סטודיו לפאנית בבית

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי לקוחה שרוצה לחלק את סלון הבית לשנים חצי לסלון וחצי לחדר עבודה - סטודיו פאנות
יש לי רעיון לחלק את החדר ע"י הארון של הסלון שיהא על גלגלים ובשבת שיש הרבה אורחים יוכלו "להרחיב את הסלון"
גודל החדר הוא
4.5*4.5
והארון אני רוצה באורך 3 מ' גובה 2 מ'
האם זה ישים?
מישהו מכיר כזה דבר?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי פעם סרטון למייל של משפחה שיש להם ארון ספרים על גלגלים, שפעם בשנה מסובבים אותו ומהצד השני הוא ארון עם כלים של פסח, נראה לי מחקתי אותו כבר.
כך שזה ישים, אך שם הוא זז רק פעם בשנה. אם זה יהיה על בסיס חד שבועי לא יודעת אם יחזיק מעמד.
נראה לי תכל'ס זה שאלה לנגר.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ארון ספרים זה דבר נ-ו-ר-א כבד!!
אולי תחליפי את זה לאיזה ארון ויטרינה או משהו כזה.

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין אפשרות רק ויטרינה כי אז החדר יתקטן יותר בגלל שבכל אופן צריך גם ארון ספרים

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אולי את יכולה לעשות איזה מחיצה מתקפלת, ולהשעין עליה את הספה במקום הארון.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אין לה בעיה להשקיע נראה לי מתאים לה מחיצה אקוסטית. המראה שלה חלק ונקי, היא 'נוסעת' על מסילה מקובעת בתקרה וההזזה שלה הרבה יותר קלה מלהזיז ארון מלא בספרים. החסרון הוא העלות שלה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר מחיצה לא אקוסטית, היא זולה משמעותית.
לא נראה לי שבכזה מקום יש צורך בבידוד אקוסטי גבוה.

אפשר ברעיון שלך לעשות אולי את ארון הפאנות על גלגלים בתור חוצץ בין החללים

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה על היענות
אני עדיין לא ירדתי מהרעיון של ארון ספרים מכמה סיבות
1- בארון ספרים לא סגור עד הגג כך ששיראה חלל גדול
2- כשהמחיצה היא ארון ספרים אני יכול להוזז את הארון לפי גודל החד שאני רוצה כל פעם ואני לא כבול למסילה
3- כשמוזיזים את הארון לא רואים כלום בחלל הסלון (את המחיצה וכו')
4- אורך החדר הוא 4.5 מטר וצריך להכניס בו ארון שולחן סלוני וחדר לפאנית
אני יעלה את השרטוט של החדר כדי לשמוע יותר רעיונות

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נחמד שאתה נאמן לרעיון שלך, אבל מבחינה טכנית לא ישים להזיז על בסיס שבועי ארון ספרים ללא מסילה...
איך שאני רואה את זה יש לך 2 אפשרויות:
1. להישאר עם הרעיון אבל להתפשר על מסילה ממרכז החלל שבקצה שלה תעמוד המסילה כשצריך מחיצה, וכשלא צריך הספריה תסע על מסילה לכיוון הקיר - והחלל יהיה פתוח - אך יראו את המסילה.
2. לחפש פיתרון אחר.
מצ"ב דוגמא לרעיון מאוד זול וקל ליישום, הריבועים מחוברים לתקרה עם ווים קטנים - ואם יוצמדו רהיטים משני הכיוונים - זה יהיה גם יציב ולא מתנדנד.
מסך-מתקפל-מחיצות-חוצצים-חדר-תליית-וילון-מחיצה-דקורטיבית.jpg

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יפהפה! אבל איפה משיגים משרביה בזול?
זה לא משרביה רגילה, אלא סוג של וילון קשיח שתלוי מהתקרה. זה מה שאני מבינה מהתמונה. לכאורה זה אמור להיות יותר זול ממשרביה משמעותית.
@eden7115 מה זה הדבר המעניין הזה?

Mיכל

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא משרביה רגילה, אלא סוג של וילון קשיח שתלוי מהתקרה. זה מה שאני מבינה מהתמונה. לכאורה זה אמור להיות יותר זול ממשרביה משמעותית.
יש לדקובריק מחיצות כאלו

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן, זה סוג של פלסטיק קשיח שמחברים עם טבעות ריבוע לריבוע וכל ריבוע עליון תולים על וו מהתקרה.
כמובן שזה זול משמעותית ממשרבייה, משהו כמו 10 שקלים לריבוע בממוצע.
בעבר מכרו את זה גם בארץ אבל עכשיו בחיפוש שעשיתי מצאתי את המוצר רק באלי אקספרס...
מצרפת קישור שמצאתי (מיני רבים - יש דוגמאות רבות וסוגים שונים) - שימו לב שהמחיר מתייחס ל-4 ריבועים:
https://www.aliexpress.com/item/Roo...ad35bae&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד רעיון:
לבנות בנגרות מזנון נמוך וארוך (אפשר על גלגלים נסתרים) עם מסגרת מרובעת מעליו עד לגובה ההפרדה הרצוי.
בתוך המסגרת להתקין משרבייה של דקובריק (שהן זולות משמעותית ביחס למשרביות עץ/ברזל).
בעצם יתקבל רהיט הכולל מזנון תחתון ומשרבייה מעליו - ועכשיו תזיז אותו בחלל כאוות נפשך...

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נחמד שאתה נאמן לרעיון שלך, אבל מבחינה טכנית לא ישים להזיז על בסיס שבועי ארון ספרים ללא מסילה...
איך שאני רואה את זה יש לך 2 אפשרויות:
1. להישאר עם הרעיון אבל להתפשר על מסילה ממרכז החלל שבקצה שלה תעמוד המסילה כשצריך מחיצה, וכשלא צריך הספריה תסע על מסילה לכיוון הקיר - והחלל יהיה פתוח - אך יראו את המסילה.
2. לחפש פיתרון אחר.
מצ"ב דוגמא לרעיון מאוד זול וקל ליישום, הריבועים מחוברים לתקרה עם ווים קטנים - ואם יוצמדו רהיטים משני הכיוונים - זה יהיה גם יציב ולא מתנדנד.
צפה בקובץ המצורף 366611
חן חן
דבר ראשון את הארון לא יוזיזו על בסיס שבועי אלא רק בשבתות עם הרבה אורחים
ב- הרעיון השני שנתת לבנות מזנון ועליו מחיצה הוא רעיון טוב מאד אך אני יהיה בבעיה מבחינת ארון ספרים שצריך להיכנס לסלון
... בקצב הזה אני אוטוטו יוצא עם רעיון מושלם:):):) תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה