בקשה סיוע בשכר דירה עד מתי ימשך העוול הנוראי בואו נשנה את המצב.

חיים מירושלים

משתמש פעיל
עד מתי ימשך העוול הזה?.
שרק מי שמכניס משכורת במשרה מליאה זכאי לקבלת סיוע בשכר דירה ובפרט כשמחירי קניית הדירות והשכירות נוסקים לשמים?.
אני יודע שאפשר להשיג את זה על ידי זיוף וכדומה, אבל למה למה שנצטרך להגיע לזה ועוד לשלם למאכער, ועוד להכינס לספיקו של גזל. וכמה משפחות תמימות לא מקבלות את זה כשהמצב שלהם הוא בכי רע מבחינה כלכלית.
למה לא משנים את זה?????. יש כעת שר חרדי וזה הזדמנות לשנות את הקריטריונים.
למישהו יש כתובת אימייל של בבצ'יק שאוכל לשאול אותו את השאלה.

איש שדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אולי אפשר לתקן עוד עוול ענק להוריד תשלום שכירות מסך הכנסות
למה בעל דירה ומשכיר דירה לא מקבלים זכיות שווה בתשלומי ארנונה אם אני שוכר דירה ב3000 ש"ח והכנסות 6000 ש"ח בפועל הרווחתי 3000 אחרי תשלום על קורת גג ובעל דירה שלא משלם משכנתא נגיד ומרוויח 5000 ש"ח לפי הקרטריונים של העירייה מרווח פחות וזכאי להנחה

ר.א.א

משתמש פעיל
עד מתי ימשך העוול הזה?.
שרק מי שמכניס משכורת במשרה מליאה זכאי לקבלת סיוע בשכר דירה ובפרט כשמחירי קניית הדירות והשכירות נוסקים לשמים?.
אני יודע שאפשר להשיג את זה על ידי זיוף וכדומה, אבל למה למה שנצטרך להגיע לזה ועוד לשלם למאכער, ועוד להכינס לספיקו של גזל. וכמה משפחות תמימות לא מקבלות את זה כשהמצב שלהם הוא בכי רע מבחינה כלכלית.

יש שם מספר טלפון שלו (לא ניסיתי)
מייל אין

בלונדי

משתמש פעיל
נכון אבל ממה שהוא כתוב נראה שזה לא נחשב גם להכנסות אז תיקנתי
למה בעל דירה ומשכיר דירה לא מקבלים זכיות שווה בתשלומי ארנונה אם אני שוכר דירה ב3000 ש"ח והכנסות 6000 ש"ח בפועל הרווחתי 3000 אחרי תשלום על קורת גג ובעל דירה שלא משלם משכנתא נגיד ומרוויח 5000 ש"ח לפי הקרטריונים של העירייה מרווח פחות וזכאי להנחה

shani123

משתמש מקצוען
עד מתי ימשך העוול הזה?.
למה אתם חושבים שלא צריך תנאי ראשון של מיצוי כושר השתכרות?
מי שמעדיף לעבוד במשרה חלקית, מעדיף את הנוחות , בבקשה
מי שעובד קשה וארוך, זכאי להטבה זו.
דווקא לי נשמע הוגן...

בלונדי

משתמש פעיל
הבעיה שגם במשרה מלאה זה סכום לא ריאלי ממש, מאוד קשה להגיע לסכום הזה, אולי 0.5% מהמדינה יכולה להגיע לסכום הזה, א"כ זה אצבע בעין זה בעצם לא לעזור, כי זוג עם ילד, ששני ההורים עושים ביחד 7000 ש"ח ויש להם שכירות זה לא מספיק, ועוד דבר שלא ריאלי זה הסכום אחד ששוכר ב2000 ש"ח ואחד ששכור ב5000 ש"ח מקבל אותו דבר זה לא נשמע הגיוני

מי מכיר מי יודע

משתמש צעיר
משפחה עם 10 ילדים ואפילו פחות, לא ימצאו דירה בפחות מ5000 ש"ח במרכז לדוגמה.
מי ששוכר ב5000 בחר לגור בדירה ששווה את זה וזה בעיה שלו בלבד!
הוא לא אמור לקבל על זה כסף -אם הוא לא מסתדר הוא מוזמן לעבור לדירה קטנה יותר/מרוחקת יותר

osnatttt

משתמש רשום
שיגורו בפריפריה, אולי היה צריך לשים קריטריון גם ליותר ילדים ולא 3 ומעלה
אבל ההבנה שהמחיר של דיור שאדם משלם בין אם זה משכנתא ובין אם זה שכירול זה לא גזירת הגורל
הוא בחר בזה והוא יממן את זה ולא המדינה או כל אחד אחר

בלונדי

משתמש פעיל
מי ששוכר ב5000 בחר לגור בדירה ששווה את זה וזה בעיה שלו בלבד!
הוא לא אמור לקבל על זה כסף -אם הוא לא מסתדר הוא מוזמן לעבור לדירה קטנה יותר/מרוחקת יותר
זה ממש לא נכון כי במרכז אלו המחירים של 3000, 4000, של דירות נורמליות לא דירותמחסן או שאי אפשר לזוז שמה, כל בן אדם בוודאי ראוי לגור כאן במדינה בידרה נורמלית וזה לא פינוק, לגבי המרחק, אתה צודק אבל לפעמים זה מיד אחרי החתונה וכו',

osnatttt

משתמש רשום
זה ממש לא נכון כי במרכז אלו המחירים של 3000, 4000, של דירות נורמליות לא דירותמחסן או שאי אפשר לזוז שמה, כל בן אדם בוודאי ראוי לגור כאן במדינה בידרה נורמלית וזה לא פינוק, לגבי המרחק, אתה צודק אבל לפעמים זה מיד אחרי החתונה וכו',
במרכז זה כל הענין-רוצים מיד אחרי החתונה לגור ליד אבא ואמא וזה באמת נצרך אין בעיה תשלמו על זה, ואל תצפו שהמדינה תשלם את זה ,לא רוצים לשלם אל תתפנקו-אם אני רוצה להתפנק על מסעדה ואני חושבת שזה טוב לזוגיות מיד אחרי החתונה אני גם מצפה שהמדינה תממן לי את זה?

בלונדי

משתמש פעיל
זה לא נכון, כי מילא על לקנות דירה שזה לטווח ארוך יותר ובדרך כלל כבר אחרי החתונה יותר זמן שצריכים פחות את הההורים, אבל מיד אחרי החתונה להיות בלי ההורים זה מאוד קשה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למה אתם חושבים שלא צריך תנאי ראשון של מיצוי כושר השתכרות?
מי שמעדיף לעבוד במשרה חלקית, מעדיף את הנוחות , בבקשה
מי שעובד קשה וארוך, זכאי להטבה זו.
הפאונטה היא שהזכאות לסיוע היא פחות משכר מינימום, אבל כן משרה מלאה, וזה כמעט בלתי אפשרי.
צודק אדון חיים מירושלים, לא צריך להיות כ"כ עני ע"מ לקבל סיוע כ"כ בסיסי.
זה שהזוג חי ללא קורת גג משלו היא קרטריון מספיק משמעותי כדי לקבל זכאות.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
במרכז זה כל הענין-רוצים מיד אחרי החתונה לגור ליד אבא ואמא וזה באמת נצרך אין בעיה תשלמו על זה, ואל תצפו שהמדינה תשלם את זה ,לא רוצים לשלם אל תתפנקו-אם אני רוצה להתפנק על מסעדה ואני חושבת שזה טוב לזוגיות מיד אחרי החתונה אני גם מצפה שהמדינה תממן לי את זה?
כאילו דעתך אומרת גם תגורו בשכירות וגם תלכו לפריפריה?
הפריפריה היא פתרון כשמדובר על קניית דירה ולא על שכירות, אחרי הכל מותר לאנשים לגור היכן שנח להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה