בקשה סיוע בחיפוש מרואיינים למחקר

שרה.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חסרים לנו לצורך המחקר מרואיינים/ות מהמגזר החרדי, אודה אם תסכימו להשתתף או תעבירו לאנשים רלוונטיים!

השתתפות בראיון (במסגרת מחקר) על אובדן בני משפחה בעקבות קורונה

משבר הקורונה טלטל והציף סוגיות ושאלות רבות, ביניהן גם סוגיות חברתיות ופוליטיות. אם איבדת בן/בת משפחה מדרגה ראשונה (הורה, אח/ות, בן/ת, בן/ת זוג) למחלת הקורונה, אני (מור ספיון, בהנחיית ד"ר עדי ברק מאוניברסיטת בר אילן) אשמח לראיין אותך, בין היתר על האופן שבו האבל השפיע על דעותיך בנושאים אלה ואחרים.

הראיון יהיה במשך כשעה-שעה וחצי, ונעשה אותו בשיחת וידאו (זום), ונשמח לתת לך כאות תודה שובר buyme על סך 100 שקלים.
אם את/ה מעוניין/ת, המספר שלי הוא 054-2123409 (מור). אפשר להתקשר אליי או לכתוב לי.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה