סופר 7 / סיליקון

זכור לי שדברו פעם על זה כאן בפורום ואיני זוכר איפה ולא וצא את זה

אני צריך לתקן אמבטיה ורוצה לשים סופר 7 או סיליקון

אבל זכור לי שדבור פעם על זה שיש הרבה סוגים וצריך שיהיה נגד עובש

דברו כאן שלפעמים כתוב שזה נגד אבל למעשה זה לא
ואמרו איזה סוג הוא באמת נגד עובש למי זכור מה ואיך או מי שיכול להגיד
(לבעלי נסיון)
תודה מראש

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
סופר 7 הוא קודם כל חומר איטום, והוא שם בכיס הקטן כל סוג של סיליקון אם אתם שואלים אותי.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זכור לי שדברו פעם על זה כאן בפורום ואיני זוכר איפה ולא וצא את זה

אני צריך לתקן אמבטיה ורוצה לשים סופר 7 או סיליקון

אבל זכור לי שדבור פעם על זה שיש הרבה סוגים וצריך שיהיה נגד עובש

דברו כאן שלפעמים כתוב שזה נגד אבל למעשה זה לא
ואמרו איזה סוג הוא באמת נגד עובש למי זכור מה ואיך או מי שיכול להגיד
(לבעלי נסיון)
תודה מראש
הביא לי אינסטלטור מקצועי ביותר (משה אינסטלטור מבית שמש למי שמכיר) סיליקון נגד עובש, הוא אמר לי שזה הכי טוב וחזק,
כתוב עליו בגדול-הקץ לעובש, חברת-פאר נשר, צבעי הבקבוק כחול וכסף.

A F

משתמש מקצוען
אני חושבת שאין צורך בסופר 7 גם אם העובש חוזר הרבה יותר קל להחליף סליקון פשוט מסופר שבע או הייטק כי הם יותר חזקים ובאמבטיה הרבה יותר חשוב הגמישות מאשר החוזק מה גם שסליקון פשוט נראה יותר טוב כי הוא פחות סמיך ב ה צ ל ח ה

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שאין צורך בסופר 7 גם אם העובש חוזר הרבה יותר קל להחליף סליקון פשוט מסופר שבע או הייטק כי הם יותר חזקים ובאמבטיה הרבה יותר חשוב הגמישות מאשר החוזק מה גם שסליקון פשוט נראה יותר טוב כי הוא פחות סמיך ב ה צ ל ח ה
סופר 7 יותר גמיש מסיליקון בהרבה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מה גם שאם מרטיבים את האצבע במי סבון אפשר לעצב אותו בכיף בלי כמעט שידבק לאצבע, מה שאין כן בסיליקון (ושלא נדבר על הסירחון שלו...).

נערך לאחרונה ב:

A F

משתמש מקצוען
כבודה חולקת עלי?
ח"ו זה מזכיר לי קצת שעל טעם וריח אין להתוכח.. אבל ברצינות. ברור שכמה סהסליקון יותר רך וחלש הוא יותר גמיש הסופר 7 יותר סמיך ויותר חזק ברור שהוא גמיש אבל לא צריך לריב.... כל דבר יש לו את הישום שלו כמו שלא צריך דבק מגע להדביק פנקס קבלות ומספיק דבק פלסטי גם בסליקון אני חושבת שסליקון רגיל מספיק באמבטיה ומטבח זה לאיטום ואין צורך לשים חומר של הדבקה זו דעתי האישית ומותר לכווווולם לחלוק עלי וכמובן שנה טובה ומתוקה

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
ח"ו זה מזכיר לי קצת שעל טעם וריח אין להתוכח.. אבל ברצינות. ברור שכמה סהסליקון יותר רך וחלש הוא יותר גמיש הסופר 7 יותר סמיך ויותר חזק ברור שהוא גמיש אבל לא צריך לריב.... כל דבר יש לו את הישום שלו כמו שלא צריך דבק מגע להדביק פנקס קבלות ומספיק דבק פלסטי גם בסליקון אני חושבת שסליקון רגיל מספיק באמבטיה ומטבח זה לאיטום ואין צורך לשים חומר של הדבקה זו דעתי האישית ומותר לכווווולם לחלוק עלי וכמובן שנה טובה ומתוקה
אז תני לי להסביר לך משהו חשוב (כמי שרוקן אלפים של טיובות של כל החומרים האלו), סופר 7 עולה לפחות פי 3 מסיליקון. השימוש בסיליקון הוא נכון, אבל השימוש בסופר 7 או לחלופין P-50 או סיקה-פלקס, הוא שימוש איכותי בהרבה מכל הבחינות. זה שהסיליקון נפוץ יותר זה בעיקר בגלל המחיר שלו והוותק שלו...

אז תני לי להסביר לך משהו חשוב (כמי שרוקן אלפים של טיובות של כל החומרים האלו), סופר 7 עולה לפחות פי 3 מסיליקון. השימוש בסיליקון הוא נכון, אבל השימוש בסופר 7 או לחלופין P-50 או סיקה-פלקס, הוא שימוש איכותי בהרבה מכל הבחינות. זה שהסיליקון נפוץ יותר זה בעיקר בגלל המחיר שלו והוותק שלו...
ובתכל'ס
איזה סוג הכי טוב נגד עובש?
הביא לי אינסטלטור מקצועי ביותר (משה אינסטלטור מבית שמש למי שמכיר) סיליקון נגד עובש, הוא אמר לי שזה הכי טוב וחזק,
כתוב עליו בגדול-הקץ לעובש, חברת-פאר נשר, צבעי הבקבוק כחול וכסף.
????

chhf

משתמש רשום
לדעתי אין שום חומר שיחזיק מעמד יותר מכמה חודשים בין השיש לקרמיקה אפי' סופר 7, הכל צריך לתחזק מידי פעם

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...