כללי סידור אותיות באינדזיין

• פותח הנושא imirs
  • פורסם בתאריך

imirs

משתמש רשום
שלום,

אני מעמד ספר באינדזיין וכל הערות השוליים בספר קפצו אחרי הנקודה. האם יש דרך להחזיר את האותיות של הערות שוליים לפני הנקודה של סוף הפיסקא?

imirs

משתמש רשום
ועוד שאלה:
איך אני עושה בחיפוש החלפה של כל האותיות הראשונות בקטסט להדגיש את זה או להוסיף סוגר.
לדוגמא: יש לי בהערות שוליים כל האותיות של ההערות הם באותו גודל של הטקסט עצמו של ההערה אני רוצה להדיג או לשים סוגר. איך אני עושה את זה?

תודה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י imirs;631296:
שלום,

אני מעמד ספר באינדזיין וכל הערות השוליים בספר קפצו אחרי הנקודה. האם יש דרך להחזיר את האותיות של הערות שוליים לפני הנקודה של סוף הפיסקא?

חפש:
(\.)(~F)
החלף:
$2$1

לא הבנתי בדיוק בשני מה אתה רוצה לעשות, מ"מ כדי לעצב תוצאה יש חלונית לבחור כל סוגי עיצוב הפסקה והתו"חפש עיצוב" וכן יש "החלף עיצוב"
אם לא שמת שום דבר ב"חפש עיצוב" אז הוא מחפש את כל הטקסט שעונה להגדרות החיפוש למעלה. ומחיל עליו העיצוב שב"החלף עיצוב"

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר לעשות בסגנון מקונן, שהמילה הראשונה תהייה בבולד
אבל זה לא עובד עם סוגריים...

imirs

משתמש רשום
אליעזר, לא הבנתי מה שמים בהחלף. שמתי את מה שאמרת עם הדולרים והוא החליף את זה לדולרים

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י eliezer;631646:
חפש:
(\.)(~F)
החלף:
$2$1

לא הבנתי בדיוק בשני מה אתה רוצה לעשות, מ"מ כדי לעצב תוצאה יש חלונית לבחור כל סוגי עיצוב הפסקה והתו"חפש עיצוב" וכן יש "החלף עיצוב"
אם לא שמת שום דבר ב"חפש עיצוב" אז הוא מחפש את כל הטקסט שעונה להגדרות החיפוש למעלה. ומחיל עליו העיצוב שב"החלף עיצוב"
במקום דולרים, כדאי להחליף לסגנון תו או לפחות כיוון מלל משמאל לימין.

imirs

משתמש רשום
כנראה שלא הסברתי את עצמי.

כל ההערות השוליים אצלי יצאו אחרי הנקודה. אני צריך להריץ פקודה שתחזיר את הסימון הערת שוליים לפני הנקודה.
במקום: .א
שיהיה: א.

שלמה

משתמש מקצוען
הסברת מצויין וקבלת מענה נכון.
חיפוש בגרפ כל הפנייה להערות שוליים
קוד:
~F
ושיש אחריה נקודה \.
קוד:
\.

אליעזר הציע לשים בסוגריים את 2 הביטויים ולהחליף את הסדר ביניהן ע"י $2 ואח"כ $1
לי ההחלפה הזאת גרמה לבאג. לכן הצעתי להחליף את כיוון המלל של התווים משמאל לימין.
ולא צריך סוגריים.

imirs

משתמש רשום
אוקי עם ההערות הסתדרתי. איך אניח מדגיש מילה ראשונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה