סיור בקארדו

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לינק לסיור

התמונה היא חלק מהפנורמה הגדולה... והיא רק עבור תצוגה מקדימה לסיור

קבצים מצורפים

• Kardo copy.jpg
    KB 472.7 · צפיות: 4

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סוף סוף סיור ממקום שאני מכיר..
:)..
מעולה, כרגיל...

DDFF

משתמש פעיל
יפה מאוד.
אבל אם לומר את האמת, ציפיתי לכיסוי מצולם של שטח נרחב יותר. אולי פעם הבאה.(ותקרא לי לפני זה, פליז...)

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י DDFF;436494:
יפה מאוד.
אבל אם לומר את האמת, ציפיתי לכיסוי מצולם של שטח נרחב יותר. אולי פעם הבאה.(ותקרא לי לפני זה, פליז...)

אני לא בטוח שניתן להציג יותר מ360*180

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י tamiro;436501:
אני לא בטוח שניתן להציג יותר מ360*180
כנראה שלא הובנתי נכון, התכוונתי לשטח כיסוי של מטרים שמצולמים בפועל. בסיור הזה הקירות מאוד צמודים כך שזה יוצר תחושה של צפיפות, לעומת זאת אם הצילום נעשה במרווחים גדולים יותר בין הרוחות (מערב- מזרח, צפון-דרום), יש יותר שטח מצולם.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י DDFF;436513:
כנראה שלא הובנתי נכון, התכוונתי לשטח כיסוי של מטרים שמצולמים בפועל. בסיור הזה הקירות מאוד צמודים כך שזה יוצר תחושה של צפיפות, לעומת זאת אם הצילום נעשה במרווחים גדולים יותר בין הרוחות (מערב- מזרח, צפון-דרום), יש יותר שטח מצולם.

אהההההה
הבנתי...

יכול להיות שאילו הייתי מתמקם במרכז הרחבה
זה היה נראה פחות צפוף....

תודה

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
טיפה משעמם...אבל אולי זה רק בגלל שהייתי שם לא מעט פעמים...

למה א"א לעשות עוד 'זום-אין'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה