך שכל הריוח הוא 10 ש"ח על השעה הראשונה, וכנגד זה הפסד של כמה עשרות ש"ח למי שנוסע מחוץ לעיר.
אמנם למי שנוסע בתוך העיר בהחלט יש כאן הטבה נאה.

לא מדויק. כשיוצאים מחוץ לעיר יותר משלוש שעות כבר שווה לעשות אקסטרה 7, (1 ש"ח לק"מ) וזה נשאר.
ונסיעה מחוץ לעיר פחות מ3 שעות לא כ"כ מצויה.
אא"כ מדובר על נסיעה בסופ"ש כשאין את התכנית אקסטרה 7.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אבל נראה שהם הקשיחו מאוד באיחורים. 4 דקות איחור, ובגלל שלא דיווחתי (חושב שגם צריך לדווח ממש הרבה זמן לפני.. לא כ"כ רלוונטי באיחור קל ללא צפי מראש) על המקום 30 ש"ח קנס.
+25 ש"ח על עמידה במקום ברכב מונע, מה שלמיטב זכרוני בעבר לא גבו על זה כ"כ בקשיחות..
[עריכה: מצאתי שכן גבו לי פעם על דבר כזה]

מצד אחד נחמד מאוד לראות על נסיעה רצינית חיוב של 60 ש"ח (במקום 77 ש"ח בתעריף הישן, של 20 לשעה ראשונה + 10 אג' לק"מ + 10% נוספים מנוי קל). אבל תוספת של כמעט פי שניים קנסות... :rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
מה שבטוח - ירידת מחירים שכזו
בזמן שהדלק ממש התייקר
מראה כוחה של תחרות!
(ושל יום הולדת עשר..)

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אבל נראה שהם הקשיחו מאוד באיחורים. 4 דקות איחור, ובגלל שלא דיווחתי (חושב שגם צריך לדווח ממש הרבה זמן לפני.. לא כ"כ רלוונטי באיחור קל ללא צפי מראש) על המקום 30 ש"ח קנס.
+25 ש"ח על עמידה במקום ברכב מונע, מה שלמיטב זכרוני בעבר לא גבו על זה כ"כ בקשיחות..

מצד אחד נחמד מאוד לראות על נסיעה רצינית חיוב של 60 ש"ח (במקום 77 ש"ח בתעריף הישן, של 20 לשעה ראשונה + 10 אג' לק"מ + 10% נוספים מנוי קל). אבל תוספת של כמעט פי שניים קנסות... :rolleyes:
כדאי מאוד לדווח בכל נסיעה על איחור. אין מה להפסיד.

באמת ב'מיי קאר' אין קנס על אי דיווח על איחור, אלא רק 1 ש"ח לדקה.

אגב, תנסה לבקש ויתור במייל יכול להיות שזה יעזור.
(פעם עזר לי כשהסברתי שנגמר לי הבטריה בטלפון, הם התחשבו וביטלו)

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

וואו צודק.
רק לפני שבוע וחצי, (באותו יום שהם הורידו את המחיר) הם לא גבו לי על איחור של 4 דקות, והיום כן. בשני הפעמים הודעתי על איחור. אבל תמיד הם לא גבו על איחור של פחות מ5 דקות. גם לא את ה1 ש"ח לדקה, עכשיו כן. כנ"ל גם מיי קאר.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
וואו צודק.
רק לפני שבוע וחצי, (באותו יום שהם הורידו את המחיר) הם לא גבו לי על איחור של 4 דקות, והיום כן. בשני הפעמים הודעתי על איחור. אבל תמיד הם לא גבו על איחור של פחות מ5 דקות. גם לא את ה1 ש"ח לדקה, עכשיו כן. כנ"ל גם מיי קאר.
על זה נאמר פראיירים לא ____ הם רק מתחלפים

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

מעניין. היום נתקעתי בפקק 45 דקות עם סיטי קאר. וכיוון שהיה מי שהזמין אחרי לא יכולתי לדווח איחור, ולא להאריך נסיעה. התקשרתי לנציג והוא אמר שאין לו מה לעשות. כשהמשכתי להיות עוד בפקק התקשרתי שוב, והוא נאמר שעדיין אין לו מה לעשות. בסופו של דבר איחרתי ב18 דקות, וחייבו אותי רק על שקל לדקה ולא 30 ש"ח . מעניין אם הם ביטלו את ה30 ש"ח כדי להשוות את עצמם למיי קאר, או בגלל שהתקשרתי.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
מעניין. היום נתקעתי בפקק 45 דקות עם סיטי קאר. וכיוון שהיה מי שהזמין אחרי לא יכולתי לדווח איחור, ולא להאריך נסיעה. התקשרתי לנציג והוא אמר שאין לו מה לעשות. כשהמשכתי להיות עוד בפקק התקשרתי שוב, והוא נאמר שעדיין אין לו מה לעשות. בסופו של דבר איחרתי ב18 דקות, וחייבו אותי רק על שקל לדקה ולא 30 ש"ח . מעניין אם הם ביטלו את ה30 ש"ח כדי להשוות את עצמם למיי קאר, או בגלל שהתקשרתי.
בגלל שהתקשרת.
בפירוש יש להם את הקנס, ובהמשך לסיפור שלי - לאחר פניה אליהם הם כתבו שבאמת בגלל שהיה רק 5 דקות וכו' מזכים אותי על ה30 ש"ח קנס. אבל הקנס חי ובועט

koby yoyo

משתמש חדש
מעצבן !!! רציתי להזמין כעת מסיטי קאר רכב לאוגוסט, מסתבר שגם הם העלו את המחיר, במקום 120 שקל ליום לרכב קטן העלו את זה ל-190 שקל, שזה ממש עליה דרמטית של שבעים שקל ליום לבין הזמנים.
להגנתם הם עדיין יותר זולים מחברות ההשכרה הגדולות, אבל זה ממש מאכזב להיות מנוי שלהם לאורך זמן ולגלות שהעלו את המחיר בדיוק לבין הזמנים.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מעצבן !!! רציתי להזמין כעת מסיטי קאר רכב לאוגוסט, מסתבר שגם הם העלו את המחיר, במקום 120 שקל ליום לרכב קטן העלו את זה ל-190 שקל, שזה ממש עליה דרמטית של שבעים שקל ליום לבין הזמנים.
להגנתם הם עדיין יותר זולים מחברות ההשכרה הגדולות, אבל זה ממש מאכזב להיות מנוי שלהם לאורך זמן ולגלות שהעלו את המחיר בדיוק לבין הזמנים.
תמיד הם העלו לבין הזמנים. לא חדש. (חוץ מבין הזמנים בקורונה, ואולי בין הזמנים האחרון כשמיי קאר נכנסו לשוק.) לא הגיוני? כשיש ביקוש אז מעלים. לא נחמד, אבל הגיוני לחלוטין.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה