סידרה בצהוב

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תגובות בשמחה!
הצבעים כאן ממש ממש שונים מבמחשב שלי זה כל כך מעצבן!!!
שבת שלום!

קבצים מצורפים

• IMG_0445.jpg
    KB 115 · צפיות: 21
  • IMG_0452.jpg
    KB 149.2 · צפיות: 16
  • IMG_0520.jpg
    KB 79 · צפיות: 16

רבקה.

משתמש מקצוען
מקסים איך לקחת ילד ש(נראה לי מהתמונות) מתבייש, והוצאת ממנו בתמונה השניה והשלישית כזה קסם. כמובן, השניה בה רואים את הביישנות שלו גם היא חמודה מאוד.

תגידי, את במקרה עובדת על פרופיל צבע Adobe RGB? אם כן, זו הסיבה לגוונים השונים. את צריכה לעבוד על פרופיל sRGB. בחלון של השמירה בשם צריך להיות כתוב לך באיזה פרופיל התמונה.
בכל מקרה, כרגע כדאי שתחממי בכוונה את הגוונים יותר ממה שנראה במסך שלך. שתי התחתונות בסדר, אבל העליונה קרה מדי.

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;389001:
מקסים איך לקחת ילד ש(נראה לי מהתמונות) מתבייש, והוצאת ממנו בתמונה השניה והשלישית כזה קסם. כמובן, השניה בה רואים את הביישנות שלו גם היא חמודה מאוד.

תגידי, את במקרה עובדת על פרופיל צבע Adobe RGB? אם כן, זו הסיבה לגוונים השונים. את צריכה לעבוד על פרופיל sRGB. בחלון של השמירה בשם צריך להיות כתוב לך באיזה פרופיל התמונה.
בכל מקרה, כרגע כדאי שתחממי בכוונה את הגוונים יותר ממה שנראה במסך שלך. שתי התחתונות בסדר, אבל העליונה קרה מדי.

האמת את אילו קיבלתי השבוע בחזרה מהדפסה והם ניראות מהמם והצבעים מושלמים וזה בתכלס מה שהכי חשוב אז אני ישאיר את זה כך לעכשו.
שבת שלום רבקה!

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י photosbyrik;389002:
האמת את אילו קיבלתי השבוע בחזרה מהדפסה והם ניראות מהמם והצבעים מושלמים וזה בתכלס מה שהכי חשוב אז אני ישאיר את זה כך לעכשו.
שבת שלום רבקה!

נוגעים לך בתמונות בהדפסה?
כי אם כן אז מה שאמרת כרגע על הצבעים לא רלוונטי...

להצגה באינטרנט צריך לעבור לsRGB
ולהדפסה אפשר לעבוד (לפעמים גם כדאי) עם adobe RGB

אגב, את החתימה הייתי מצניע קצת...

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;389003:
נוגעים לך בתמונות בהדפסה?
כי אם כן אז מה שאמרת כרגע על הצבעים לא רלוונטי...

להצגה באינטרנט צריך לעבור לsRGB
ולהדפסה אפשר לעבוד (לפעמים גם כדאי) עם adobe RGB

אגב, את החתימה הייתי מצניע קצת...

בדרך כלל לא נוגעים לי בצבעים בהדפסה אבל אני ינסה ליראות לפעם הבא.

ואת החתימה אני משאירה שם אפילו שבתכלס מאוד קל להוריד את החתימה וליגנוב את התמונה אבל עדין כך אני מעלה לפיסבוק ובכל האתרים בחול מעלים כך ואף פעם אח אחד לא אמר כלום והם ממש שים את זה על התמונה....

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י photosbyrik;389004:
בדרך כלל לא נוגעים לי בצבעים בהדפסה אבל אני ינסה ליראות לפעם הבא.

ואת החתימה אני משאירה שם אפילו שבתכלס מאוד קל להוריד את החתימה וליגנוב את התמונה אבל עדין כך אני מעלה לפיסבוק ובכל האתרים בחול מעלים כך ואף פעם אח אחד לא אמר כלום והם ממש שים את זה על התמונה....

תהפכי את התמונה המודפסת ותגידי לי מה כתוב בצד השני...

אני מכיר עוד פורום אחד לפחות שכבר העירו לך על גודל החתימה... אני אשלח את איציק לשכנע אותך :D

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;389007:
תהפכי את התמונה המודפסת ותגידי לי מה כתוב בצד השני...

אני מכיר עוד פורום אחד לפחות שכבר העירו לך על גודל החתימה... אני אשלח את איציק לשכנע אותך :D

כתוב מלא דברים מאחורה ומלא מספרים מה בדיוק אתה רוצה?

וכן גם שם העירו ואני כמאט שלא מעלה לשם יותר אבל אני הכי הרבה מעלה לאיזה פורום בחו"ל ושם זה מקובל ועם זה מפריעה לכם כל כך אני את שלי מעדיפה לא לשנות אז אני לא יעלה....
בכל אופן אני ידידה מאוד טובה של איציק ומעריכה אותו בהרבה דברים ואני יודעת שזה מפריעה לו אבל עדין הוא לא הצליח לשכעה אותי להוריד את זה... והוא שיכנעה אותי הרבה דברים.... כמו ליקנות את ה5די שלי... ואת ה135 שמהממת...

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י photosbyrik;389013:
כתוב מלא דברים מאחורה ומלא מספרים מה בדיוק אתה רוצה?

וכן גם שם העירו ואני כמאט שלא מעלה לשם יותר אבל אני הכי הרבה מעלה לאיזה פורום בחו"ל ושם זה מקובל ועם זה מפריעה לכם כל כך אני את שלי מעדיפה לא לשנות אז אני לא יעלה....
בכל אופן אני ידידה מאוד טובה של איציק ומעריכה אותו בהרבה דברים ואני יודעת שזה מפריעה לו אבל עדין הוא לא הצליח לשכעה אותי להוריד את זה... והוא שיכנעה אותי הרבה דברים.... כמו ליקנות את ה5די שלי... ואת ה135 שמהממת...

אין צורך להימנע מהעלאת התמונות שלך. הוא מעיר לך כי החתימה מפריעה ליהנות מהתמונות שלך, "מחבלת" בקומפוזיציה. זה לטובתך, לנו כצופים זה לא אכפת.
לי חתימות גדולות תמיד הפריעו, אבל מאז שהתחלתי לגלוש בפורומים בחו"ל (שם זה מאוד נפוץ), זה לא מפריע לי, בתנאי שהחתימה מעוצבת יפה. שלך מעוצבת יפה, אז הכל בסדר. :)

וחוץ מזה, נסי להעתיק לפה את מה שכתוב מאחורי התמונה תמיר עבד פעם בפוטו והוא ידע להגיד לך באמצעות מה שכתוב - מה הם עשו לתמונה לפני ההדפסה.

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י yitzy;389014:
אני יודע שאתה מתכוון לאיציק אחר, אבל בכל זאת...הנה מאמר שהתפרסם היום בDWF (אתר מקצועי לצלמי אירועים)
http://www.digitalweddingforum.com/blog/your-watermark-is-ugly-and-now-its-gone
מחר אני יסתכל על זה.

נכתב ע"י רבקה אריאל;389023:
אין צורך להימנע מהעלאת התמונות שלך. הוא מעיר לך כי החתימה מפריעה ליהנות מהתמונות שלך, "מחבלת" בקומפוזיציה. זה לטובתך, לנו כצופים זה לא אכפת.
לי חתימות גדולות תמיד הפריעו, אבל מאז שהתחלתי לגלוש בפורומים בחו"ל (שם זה מאוד נפוץ), זה לא מפריע לי, בתנאי שהחתימה מעוצבת יפה. שלך מעוצבת יפה, אז הכל בסדר. :)

וחוץ מזה, נסי להעתיק לפה את מה שכתוב מאחורי התמונה תמיר עבד פעם בפוטו והוא ידע להגיד לך באמצעות מה שכתוב - מה הם עשו לתמונה לפני ההדפסה.
אני לא בבית כבר אני אשלח לו מוצ"ש מה בדיוק כתוב.
ובקשר לחתיכה אני יודעת שבכל מצב אפשר להוריד אותו וליגנוב את התמונה אבל מה לעשות הרבה חושבים שאפשר לקחת בלי לישאול אבל עם יש חתימה וצריך לימחוק אותה חושבים פעמיים שזה שייך למישהוא... ובאמת בחו"ל מעבירים חתימה באמצה התמונה לפעמיים זה טיפה מפריעה אבל אני כבר בקושי רואה את זה. שלי תמיד בפינה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה