סיבוב שני, נטפרי לניסיון חינם! עכשיו כל אחד יכול, והפעם זה אפילו יותר פשוט!

bitcoin

משתמש פעיל
נכתב ע"י תותח שיווקי;2516578:
אויבים????????
אין לי אויבים.

תקנתי

הכונה שהמלצתה לי על דברים טובים

אני עובד קשה בכדי להגיע מוכן אליך ולהצטרף.

ותודה לפרוג שקשר בינינו

מיסטר בין

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ראיתי באיזשהו מקום שVPN אפשר לעבור ולעקוף אותו ע"י להכניס VPN אחר.
מישהו יכול להסביר למה הכוונה?

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הייתי בנסיון.
נהניתי מאד ורוצה להצטרף.
אך עם כמה שאלות.
כל התקשורות היה דרך הודעות פרטיות שנמחק ואני לא מצליחה לשלוח הודעות פרטיות עכשיו.
אשמח לדעת איך אוכל לתקשר איתכם.
(חוץ מלהתקשר לנטפרי עצמם - הם ענו לי אבל לא מספק)
תודה רבה.

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הייתי בנסיון.
נהניתי מאד ורוצה להצטרף.
אך עם כמה שאלות.
כל התקשורות היה דרך הודעות פרטיות שנמחק ואני לא מצליחה לשלוח הודעות פרטיות עכשיו.
אשמח לדעת איך אוכל לתקשר איתכם.
(חוץ מלהתקשר לנטפרי עצמם - הם ענו לי אבל לא מספק)
תודה רבה.

cyp

משתמש מקצוען
GolanArt -
אני מנסה להשיג אותך אבל לא מצליחה לשלוח הודעה פרטית אז מנסה לשאול כאן ואשמח לתשובה בהקדם,
לפני פסח ניסיתי דרככם את נטפרי ובקשתי להצטרף ושלחתם לי סוכן, הוא צירף אותי וכעת הסים הגיע ואני צריכה ליצור איתו קשר אך אבד ליח מספרו, יש מצב שאתם יודעים איזה סוכן שלחתם לי ומה המספר?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אופססס... הדביקו לי לוגו של מישהו אחר
פרוגגג! מה יהיה?!
:( :) :D ;)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י cyp;n4878936:
בטוח שהכתובת נכונה? המייל חוזר אלי?

טעיתי שם באיות של המילה ג'ימייל...
אבל בעצם לא, תשלחו למייל שבחתימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה