סיוע דחוף באינדזיין - Running Header קצת יותר מתקדם...

st master

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ערב טוב, למי שעדיין לא ישן;)
מישהו יודע לכוון אותי איך ניתן לשלוף כותרת רצה running Header מהעמוד הבא שלי (זה אומר - בעמ' 2 תישלף הכותרת שנמצאת בעמ' 3 וכן הלאה)??
תודה

st master

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
?
אשמח לסיוע:)

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

אם הכוונה רק מעמוד שמאלי לעמוד ימני. אולי זה יעזור.
אם הכוונה כל עמוד ועמוד מהעמוד שאחריו. אני חושב שאי אפשר . אולי סקריפט

st master

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה על התשובה.
את כל העמודים הימניים, מראש כבר הצלחתי לשלוף כך מהעמ' השמאלי. אבל יש פעמים, שאני צריכה את השליפה מהעמוד הבא (בדאבל הבא)!
יש למישהו אולי סקריפט כזה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה