דרוש מידע סידור תפילה לאישה עובדת

ATARA-BN

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צהריים טובים
נתקלתי לאחרונה בתיעוד ברשת של סידור שמחולק לפי מסלולי דקות לפי הזמן שיש לאישה להתפלל, ע"פ סדר ההלכה מה הכי חשוב לומר וכד'
זה היה נראה לי רעיון מצוין לנשים עובדות /אמהות במשרה מלאה
אך אין לי מושג איך ואיפה ניתן להשיג אותו
אשמח למידע בנושא אם מישהו נתקל בזה
תודה רבה

ATARA-BN

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מכיר קונטרס כזה
לא.
ראיתי שמדובר ממש בסידור, עם חלוקה בצד של כמו חוצצים צבעוניים כאלה שכל מסלול עם צבע אחר.
(מסלול 3 ד' מסלול 10 ד' וכדו')
הבעיה היא שזה היה תיעוד ברשת בלי פרטים... רק הסרטה

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צהריים טובים
נתקלתי לאחרונה בתיעוד ברשת של סידור שמחולק לפי מסלולי דקות לפי הזמן שיש לאישה להתפלל, ע"פ סדר ההלכה מה הכי חשוב לומר וכד'
זה היה נראה לי רעיון מצוין לנשים עובדות /אמהות במשרה מלאה
אך אין לי מושג איך ואיפה ניתן להשיג אותו
אשמח למידע בנושא אם מישהו נתקל בזה
תודה רבה
מצאתי את זה בחיפוש כאן
https://judaica-chabad.co.il/product/סידור-תהילת-נשים-חבד/
אבל זה בנוסח חב"ד עם פסקי ה'בעל התניא'
אולי יש את זה בעוד מקומות

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ווואי זה ממש זה
אבל פחות בקטע החבד"י :confused:
אם מישהו יודע/ת על כזה סידור בנוסח רגיל
אשמח
מה שאת ראית היה נראה אותו דבר אבל בנוסח רגיל?
אם כן אולי כדאי ליצור קשר עם החנות שבקישור ולשאול אם ידוע להם על נוסח נוסף
אם קים דבר כזה גם אני אשמח לרכוש!

ATARA-BN

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה שאת ראית היה נראה אותו דבר אבל בנוסח רגיל?
אני חושבת שזה היה משהו אחר, כי הצבעים של המסלולים היו אחרים
שאלתי את החנות של חב"ד והם אמרו שאין להם נוסח אחר
אני אמשיך לברר

ATARA-BN

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז זהו, שהגעתי לתיעוד ההוא בסיוע כמה אנשים טובים, ובאמת אותו סידור זה הסידור של חב"ד :(
אבל נראה לי שאם נארגן קבוצה חזקה של נשים שרוצות לקנות את הסידור, אולי נצליח ללחוץ עליהם שיוציאו סידור כזה גם בנוסחים: ספרד, עדות המזרח ואשכנז.
אז אם יש נשים שמעוניינות בסידור כזה שתרשומנה פה, ואשלח את הדברים להו"ל ההיא שהוציאה את הסידור של חב"ד.
את הסידור אתן יכולות לראות בקישור שהעלתה אחת פה:

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצביעה ראשונה (y);)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלחתי לוקסברגר קישור למוצר עם בקשה לפיתוחו בנוסחים נוספים.

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא מספיק הנוסח - כל נוסח/עדה צריך רב שיפסוק סדר העדיפיות לפי פוסקי אשכנז/ ספרד וכו'

בינתיים, יש ב"הליכות בת ישראל" של הרב פוקס רשימה של סדר העדיפות בתפילה לנשים - אין לי את הספר פה, אבל זה בהערות למטה בפרק על תפילת שחרית.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצטרפת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה